דיון נספח לאתגר דו שבועי - כותבים את המחר

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
תודה על התגובות...
מקוה שהצלחת לדמיין את זה, כי לי היה קשה קצת.
האמת שהצלחתי לדמיין את זה יותר מדי ואולי לכן דילגתי על פרטים, מרב שהכל היה לי ברור:)
אולי זה מה שהקשה עליך להבין / לדמיין?
האם עלי להסביר / להוסיף או לפרט פרטים מסוימים בשביל שיהיה יותר מובן? אשמח לשמוע.
ונקודה מענינת
שימו לב שרב הסיפורים שהועלו מציירים עתיד די קודר, נשמע שהעולם צועד לקראת כאוס פוליטי / מדיני / טכנולוגי או חברתי.... אם לא יבוא משיח.
זה כי אנחנו פסימיים, או כי טוב לנו בהווה? או אולי כי אכן מפעם לפעם נעשה רע יותר? תהיתי לעצמי. למה לא מציירים עתיד ורוד ויפה בו אין מלחמות וריצות אחר פרנסה וכו'

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
האמת שהצלחתי לדמיין את זה יותר מדי ואולי לכן דילגתי על פרטים, מרב שהכל היה לי ברור:)
אולי זה מה שהקשה עליך להבין / לדמיין?
האם עלי להסביר / להוסיף או לפרט פרטים מסוימים בשביל שיהיה יותר מובן? אשמח לשמוע.
זה כל כך רחוק ממני, שלא הבנתי הכל.
אולי אם אקרא שוב בעיון אבין יותר מה הדמיון, אבל חושבת שכן היה מוסיף טיפה יותר פירוט.
למשל מה זה להוריד את הבעל כשהוא עצמו מסתובב במקומות אחרים...

שימו לב שרב הסיפורים שהועלו מציירים עתיד די קודר, נשמע שהעולם צועד לקראת כאוס פוליטי / מדיני / טכנולוגי או חברתי.... אם לא יבוא משיח.
נקודה מעניינת
לדעתי ההתפתחות הטכנולוגית באמת קודרת כשחושבים על זה, ואולי כולם מרגישים את זה בתת מודע ולכן כשכותבים על זה כך זה נראה.

תלמוד

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לדעתי ההתפתחות הטכנולוגית באמת קודרת כשחושבים על זה, ואולי כולם מרגישים את זה בתת מודע ולכן כשכותבים על זה כך זה נראה.
לא חושב שהתפתחות הטכנולוגיה אמורה להיות קודרת. אדרבה, ממבט לאחור ניתן ללמוד שהיא ההיפך מכך.
סתם יש תחושה של פסימיות לקראת כל מה שהוא בגדר ה'לא נודע'. טבע האדם לרצות שהמצב הנוכחי יישאר. כמובן עם אי-אלו שדרוגים ושיפורים, אבל לא שיגיע איזה משהו חדש שאולי ייצא מכלל שליטה.

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
התפתחות הטכנולוגיה באופן כללי לרוב חיובית. לא אומרת שהייתי רוצה לחזור למה שהיה פעם בדברים רבים.
אבל זה כן פוגע באיכות החיים במובנים רבים, וככל שהטכנולוגיה מתפתחת הפגיעה הזאת נעשית פחות ופחות ניתנת לשליטה - לפחות על ידי האנשים הקטנים.
בכלל, עד לפני כ50 שנה העולם התפתח מאוד בדברים רבים, אבל מאז שהמציאו את המחשבים כמעט כל ההתפתחות מאז ועד היום היא בתחום הזה, אולי לכן המחשבה שלנו על העתיד נתקעת כאן.

3333ציפי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
קיבלתי הערה בסתר מאיזשהו ניק, שממהירות מסויומת שעוקפת את מהירות האור הזמן קופא לגמרי, כך שלא ממש דייקתי בסיפור
תסלחו לי כי ממילא אני אישית הייתי מציעה למפתחי העתיד שבמקום לבנות ערים טסות יאריכו את חיי האדם בצורות אחרות
אגב,
לפי התאריכים,
ב 2100 אני אמורה להיות איזה סבתא זקנה שמחלקת מפתחות לדירה בכדור הארץ
אוגרת כבר מעכשיו...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קיבלתי הערה בסתר מאיזשהו ניק, שממהירות מסויומת שעוקפת את מהירות האור הזמן קופא לגמרי, כך שלא ממש דייקתי בסיפור
תסלחו לי כי ממילא אני אישית הייתי מציעה למפתחי העתיד שבמקום לבנות ערים טסות יאריכו את חיי האדם בצורות אחרות
אגב,
לפי התאריכים,
ב 2100 אני אמורה להיות איזה סבתא זקנה שמחלקת מפתחות לדירה בכדור הארץ
אוגרת כבר מעכשיו...
אכן, רציתי להעיר על כך שמי שלומד תורת היחסות, יודע שאי אפשר לעבור את מהירות האור.
ובכלל, תורת היחסות זה כל כך המאה העשרים...

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אם לא תהיינה הארכות מיותרות, נעילת שערים מחר בדקה לחצות.
רגעי ההכרעה הדרמטיים במהלך היום שאחרי, עם תום ספירת המעטפות הכפולות.

עוד לא נמחקה ההזדמנות שלכם להשתחל אל מחול שאגות הניצחון.

לאלה

משתמש על
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה