אתגר נספח לאתגר- אילו וכאילו

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

קבצים מצורפים

• IMG-20230727-WA0116.jpg
    IMG-20230727-WA0116.jpg
    KB 56.9 · צפיות: 1

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
"יוסף.. אתה מוכן?" תהילה הייתה לחוצה. "שרי? רחלי? אביגיל?" סרקה את החלל והדמויות שבו.
"כולם מוכנים? יצאנו."
"אבל מה עם אבא?" התפלא יוסף בקול מתוק.
"הוא כבר בחוץ, ניפגש אתו ליד הבית כנסת. משם נצא אל ההקרנה ורחבת הריקודים" הסבירה תהילה לקטן, ולבנות שלידו.

"אביגיל נכון שזה היום הכי כייף בשנה?" פנתה רחלי לאביגיל.
אביגיל הסכימה איתה. "את צודקת, יום שחרור החטופים הוא יום כל כך מרגש, ותמיד שמח במיוחד. אני הכי אוהבת לראות את כל הבנים רוקדים בחוץ"
"ואני אוהבת לראות את הסרט של הרגע שבו חזרו כולם, והחיבוק של ראש הממשלה עם התינוק הג'ינג'י החמוד הזה" עיניה של רחלי נעצמו בהתרגשות.
"ואני נהנת מכל האוכל הטעים" צחקה שרי.
"יום שיחרור החטופים הוא יום מושלם" סיכמה אביגיל, והתחילה ללכת במהירות.

"לאן את הולכת, אביגיל?" קראה אמא.
"אמא, השנה אני חייבת לתפוס מקום טוב, כדי לראות את הריקודים ואת אבא. אל תדאגי, אני ישמור לכם מקום!" אביגייל לא עצרה לרגע, ופלטה הסבר תוך כדי ריצה קלה.

"מזכירה לי אותי, בזמנו.." חייכה תהילה לעצמה. "אני עוד זוכרת את הרגע המקורי, שבו השתחררו החטופים. השמחה פשטה ברחובות. ואיך שכולם יצאו לרחובות, ופרצו בריקודים.. נוסטלגיה.."
השארתי אותי עם פה פתוח!
כמעט שמתי לך אימוג'י של דמעות, בסוף החלטתי על וואו.

תהילה בצלאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@לילך חצי האי אני לא בטוח שזה עומד בכללי האתגר
@פניני ריין
למה? אני הבנתי שהמנהג הוא אופן בחירת האתרוגים - לא בכסף, אלא לפי גיל.
(לא הסתדר לי איך בארצות אשכנז ניתן לגדל אתרוגים, ממה שידוע לי - לא, אבל זה כבר נתון לבדיקה. כמובן ההנחה שמדובר על ארצות אשכנז הוא מספר האתרוגים המועט וכמובן - שמות האנשים)

חי מינץ

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
(לא הסתדר לי איך בארצות אשכנז ניתן לגדל אתרוגים, ממה שידוע לי - לא, אבל זה כבר נתון לבדיקה. כמובן ההנחה שמדובר על ארצות אשכנז הוא מספר האתרוגים המועט וכמובן - שמות האנשים)
זה לא "מנהג", אלא סדר שקבעו לעצמם האנשים
לדעתי זה לא מספיק
אבל לא אני מנהל את האתגר

לילך חצי האי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
כמובן...
בגדול צודקת, ניתן לגדל בעיקר באקלים ים תיכוני וחם ולא במקום שהטמפרטורות צונחות... יש איזורים בצפון איטליה שכשירים לגידול אתרוגים, לגופו של סיפור- הנערים שתלו עץ בימי האביב ועד סוכות כבר גדל האתרוג...

אלישבע קיי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עיצוב ואדריכלות פנים
תהילה בצלאל ולילך חצי האי (אינלי מושג איך מתייגים) פשוט מושלם! כתיבה זורמת מעמיקה ורגישה, מנהגמדומיין לעילא:)
יעל 305 זה מממממש מרגשששששש!!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה