אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
חושב שבדיוק זה היה המצב בכנסת הקודמת ובכל זאת היו המון שיתו"פ.
אז עדיין חשבו שיש סיכוי למרד פנימי בליכוד, או לפריימריז שינצח בו סער.
ועכשיו הם בונים על קמפיין שזה רק הצבעה אחת. ולא שהם שותפים. הם רק פשוט מזיזים את ביבי.
וכן לא נותנים להם כלום. וכל זה יקרוס.
אין שום סיבה שזה יקרוס. ברגע שמזיזים את ביבי, כל הקלפים נטרפים מחדש, ואין שום בעיה ללכת לממשלת אחדות עם הליכוד, והערבים יכולים לחכות עוד 70 שנה לביבי הבא.
איתן כבל היום אמר בקול ברמה. למרות שהוא איש שמאל. ואין לו בעיה עם המשותפת. הוא אמר שהדבר הכי טוב לגנץ זה ממשלת אחדות בשביל שהציבור ישכח לו את זה שהוא הלך עם המשותפת. הרי שאפי' הוא יודע שבציבור השמלאני לא אוהב את זה.
אם הוא ילך לממשלת אחדות בראשות ביבי, הציבור שלו יכעס עליו הרבה יותר, ובבחירות הבאות הוא יכול לחפש את החברים שלו.
אולי הבעיה האמתית היא שהחרדים נהיו ימנים סופר. והציבור ממש לא יאהב את זה. ללכת עם תומכי הטרור האלו.
החרדים הם לא באמת סופר ימניים. הם בסך הכל מדקלמים את המסרים של ביבי הנערץ. אחרי הכל, החרדים לא באמת מחונכים להעריץ את המדינה...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עם החרדים רוצים לעשות חזרה תרגיל לליברמן.
אז בחוקים לערבים שממילה יעברו צריכים החרדים. להמנע.
ואח"כ שיגיע החוקים נגד החרדים.
שהערבים ימענו. וכך זה לא יעבור.
חשוב לזכור שיש את 'חוק הגיוס' על הפרק.
החוק שמאשר את דחיית גיוס החרדים, של הממשלה האחרונה, בוטל על ידי בג"ץ. גם החוק של לפיד בוטל.
בינתיים יש לנו נס שבג"ץ מאשר את דחיית ביטול החוק פעם אחרי פעם.
ברגע שתהיה ממשלת שמאל-ערבים, בג"ץ כבר לא יאשר את הדחייה, ולמעשה לא יהיה מי שיבקש ממנו לדחות את החוק.
כל הבחורים החרדיים עד גיל 24 יהיו חייבים להתגייס באופן מיידי.
כמובן שאין מי שחושב שמשטרה צבאית תגיע לישיבות החרדיות, אך התקציבים לישיבות יעצרו באופן מוחלט, הבחורים לא יוכלו לצאת מהארץ ל'קברי צדיקים' ולשום מקום אחר, יהיה רישום פלילי בתור עריקים, וישיבות יתחילו להסגר בזו אחר זו.
אין כאן שום אפוקליפסה. יש כאן תיאור מצב מוכרח.
זה גם אם לא יעבור תקציב, ולא יהיה קיצוץ בתקציבים.

ממילא לא מדובר על 'חוק שיעבור נגד החרדים', אלא על מציאות של תוהו ובוהו בעולם הישיבות.

למפלגות החרדיות מאד נח להתעלם מכל זה, ולהסתתר מאחורי סינרו הגדול של ביבי.

ואני שואל, האם מישהו הציג את העובדות הללו כפי שהם בפני מועצות גדולי התורה, כשליצמן וגפני טרקו בבוז את השפופרת לגנץ?! האם התמיכה בביבי חשובה יותר מקיום עולם הישיבות?!

יוסקה23

משתמש פעיל
ובענין אחר... כשביבי היה קטן הוא תמיד אמר שהוא יסגור את בתי הספר : עכשיו הוא מגשים חלום.....

בונדוק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חשוב לזכור שיש את 'חוק הגיוס' על הפרק.
החוק שמאשר את דחיית גיוס החרדים, של הממשלה האחרונה, בוטל על ידי בג"ץ. גם החוק של לפיד בוטל.
בינתיים יש לנו נס שבג"ץ מאשר את דחיית ביטול החוק פעם אחרי פעם.
ברגע שתהיה ממשלת שמאל-ערבים, בג"ץ כבר לא יאשר את הדחייה, ולמעשה לא יהיה מי שיבקש ממנו לדחות את החוק.
כל הבחורים החרדיים עד גיל 24 יהיו חייבים להתגייס באופן מיידי.
כמובן שאין מי שחושב שמשטרה צבאית תגיע לישיבות החרדיות, אך התקציבים לישיבות יעצרו באופן מוחלט, הבחורים לא יוכלו לצאת מהארץ ל'קברי צדיקים' ולשום מקום אחר, יהיה רישום פלילי בתור עריקים, וישיבות יתחילו להסגר בזו אחר זו.
אין כאן שום אפוקליפסה. יש כאן תיאור מצב מוכרח.
זה גם אם לא יעבור תקציב, ולא יהיה קיצוץ בתקציבים.

ממילא לא מדובר על 'חוק שיעבור נגד החרדים', אלא על מציאות של תוהו ובוהו בעולם הישיבות.

למפלגות החרדיות מאד נח להתעלם מכל זה, ולהסתתר מאחורי סינרו הגדול של ביבי.

ואני שואל, האם מישהו הציג את העובדות הללו כפי שהם בפני מועצות גדולי התורה, כשליצמן וגפני טרקו בבוז את השפופרת לגנץ?! האם התמיכה בביבי חשובה יותר מקיום עולם הישיבות?!
התמיכה בביבי היא ההצלה של עולם הישיבות, אם החרדים יפסיקו להיות נאמנים לו, גם הוא לא יהיה נאמן להם ואז המושג של גוש הימין ייגמר והוא יקים ממשלה עם גנץ ואולי גם עם ליברמן וישאיר את החרדים בחוץ, מה שיאפשר להם לעשות ככל העולה על רוחם. לליכוד לא באמת אכפת מהיהדות כמו שאכפת להם מהתמיכה של החרדים, אם לא היה את המושג של גוש הימין כבר בבחירות סבב 2 היתה קמה ממשלה כזו.

הישיבות לא ייסגרו, אם לא יהיו תקציבים מהמדינה יהיו יותר תרומות מחו"ל.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
התמיכה בביבי היא ההצלה של עולם הישיבות, אם החרדים יפסיקו להיות נאמנים לו, גם הוא לא יהיה נאמן להם ואז המושג של גוש הימין ייגמר והוא יקים ממשלה עם גנץ ואולי גם עם ליברמן וישאיר את החרדים בחוץ, מה שיאפשר להם לעשות ככל העולה על רוחם. לליכוד לא באמת אכפת מהיהדות כמו שאכפת להם מהתמיכה של החרדים, אם לא היה את המושג של גוש הימין כבר בבחירות סבב 2 היתה קמה ממשלה כזו.
הוא מעולם לא היה נאמן לחרדים. בשנת 2015, כשבנט ולפיד הקימו גוש חוסם, הוא לא הלך לאופוזיציה בשביל החרדים, אלא פשוט הקים איתם ממשלה והשאיר את החרדים בחוץ.
גם היום אילו כחול לבן היתה מסכימה לשבת תחתיו, בתנאי שהחרדים לא יכנסו, הוא היה מעיף אותנו לכל הרוחות ומקים ממשלה.
כי לביבי איכפת רק מביבי. זה הכל.
הבעיה היחידה של ביבי היא שהשחיתות שלו נמאסה על כחול לבן, ולכן הם לא מסכימים בשום אופן להכנס לממשלה מתחתיו.

אמסוני

משתמש פעיל
אז עדיין חשבו שיש סיכוי למרד פנימי בליכוד, או לפריימריז שינצח בו סער.

אין שום סיבה שזה יקרוס. ברגע שמזיזים את ביבי, כל הקלפים נטרפים מחדש, ואין שום בעיה ללכת לממשלת אחדות עם הליכוד, והערבים יכולים לחכות עוד 70 שנה לביבי הבא.

אם הוא ילך לממשלת אחדות בראשות ביבי, הציבור שלו יכעס עליו הרבה יותר, ובבחירות הבאות הוא יכול לחפש את החברים שלו.

החרדים הם לא באמת סופר ימניים. הם בסך הכל מדקלמים את המסרים של ביבי הנערץ. אחרי הכל, החרדים לא באמת מחונכים להעריץ את המדינה...
החרדים ימנים משום שהם אנשים רציונלים. ולא סומכים על שלום עם הערבים. משום שהם רוצחים וכו'.
והשמאלנים ההזוים עוד מאמנים שאפשר לעשות שלום עם הערביים. אחרי שזה התפוצץ להם פעם אחר פעם בפנים.

עוד סיבה והעיקרית.
שהשמאל שונאים את היהדות. ואת המסורת. וכל דבר שמריח קצת מזה.
ושונאים את החרדים וכל פעם שהם יכלו להכות בנו הם עשו את זה.
ביבי פגע בנו משום שהוא באמת פולטיקאי ציני. וכשלא היה לו ברירה. הוא עשה את זה.
והוא התחרט ע"ז אלף פעמים משום שהציבוא שלו לא אהב את זה.

עוד משהו עם החרדים היו עושים צעד קטן לכיוון ממשלתו של גנץ [ולפיד לא לשכוח "כמה טוב הוא עשה לנו"]
והם שוברים את הגוש.

חמש דקות אחרי זה ימניה היו זוחלים פנימה. לתוך ממשלת גנץ ואולי אפי' ממשלת אחדות. והחרדים היו נשארים באופוזיציה.

והציבור לא יאהב את זה וכל הימנים בשס ו ג' יחזרו בהמוניהם לליכוד.

אגב אולי צריך לפתוח ע"ז אשכול מיוחד. להבין מה השנאה המטורפת הזו של 33 מנדטים לנתניהו.
הוא הרי מדינאי בסדר גודל עולמי. והוא מנהל פה את העניינים די בסדר.
שאנשי השמאל שונאים אותו אני מבין. הוא משום שבגללו הימין מנצח.
משום שהוא כזה מצליח. אבל האנשים הלאומים אני לא מצליח להבין?
ואל תגידו לי בגלל שחיתות.
שהרי כל תפירת התיקים ההזויה הזו.
הגיעה בגלל השנאה לביבי.
והפולטיקאים גם אני מבין זה משום שהם רואים את עצמם בתפקיד שלו כבר הרבה זמן.
ופשוט מקאנים בו שהוא מוצלח.
אנשים שהי שם ונכשלו בגדול. כמו אהוד ברק אהוד אולמרט . לא יכולים לראות איך שהוא מצליח במקום שהם נכשלו בגדול
אבל הציבור למה??

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
החרדים ימנים משום שהם אנשים רציונלים. ולא סומכים על שלום עם הערבים. משום שהם רוצחים וכו'.
כנראה שמנחם בגין לא היה רציונלי, כשהוא סמך על המצרים הרוצחים ועשה איתם שלום, והחזיר להם את כל חצי האי סיני, שהוא בגודל של חצי מדינה. ולמרבה הפלא השלום עם הרוצחים מחזיק כבר יותר מארבעים שנה.
והשמאלנים ההזוים עוד מאמנים שאפשר לעשות שלום עם הערביים. אחרי שזה התפוצץ להם פעם אחר פעם בפנים.
משום מה בעשר השנים האחרונות אוטובוסים הפסיקו להתפוצץ, והערבים בעצמם שומרים על הבטחון.
שהשמאל שונאים את היהדות. ואת המסורת. וכל דבר שמריח קצת מזה.
ושונאים את החרדים וכל פעם שהם יכלו להכות בנו הם עשו את זה.
כיום השמאלנים דוגלים בשיטה של 'כל אחד והאמת שלו', ו'חיה ותן לחיות', כך שהם יותר פתוחים לחרדים מאשר הימנים.
ביבי פגע בנו משום שהוא באמת פולטיקאי ציני. וכשלא היה לו ברירה. הוא עשה את זה.
והוא התחרט ע"ז אלף פעמים משום שהציבוא שלו לא אהב את זה.
הוא לא התחרט על זה אפילו פעם אחת, ואם ההתלבטות היתה עומדת בפניו פעם נוספת, הוא היה עושה כך בלי היסוס.
עוד משהו עם החרדים היו עושים צעד קטן לכיוון ממשלתו של גנץ [ולפיד לא לשכוח "כמה טוב הוא עשה לנו"]
והם שוברים את הגוש.

חמש דקות אחרי זה ימניה היו זוחלים פנימה. לתוך ממשלת גנץ ואולי אפי' ממשלת אחדות. והחרדים היו נשארים באופוזיציה.

והציבור לא יאהב את זה וכל הימנים בשס ו ג' יחזרו בהמוניהם לליכוד.
בשביל מה קיימות המפלגות החרדיות, בשביל שהמסורתיים יצביעו להם, או בשביל יבנה וחכמיה?!
נניח שהמפלגות החרדיות ירדו בארבעה מנדטים, האם בשביל זה שווה לשבת באופוזיציה ולהפקיר את כל ענייני הדת לליברמן פורר ושלח?
והאם באמת ימינה תשב בקואליציה עם הרשימה המשותפת?!
אגב אולי צריך לפתוח ע"ז אשכול מיוחד. להבין מה השנאה המטורפת הזו של 33 מנדטים לנתניהו.
הוא הרי מדינאי בסדר גודל עולמי. והוא מנהל פה את העניינים די בסדר.
שאנשי השמאל שונאים אותו אני מבין. הוא משום שבגללו הימין מנצח.
משום שהוא כזה מצליח. אבל האנשים הלאומים אני לא מצליח להבין?
בהחלט בגלל השחיתות. הבנאדם התחיל להרגיש כאילו המדינה צריכה לשרת אותו, ולא הוא את המדינה.
ואל תגידו לי בגלל שחיתות.
שהרי כל תפירת התיקים ההזויה הזו.
הגיעה בגלל השנאה לביבי.
יש כאן שלושה תיקים פליליים של שוחד מרמה והפרת אמונים, שמגובים בעדי מדינה ואינספור הקלטות, שהיועץ המשפטי הימני שביבי עצמו מינה, החליט שיש סיכוי גדול שהשופטים ישלחו אותו לכלא עליהם.
אבל הציבור למה??
כי הוא אינטליגנט, ולא מוכן לקנות את כל הלוקשים שביבי וקהל לוחכי פינכתו, מאכילים את העדר.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גנץ, לעומתו, ישראלי מלידה שאמור לדבר שוטף בשפת הולדתו, וזה לא המצב פשוט כי הוא לחוץ. הוא לא משוחרר. וזה גומר אותו.
גם אני הייתי לחוץ אילו הייתי צריך לנאום לחצי מדינת ישראל בשידור חי, שרובם מנסים לחפש כל שגיאה שלי.
אין שום גריעותא בדיבור מהוסס בשידור חי, השאלה היא כיצד מתנהלים כשנמצאים בחדרי חדרים.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
דפנה ליאל בחדשות 12:
חברת הכנסת עמר ינקלביץ הודיעה לגנץ כי היא מתנגדת בתוקף לממשלת מיעוט עם הערבים.

עמית סגל ב׳ערוץ 12׳:
המו״מ בין ׳הליכוד׳ ל׳כחול לבן׳ מתקדם. הנושא המרכזי: נתניהו רוצה שהוא יכהן שנתיים ראשונות ולאחמ״כ גנץ, גנץ רוצה שנה אחת נתניהו ולאחמ״כ הוא יכהן שנתיים.

עוד מעמית סגל ב׳ערוץ 12׳:
בני גנץ כבר מבין שיאיר לפיד ובוגי יעלון לא ילכו איתו לממשלת אחדות. כמעט בוודאות ש׳כחול לבן׳ במצב כזה תתפרק.

דובר הכנסת:
חברי הכנסת רם בן ברק, אלון שוסטר והשר צחי הנגבי הונחו להיכנס לבידוד לאחר שנחשפו לחולה קורונה.

גם השר אריה דרעי נכנס לבידוד לאחר שנחשף לחולה (ראש מועצת מרחבים, שלשום).​

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
גם אני הייתי לחוץ אילו הייתי צריך לנאום לחצי מדינת ישראל בשידור חי, שרובם מנסים לחפש כל שגיאה שלי.
אין שום גריעותא בדיבור מהוסס בשידור חי, השאלה היא כיצד מתנהלים כשנמצאים בחדרי חדרים.
תן לנו לומר 'אי אפשי' כדי להרגיש שאנו בצד הנכון של המפה (ואנו אכן שם) במקום לומר 'אפשי ואפשי' ולפקפק בנכונות החלטות גדולי תורה.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
תן לנו לומר 'אי אפשי' כדי להרגיש שאנו בצד הנכון של המפה (ואנו אכן שם) במקום לומר 'אפשי ואפשי' ולפקפק בנכונות החלטות גדולי תורה.
חברה, זה חבל על הזמן כפשוטו!
יש אנשים שרק באים להתנצח, ולא תצליחו לבלבל אותם עם עובדות, או חלילה וחס "דעת תורה".

עצוב! :(

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
כיום השמאלנים דוגלים בשיטה של 'כל אחד והאמת שלו', ו'חיה ותן לחיות', כך שהם יותר פתוחים לחרדים מאשר הימנים.
כמו שנאמר: ''איש איש באמונתו יחיה'', יש איזושהי קומבינציה כזאת...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה