~~~נספח לאתגר חודש כסלו~~~

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נושא מעניין ומרתק!
למרות שהוא פחות כבד...

גוגלית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תודה לך תא,
ותודה לכולן על הצלצולים המפרגנים.

האמת שהתלבטתי אם לכתוב,
כי אני לא מי-יודע-מה 'ספרותית'..
הסגנון שלי שונה, וכיף לגלות שאהבתן.
שוב תודה.

משויטט

משתמש מקצוען
הרב רבנים, קטע יפהפה ונפלא ביותר!
מי ייתן וכל המחנכים יבינו זאת.

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש קטעים עם רגישות גבוהה וכתיבה נפלאה, אבל לא נראה לי שכ"כ עונים על האתגר מה למדתי מילד קטן...

בתישראל

משתמש פעיל
נכתב ע"י nar;2353681:
יש קטעים עם רגישות גבוהה וכתיבה נפלאה, אבל לא נראה לי שכ"כ עונים על האתגר מה למדתי מילד קטן...

ויש קטעים שאין בהם בכלל רגש, אבל הם עונים בול על האתגר :)
ואני מתכוונת לקטע שלי על הבשם והשמן, כשניסיתי לחשוב מה לומדים מילד קטן, צץ במחשבתי פתאום הסיפור הזה, מתוך הספרון הבלתי נשכח של ספריית מחניים, ולא נתן לי מנוח עד שעיבדתי אותו...

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עחאי- אהבתי!!!
ומנסיון דומה עם ילדים תורניים- כמה זה נכון!

עחאי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
תודה רבה!!!
חיזקת אותי כ"כ התלבטתי עם לכתוב...

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
משויטט, גם הפעם: מקסים!
התאורים החיים, ביחד עם הרקע והתפאורה...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י תא;2360831:
בפוטנציאל-- מדהים!!!
תודה!
היה מרתק ומאתגר לכתוב. התחלתי לכתוב קטע וברחו לי המילים. ואז זנחתי אותו ופתאום יצא משהו אחר שלא חלמתי , אם אצליח לסיים אותו אעלה אותו כאן.‎:-D‎
‏ אני שמחה שנהנית.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
ברשותך תא , שואלת את כל אילו שהעלו יצירות. רוצים לדבר על היצירה שלכם, לספר את מאחורי המילים ? אני חושבת שזה מאד מענין. מה דעתכם? ועוד שאלה. כאן בנספח או באשכול חדש- נספח לנספח?

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
נכתב ע"י בפוטנציאל;2366017:
ברשותך תא , שואלת את כל אילו שהעלו יצירות. רוצים לדבר על היצירה שלכם, לספר את מאחורי המילים ? אני חושבת שזה מאד מענין. מה דעתכם? ועוד שאלה. כאן בנספח או באשכול חדש- נספח לנספח?

נראה לי אפשר כאן.
בפוטנציאל אולי את מתחילה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה