טיול בחו"ל נסעתם לפולין ? בא נעשה כאן אשכול מרכזי לפולין!!!

Avrahamlandau

משתמש פעיל
תודה על המענה
איך המחיר של אובר?
כמה יעלה נסיעה משדה התעופה לליזענסק?
איזה שדה טוב לנחיתה כדי להגיע לליזענסק?
לא מכיר מחירים אבל שמעתי שזה מאות דולרים אבל תבררו.
הכי קרוב לליזנק זה ז'שוב 2 דקות משם אבל אין הרבה טיסות ישירות כמעט לשם.

Avrahamlandau

משתמש פעיל
@Avrahamlandau
אולי אתה יכול לפרט כאן באריכות מסלול של נסיעה שאתה עושה כשאתה נוסע לפולין.
מאיפה נוחת, איפה ישן ואיפה מטייל,
אני מנסה להרכיב מסלול ליומיים עם לינה בליזענסק ולא מקבל תמונה ברורה
קשה לי אריכות כרגע אבל מה אתה מחפש? קברי צדיקים או אטרקציות? אתה רוצה להוציא רכב? איזה בתי מלון אתה מחפש? מה אתה מצפה והאם אתם זוג או משפחה עם ילדים או חברים? לכל דבר יש סגנון שונה

זושא כץ

משתמש מקצוען
5 חברים
רוצים ליזענסק
בחודש הקרוב
גם קצת היסטוריה אם זה לא סיבוב ארוך
מוכן להוציא רכב אם לא מסתבכים עם שלג או כבישים מסובכים.

נערך לאחרונה ב:

Avrahamlandau

משתמש פעיל
מתחיל קרקוב יש שם הרבה מאוד הסטוריה ובתי קברות.
ממשיך לאושוויץ ממשיך צאנז שינאו לנצוט ועוד... (צריך לתכנן לפי מסלול מסודר ואני כרגע רק זורק כוון)
לינה ליזנסק ומשם רימינוב דינוב ז'שוב יש גם קניונים ועוד.....

Avrahamlandau

משתמש פעיל
אפשרי בהחלט זה כמו להתנייד בירושלים צריך לשלם חניה ויש אפליקציות או מכונות תשלום אבל חייב להיזהר לא להיכנס לרובע יהודי ועוד מקומות ויש שם שילוט בפולנית ואני משתמש בגודל תרגום אבל זה די כיף להתנייד לבד כך לפי מה שני מרגיש

זושא כץ

משתמש מקצוען
אפשרי בהחלט זה כמו להתנייד בירושלים צריך לשלם חניה ויש אפליקציות או מכונות תשלום אבל חייב להיזהר לא להיכנס לרובע יהודי ועוד מקומות ויש שם שילוט בפולנית ואני משתמש בגודל תרגום אבל זה די כיף להתנייד לבד כך לפי מה שני מרגיש
מכיר את הכנסת אורחים ליזענסק?
שווה את המחיר? כמה? או למצוא מלון גוי באזור?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה נשמע מלחיץ יותר מאוקראינה..
זה החיסרון היחיד של נהגי פולין, חוץ מזה הם נוהגים כמו טאטאל'ך, כמו במשחק מחשב...
א"א להשוות בין כבישי אוקראינה לפולין ובין נהגי אוקראינה לפולין

Avrahamlandau

משתמש פעיל
יש חברה גלובלסים יש להם סים לשיחות חופשי ב25 דולר ומחייגים מספר מיועד שלהם ומקלידים את המספר טלפון שרוצים להתקשר, ניתן בעוד 10 דולר לקבל מספר ישראלי וירטואלי ומפנים את השיחות לשם וכל שיחות נכנסות אוטומטיות מגיעות לטלפון הזה,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה