אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
על פי הדיווח של עמית סגל
בכנסת שוקלים לערוך בדיקות אבחון לקורונה לכל 120 חברי הכנסת.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יאיר לפיד תקף הערב (שלישי) בחריפות את ראש הממשלה בנימין נתניהו, לטענתו, "בנימין נתניהו ויולי אדלשטיין סגרו את הדמוקרטיה הישראלית".

לפיד הוסיף, "כרגע המוסד היחיד שפועל במדינה הוא ממשלת מעבר בלתי נבחרת, עם ראש ממשלה שהפסיד בבחירות. היות ואין לו רוב בכנסת – הוא סגר את הכנסת. היות והיה צריך לעמוד למשפט – הוא סגר את בית המשפט".

לפיד לא חשב פעמיים והאשים כי "ממשלת ישראל הלא נבחרת אמרה לנו היום שאין יותר רשויות מלבדה. היא אמרה לנו גם שאסור לנו לצאת מהבית. אם אתם רוצים לערער על ההחלטה, או אפילו לבקש שמישהו יבחן אותה – אין לכם את מי לשאול".

מיותר לציין כי באישור היועמ"ש ובהמלצת מערכת הבריאות, השב"כ מאתר מקומות ששהו בהם חולי קורונה בלבד, בכדי להגיע לשוהים בקרבתם ולהכניסם לבידוד ביתי, דבר שיביא לבלימת התפשטות הנגיף.

ח"כ ד"ר שלמה קרעי (הליכוד) בתגובה לסרטון של לפיד נגד הנחיות משרד הבריאות אמר: "הפקרות מוחלטת. אדם בזוי וחסר מעצורים. בשביל 15 שניות של השתלחות ברה"מ, מוכן שמגיפה תשתולל בקרב אזרחי ישראל".

עוד הוסיף, "אני קורא ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה כנגד האיש הזה. ממריד אזרחים להפר צווים לשעת חירום של הממשלה. בושה".

מקור

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תן לנו לומר 'אי אפשי' כדי להרגיש שאנו בצד הנכון של המפה (ואנו אכן שם) במקום לומר 'אפשי ואפשי' ולפקפק בנכונות החלטות גדולי תורה.
רק אומר בעדינות, שאם הייתי מקבל לידי את הפרוטוקול של ישיבת מועצת גדולי התורה, שבה הובא בצורה מפורטת כל מה שגנץ מוכן להבטיח למפלגות החרדיות, והוסברה בפרוטרוט הסכנה לציבור החרדי במקרה של ישיבה באופוזיציה, ואף על פי כן הוחלט על ידי גדולי התורה להשאר בגוש הימין, הייתי מפסיק להרגיז כאן אנשים.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ח"כ ד"ר שלמה קרעי (הליכוד) בתגובה לסרטון של לפיד נגד הנחיות משרד הבריאות אמר: "הפקרות מוחלטת. אדם בזוי וחסר מעצורים. בשביל 15 שניות של השתלחות ברה"מ, מוכן שמגיפה תשתולל בקרב אזרחי ישראל".

עוד הוסיף, "אני קורא ליועץ המשפטי לממשלה לפתוח בחקירה כנגד האיש הזה. ממריד אזרחים להפר צווים לשעת חירום של הממשלה. בושה".
בהחלט נשמע שהופכים כאן למדינה טוטאליטרית שאפשר לזרוק בה אזרחים לכלא בעוון 'המרדה נגד המהפכה'...

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
דברים בכל זאת מטפטפים...
זה קצת לא הוגן שאתה לוקח פורום שמיועד לניתוח קמפיינים, ומתעקש להכניס בו את דעותיך.
ממזמן הייתי עונה ומסביר את טעויותיך, למרות שגם יש קצת אמת בדבריך.

אם כבודו מוכן, תפתח אשכול ייעודי ושם תטפטף רק באופן דמוקרטי ומכובד, בלי שיימחקו הודעות לאלה שעונים לך.
ואני לא מתכוון חלילה להשתלח, אלה לערוך דיון מכובד...

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
זה קצת לא הוגן שאתה לוקח פורום שמיועד לניתוח קמפיינים, ומתעקש להכניס בו את דעותיך.
ממזמן הייתי עונה ומסביר את טעויותיך, למרות שגם יש קצת אמת בדבריך.

אם כבודו מוכן, תפתח אשכול ייעודי ושם תטפטף רק באופן דמוקרטי ומכובד, בלי שיימחקו הודעות לאלה שעונים לך.
ואני לא מתכוון חלילה להשתלח, אלה לערוך דיון מכובד...
כשאתם תפסיקו לטפטף את דעותיכם, גם אני אפסיק.
אין שום הגינות בכך שיתנו רק לאחד הצדדים לומר את דעתו.
מעולם לא ביקשתי שימחקו הודעות לאלו שענו לי, ואם מחקו, כנראה משום שזו היתה תגובה פוגענית ללא תוכן.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה שציינת לשם! אכן, אין ספק:

הטרלה הפוכה
"הטרלה הפוכה", או "הטרלה בכיוון ההפוך", הוא סלנג אינטרנט נוסף ונגדי למונח "טרול", אשר מתאר אדם העושה שימוש במילה טרול במטרה להטריל.[6][7]

מטרה ומאפיני המונח
המונח טרול משמש גם כהטרלה - על ידי טרולים כנגד אדם שאינו טרול - וזה כדי להשפיל, להקטין ולהפוך את דבריו לחסרי משמעות בניסיון לגרום לכך שלא יקבל התייחסות - על ידי כינוי אדם אחר במושג טרול המאשים מציג את הנאשם כחסר אמינות, מציק ושאין ליחס לו ולידיעותיו חשיבות, בדרך זו הוא פוסל את השכלתו של הנאשם בנושא הנידון, נותן תוקף לקוי לבקיאותו בדיון וזה במטרה ליצור לו תדמית שלילית על החברים האחרים החשופים לדיון במרחב האינטרנטי כדי שלא יקבל התייחסות הולמת גם מהם ועל ידי כך המאשים יוצר את תדמית הצודק בלי דיון כלל.

הסיבה להטרלה מסוג זה
אדם המאשים אדם אחר בהטרלה בדויה היא בבסיסה מהסיבה שהאדם המאשים חסר השכלה בנושא הנידון או בגלל חוסר היכולת האינטלקטואלית שלו להתמודד עם דברי האדם האחר שאיתו הוא בא בדיון ועל ידי כינויו כטרול הוא פוטר עצמו מדיון ובשיטה בזויה זו הוא מנסה להשאיר את הרושם המטעה כבקיא בנושא למרות שאינו.

נערך לאחרונה ב:

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשאתם תפסיקו לטפטף את דעותיכם, גם אני אפסיק.
אין שום הגינות בכך שיתנו רק לאחד הצדדים לומר את דעתו.
מעולם לא ביקשתי שימחקו הודעות לאלו שענו לי, ואם מחקו, כנראה משום שזו היתה תגובה פוגענית ללא תוכן.
גם לי מפריע שיש כאן כאלו שמטפטפים דעות חסרות תוכן.
אבל בתוך עמי אנוכי יושב, ואני יודע שהדעות הנ"ל בדרך כלל עטופות בדבר שנקרא כריז בלע"ז, כך שאין מה להסביר.
אבל מצד שני כשיש פה ויכוח סמוי שלא נגמר, כי הוא סמוי, וכשהוא עולה מעל למים הוא נמחק.
אז או שתהפוך אותו לגלוי באשכול אחר. (בתקווה שהוא יישאר)
או ש...

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה שציינת לשם! אכן, אין ספק:

הטרלה הפוכה
"הטרלה הפוכה", או "הטרלה בכיוון ההפוך", הוא סלנג אינטרנט נוסף ונגדי למונח "טרול", אשר מתאר אדם העושה שימוש במילה טרול במטרה להטריל.[6][7]

מטרה ומאפיני המונח
המונח טרול משמש גם כהטרלה - על ידי טרולים כנגד אדם שאינו טרול - וזה כדי להשפיל, להקטין ולהפוך את דבריו לחסרי משמעות בניסיון לגרום לכך שלא יקבל התייחסות - על ידי כינוי אדם אחר במושג טרול המאשים מציג את הנאשם כחסר אמינות, מציק ושאין ליחס לו ולידיעותיו חשיבות, בדרך זו הוא פוסל את השכלתו של הנאשם בנושא הנידון, נותן תוקף לקוי לבקיאותו בדיון וזה במטרה ליצור לו תדמית שלילית על החברים האחרים החשופים לדיון במרחב האינטרנטי כדי שלא יקבל התייחסות הולמת גם מהם ועל ידי כך המאשים יוצר את תדמית הצודק בלי דיון כלל.

הסיבה להטרלה מסוג זה
אדם המאשים אדם אחר בהטרלה בדויה היא בבסיסה מהסיבה שהאדם המאשים חסר השכלה בנושא הנידון או בגלל חוסר היכולת האינטלקטואלית שלו להתמודד עם דברי האדם האחר שאיתו הוא בא בדיון ועל ידי כינויו כטרול הוא פוטר עצמו מדיון ובשיטה בזויה זו הוא מנסה להשאיר את הרושם המטעה כבקיא בנושא למרות שאינו.
חזק.
בדיוק מה שעשית בתגובה שלך :D

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יאללה, אסטרטגיה:

התעלמות מוחלטת של נתניהו בפוליטיקה, השקעה בפמפום לאזרחים על ענייני בריאות, פגישות ודיונים ארוכים.
כשמי שמגיב בכלל לעיתונאים/פוליטיקאים זה דוברות הליכוד.
ואז הסקר שמעניק לנתניהו מעל 40 מנדטים וכחול לבן בצניחה חופשית.

נפילה קטנה של נתניהו עם הקריאה לממשלת חירום, וכהגדרתו של מיקי זוהר, נפילה.
זה החזיר את הנושא הפוליטי לשולחן.
כשאנשים בבית שומעים שכל מה שעניין את נתניהו בפגישה המשותפת אצל הנשיא זה ההדחה של אדלשטיין - זה לא טוב.

אבל נראה שהוא חזר בתשובה ולשיטה הראשונה. לא מדבר פוליטיקה, למעט ראיון שנתן היום שהוא לא מדבר פוליטיקה כשאחרים כן...

מעניין היה לראות את גנץ מאמץ את השיטה פתאום, (בניגוד לדעתו של לפיד שאף מפרסם סרטון אנטי נתניהו שמיועד בכלל לגנץ) כמו שיתוף הציטוט של נתניהו, מתקשר לדרעי ושאר הליכודניקים בבידוד ומתעניין בשלומם, ובכלל לא מתראיין פתאום...

פרידה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המזל של הליכוד שבראשות הכנסת עומד יולי אלדשטיין
יולי אדלשטיין נראה איש מחמד שכזה, לא רבים יודעים שמאחורי הדמות הנחמדה הזו עומד אדם תקיף עם אופי רוסי עקשן וחזק שלא רואה ממטר, כשהוא ננעל על משהו הוא מזכיר מאוד את ליברמן, למרות שהוא פחות מוכר בפן הזה.
ראינו את זה בסיפור עם ועדת הכנסת והחסינות כשכל הליכוד רתח עליו המתקפות לא עזרו במאום,
גם את הדיונים במליאה ואת הכנסת בכללות הוא מנהל ביד רמה ( בישיבות מליאה סוערות משעשע לראות שהסגנים מאבדים שליטה ואדלשטיין מוזעק לנהל את הדיון והוא מתחיל להעיף אחד אחרי השני החוצה... לעיתים גם בלי 3 קריאות לסדר )
הוא החליט שהוא לא מכנס את המליאה לדון בהחלפתו, המליאה לא תתכנס, וכחול לבן יכולה לעשות שמיניות באויר, ולשבות שביתת רעב מתחת לביתו, הוא לא ישבר מלבד עם אדון בג''ץ יתערב (שכנראה זה מה שיקרה בסוף)

מנטורינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גם אני הייתי לחוץ אילו הייתי צריך לנאום לחצי מדינת ישראל בשידור חי, שרובם מנסים לחפש כל שגיאה שלי.
אין שום גריעותא בדיבור מהוסס בשידור חי, השאלה היא כיצד מתנהלים כשנמצאים בחדרי חדרים.

אין גריעותא בדיבור מהוסס בשידור חי, זה רק אינדיקציה לאופי וליכולת עמידה בלחצים ובאתגרים - הגדולים פי כמה - עימם צריך רה"מ להתמודד בחדרי חדרים.

אם כשמדליקים מולו מצלמה הוא בולע את הלשון, אז כשטראמפ רק יזעיף לו פנים הוא כבר יתחיל לחרחר, לא חושב?...

ואם אתה לא חושב שאני צודק - אז תאזין שוב להקלטות של ישראל בכר...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מיקי זוהר
מנסה להפריד בין ליברמן והערבים...

(לא מאמין שזה יעזור לו
ליברמן יגיד שזה תרגיל
והוא עצמו ביקש כבר שנים וכו' וכו')

יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הניח על שולחן הכנסת שתי הצעות חוק, הראשונה כוללת סיפוח בקעת הירדן, צפון ים המלח, ומדבר יהודה, והשניה חוק עונש מוות למחבלים. זוהר הסביר כי אלו חוקים שישראל ביתנו וכחול לבן הבטיחו בעבר לקדם והוא מצפה לתמיכתם בחוק

שעת מבחן בכחול לבן: למרות משבר הקורונה והניסיונות להגיע לממשלת אחדות עם כחול לבן, יו"ר סיעת הליכוד ח"כ מיקי זוהר הגיש שתי הצעות חוק, שיביכו את כחול לבן בשל השותפות החדשה עם הרשימה המשותפת.

ח"כ זוהר הניח על שולחן הכנסת הצעת חוק פרטית על סיפוח בקעת הירדן, צפון ים המלח, ומדבר יהודה, שלגביה אמרו בכחול לבן במהלך קמפיין הבחירות שהם תומכים במהלך, והצעת החוק השניה המזוהה עם ישראל ביתנו שהוא – עונש מוות למחבלים.

%E2%80%8F%E2%80%8F%D7%9C%D7%9B%D7%99%D7%93%D7%94-8.png

עונש מוות למחבלים
בציוץ בחשבון הטוויטר שלו כתב זוהר, בשורה לימין, גם סיפוח בקעת הירדן וגם עונש מוות למחבלים. הגשתי 2 הצעות חוק חשובות, אני מקווה שכחול לבן וליברמן יתמכו בהן. מה דעתכם? הם ישימו לרגע בצד את שיתוף הפעולה עם הרשימה המשותפת למען החוקים החשובים הללו?".

%E2%80%8F%E2%80%8F%D7%9C%D7%9B%D7%99%D7%93%D7%94-9.png

סיפוח בקעת הירדן
בשיחה עם 'ישראל היום' אמר זוהר כי, "החיבור בין כחול לבן לליברמן מושתת על אינטרס יחיד של פגיעה בנתניהו. האינטרס של הרשימה המשותפת הוא לפגוע במדינת ישראל. כחול לבן וליברמן מוכנים לפגיעה באינטרסים של המדינה כדי לפגוע בנתניהו. כשנביא את החוקים האלה נראה אם הם יהיו מוכנים להמשיך לפגוע במדינה ובאינטרסים שלה, ולהתנגד לחקיקה כדי להצדיק את החברות עם המשותפת".

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אחרי שיו"ר כחול לבן קידם את הפוסט של ראש הממשלה עם ההנחיות החדשות של משרד הבריאות ונתניהו הגיב "תודה, בני".
נשיא המדינה הגיב לשיתוף הפעולה של השניים ברשת החברתית והציע: "אולי נמשיך עם זה על שולחן הממשלה חברים?"

1584538664378.png

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני לא מבין את ביבי
למה הוא עדיין לא אוסר על התכנסות של 4 יחד?
1584539059582.png

יו"ר כחול לבן חבר הכנסת בני גנץ
פרסם בטוויטר תמונה שלו יחד עם חבריו להנהגת כחול לבן
יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד, יו"ר תל"ם ח"כ משה בוגי יעלון ובכיר המפלגה ח"כ גבי אשכנזי, יחד עם יו"ר העבודה-מרצ ח"כ עמיר פרץ ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, בישיבה משותפת.

"התייעצות בעקבות מהלכי הליכוד למניעת כינוס הכנסת והקמת הוועדות למען אזרחי ישראל", כתב גנץ.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה