דיון נספח לאתגר: יש לי ראיון

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
העולם מתחלק לשניים, אלו שקונים לוטו ואלו שלא.
אלו שקונים לוטו מתחלקים לשניים: אלו שקונים על הבוקר אחרי ההגרלה הקודמת, ואלו שקונים בחמש הדקות האחרונות לפני שהקלפיות נסגרות.
הראשונים מנמקים: כך שבוע שלם אני מתהלך עם האשליות בכיס.
האחרונים מנמקים: ברגע האחרון מרגיש שהנה, הצלחתי להספיק במזל, וזה עצמו גורר את המזל של הזכייה!

אתם אנשי הרגע האחרון? אוהבים לנצל הזדמנויות לקראת קיצן?
יש לכם הזדמנות אחרונה בהחלט: עד מוצאי שבת הקרוב בלבד תוכלו להעלות ראיון לאתגר. ואחר כך, הבאסטה נסגרת באופן סופי.
מי יודע? אולי אתם אלו שתנצחו באתגר ותוכלו לפתוח את חודש מרחשוון ואת החורף בכלל ואת השנה כולה כמנצחים! וינרים!

בהצלחה רבה ונו, יאללה.

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני מתחיל להסתפק מה יקרה קודם, האתגר הזה יסתיים או תקום ממשלה בישראל.

מ"ם

משתמש סופר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עוד לא עקף את השיא של האתגר של נתן לשלהי חורף-אמצע אביב-תחילת קיץ. יש עוד יום-יומיים.

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני מחלק לשניים, פעמים ואני קונה לוטו מוקדם, כדי שכל תפילת שמו"ע מהקניה ועד ההגרלה, אני מתפלל לזכיה בלוטו,
ויש שאני קונה ברגע האחרון, כדי לא להזדקק להמתנה פוקעת עצבים מרוב מתח, שאולי הגיע הרגע, בו הכל הופך להיסטוריה!
כמו כן לעיתים אני עובר ת'רמזור האדום בין רגע, ולעתים מחכה עמוק באמצע הירוק עד שאני ננער מהרהורי, יחד עם כל עמיתי הבני ברקים המהורהרים.

האגריד -בוצי פוליקמן

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
חבר'ה מדברים עלי... רוצו לראות.
יוהו איזה כיף, עוד קצת טיפוח לאגו שגם ככה.
רגע,
אני בכלל יוצא שם טוב?
אפילו יונתן אוריך מתפלל שהחוקרים לא יעשו לו לטלפון את מה שעשו לי כאן עם חשיפת תכתובות אישיות.
סתם. אני מת שמדברים עלי.
ואי אפשר בלי פרסומת...
ראיתם את הקליפע'ס בראש האתר?
אתם מוזמנים להגיב.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בוצע, מה דעתכם?? תנו פידבק!!!
שאפו. יפה מאד.
דיון פוליטי מכובד, ענייני ומרתק, והעיקר - בלי משקעים אישיים גלויים לעין.
ועל זה נאמר - חבל על דמתקצרין ולא מתארכין.

ול @הדוויג אומר - מי היה מאמין שאדם נבון ורהוט כמוך, יפול במלכודת 'רק ביבי' עם כל ה'עמך'.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@undo יפהפה. תודה על הריאיון. האיש באמת מקורי ומעניין, כולנו קוצר רוח לקראת האוטוביוגרפיה האמיתית של @האגריד המפואר.

אגב, במתכוון או שלא, האגריד המפואר קלע מאוד. הרבה יוצרים מצליחים ליצור דווקא כשהם בתנאי לחץ וסביבה לא נוחה, ולעומת זאת כשהם בתנאי מעבדה נוחים מאוד - אממ....

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
@undo יפהפה. תודה על הריאיון. האיש באמת מקורי ומעניין, כולנו קוצר רוח לקראת האוטוביוגרפיה האמיתית של @האגריד המפואר.

אגב, במתכוון או שלא, האגריד המפואר קלע מאוד. הרבה יוצרים מצליחים ליצור דווקא כשהם בתנאי לחץ וסביבה לא נוחה, ולעומת זאת כשהם בתנאי מעבדה נוחים מאוד - אממ....
את זה אני לא יודע, אבל מבשר מקלדתי אחזה, שההשראה מגיעה תמיד כשאתה שרוי בעומק הליל, והעיניים חצי עצומות, אבל בחציים הפתוח, הם עובדות שעות נוספות.

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
את זה אני לא יודע, אבל מבשר מקלדתי אחזה, שההשראה מגיעה תמיד כשאתה שרוי בעומק הליל, והעיניים חצי עצומות, אבל בחציים הפתוח, הם עובדות שעות נוספות.
ובשתי מילים: הכוכב העולה:)

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עשו כתבה כזאת בעבר באחד העיתונים,
שלחו מייל לכמה סופרות באמצע הלילה ובדקו מי הגיבה.
הייתי ממליץ לשלוח להם מייל נוסף, כעבור כמה שעות בתחילת הבוקר, ולבדוק מי מגיבה גם אליו?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני חושב שהאיש שהראה לנו כבר עם בואו שהוא עקבי, הוא רבינו @מ"ם.
את @אשר שרבר אין צורך להציג בפני חברי הקהילה. אשר הוא סמל ועוגן ליציבות בפורום הכתיבה, הוא היה כאן הרבה לפני שהגעתי ויהיה כאן מן הסתם גם הרבה אחרי שאלך. כמה הרבה? אפשר פשוט לשאול.
חיישינן לגומלין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה