אתגר נספח לאתגר דו שבועי - סיפורו של הניצב

מתרגשת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

AtArA R

תוכן. אש.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
במקום השני עם יצירה שהיא לפני הכל 'יצירתית' בענק, אמיצה, מצחיקה, קולחת, ומה לא?! - @AtArA R .
כל הכבוד! באמת!
תודה!! כבוד גדול!

אה, ובקשר לזה-

[נ.ב. מה זה גרנובון??? :unsure: אני לא נרדם בלילה בגלל זה.]

"הלוואי שהיה לנו פלאפון," חיים עקב במבטו אחר שיירת נמלים שעשתה את דרכה במעלה העץ, נחושה להביא פירור גדול ליעדו. "רק פלאפון אחד והיינו מסודרים".

"כן", הסכים טרפון בהתלהבות. "או מאתר דיגיטלי, או גרנובון".

"גרנובון.." מלמל לוי, נוגס באיטיות בתפוח ומביט בילד מזווית עינו.

"כן.. זה מכשיר כזה בגודל של מחט שהוא גם שידור ישיר למטה השב"כ וגם יכול להפוך לפצצה".

"הה.." הסכים חיים בסבר פנים רציני. הנמלים השלימו את המשימה, והוא הפנה את מבטו אל הילד. "ומי סיפר לך את הסיפור הזה חמוד, חבר?"

"מה פתאום?" טרפון אפילו לא נעלב. "יש לי אותו בבית. הוא שלי, כלומר שלי ושל החברים שלי. הוא עזר לנו המון".

"יש לך אותו.." חיים שלח מבטים מהירים לכיוונו של אבנר שהשתרע בנוחות תחת העץ, מתפלל בלבו שהוא יודע כיצד מטפלים בנפגעי הזיות. "הבנתי.."

אבל להפתעתו אבנר דווקא התרומם בעניין. "למה אתם עושים את הפרצופים האלו? נשמע מעניין הגרנובון הזה, גם לי היה משהו כזה פעם.."

נודד

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מזל"ט @הנף מקלדת
לפני גזר הדין, כשעברתי על סיפורי שלל מתחריי, גם אני הצבתי אותך במקום הראשון.
בהצלחה.
הסיפור הותיר אותי - ללא מילים. שותק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה