דרוש מידע ניתוח לייזר להסרת משקפיים- למה לא כדאי?

etidan

משתמש מקצוען
י
המלצתכם בדחיפות:
ד"ר לוינגר המליץ לי על הלאסיק - אך בשיטה יותר מתקדמת שקוראים לה "סמייל", (כמו לאסיק אך ללא מגע יד אדם)
אני הגעתי עם נטייה לטובת הPRK מכל ההמלצות שקראתי כאן,
אך ד"ר לוינגר אמר שהוא ממש לא ממליץ על ה-PRK, ורק ל-20% מכלל מנותחיו הוא עשה PRK, ורק בגלל שהיתה להם קרנית דקה. ושממש לא נכון שהלאסיק הוא יותר סיכונים מהPRK.
השתכנעתי, וקבענו על הלאסיק-סמייל,
עכשיו התחלתי להתלבט אולי לא החלטתי נכון...
פליז, חוו"דתכם!!!
יש לך פה חוות דעת של רופא מומחה עשרות שנים בתחום... מי אנחנו שנדבר?

דרמצֶגֶת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
י

יש לך פה חוות דעת של רופא מומחה עשרות שנים בתחום... מי אנחנו שנדבר?
ולמרות זאת,

כי יתכן והמליץ לי כי לא רצה שאסבול את תופעות הלוואי של הPRK ( הלאסיק סמייל - 10K במכבי שלי...)
אבל לא אכפת לי לסבול קצת, אם הPRK פחות סיכונים.

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הוא לא היה אומר לך משהו בגלל כאבים לזמן קצר כשזה פחות בטיחותי הוא לא סנדלר...

רות רות2

משתמש חדש
אני עשיתי אצל ד"ר עמי הירש במכון של לוינגר עיניים, עשיתי את הניתוח של האינטרלאסיק,
ממליצה ממש !!!!!
בלי כאבים (ביום הראשון יש כמו הרגשה של ליכלוך בעין, אבל תפקוד רגיל ובלי כאבים בכלל)
וגם אני רציתי PRK כי אמרו לי שפחות סיכונים, הרופא אמר לי: את יכולה לעשות פי אר קי, אבל אם אפשרי לך לעשות את האינטרלאסיק, מה הענין לעשות את הקשה??? אמרתי לו ששמעתי שזה פחות סיכונים והתערבות בעין, אז הוא השיב לי: פעם זה היה נכון אבל היום- הניתוח הזה כ"כ מדויק ובטוח, והוא מנתח אפילו טייסי קרב וכו', ואין מה לחשוש.

אולטימטיבי

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
גם אני עשיתי אצל עמי הירש במכון של לוינגר את האינטרלאסיק....
ממש מומלץ!!!

AVITALLL

משתמש רשום
טוב אני בדרך לעשות בקרוב בעז"ה את האינטראלאסיק בלוינגר
קראתי את התגובות פה מההתחלה ואין מה לומר הלחצתם!!
אבל בסופו של דבר זה תלוי בכל בנאדם והעיניים שלו בלבד!!
הודעה אחת מישהו שמרוצה במקום פלוני בניתוח אלמוני והודעה אח"כ מישהו באותו מקום ואותו ניתוח מאוכזב ותופעות וכו...
לא קשור למקומות!! המכונים הגדולים עיניים, אסותא, הדסה וכו' כולם טובים וגם המנתחים אף אחד לא בא מהמדבר
לא סתם הם מנתחים כבר 20 שנה ויותר....
כל אחד מה שהרופא אומר לו.. אל תקחו מפה חוות דעת
וכל התופעות שמוזכרות פה הם בהחלט תופעות לוואי שגם אומרים אותם מראש... אבל פשוט לא לכולם יש

טנוס

משתמש חדש

ניתוח לייזר להסרת משקפיים- למה לא כדאי?​

אופטיקה ליבוב (בבני ברק). נחשב לאופטומטריסט מומחה.. מזהיר אנשים שלא לעשות, הוא מספר שמגעים אליו כאלו שעשו לייזר- אחרי כמה שנים, והם סובלים מבעיות רבות.

מיכאל לביא

משתמש חדש
מברור מקיף שעשיתי (שבוע שעבר) והתייעצות עם בני פישר
הרופאים המומלצים לליזר הם: (לפי הסדר)
1. שמואל לוינגר - (בעצמו ולא העובדים שלו)
2. אירית בכר
3. אבי סלומון
4. ניר אורקין
5. איתן ליבני

למבוטחי מאוחדת שיא הכי שווה לעשות אצל אבי סולומון - הוא ללא תוספת תשלום
כל השאר לוקחים 1000 ש"ח נוספים מהמחיר הרגיל (חוץ מאורקין שאני לא יודעת עליו)

בהצלחה.
אשמח לדעת ממש פרטים לגבי מקצועיות מחירים וכו זה דחוף לי

אוהב ציון

משתמש פעיל
אבי סלומון , הרבה עשו אצלו , והיה פקשושים , חזר מספר לאחר הניתוח ,/ כתמים בעין .........

גילת ורנן

משתמש סופר מקצוען

ניתוח לייזר להסרת משקפיים- למה לא כדאי?​

אופטיקה ליבוב (בבני ברק). נחשב לאופטומטריסט מומחה.. מזהיר אנשים שלא לעשות, הוא מספר שמגעים אליו כאלו שעשו לייזר- אחרי כמה שנים, והם סובלים מבעיות רבות.
יובש בעיניים אחת הבעיות השכיחות
המספר חוזר בד''כ אחרי 10 שנים
ואז אי אפשר להרכיב עדשות רק משקפיים!

רוב רופאי העיניים לא היו מנתחים את בני משפחותיהם מה שבהחלט אומר משהו...

ias

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אבי סלומון , הרבה עשו אצלו , והיה פקשושים , חזר מספר לאחר הניתוח ,/ כתמים בעין .........
מה זה הרבה פקשושים? כמו מה? מלחיץ קצת
עשיתי אצלו לפני חודש והוא היה עם הכי הרבה המלצות,
כרגע חוץ מאותיות קטנטנות ומידי פעם "עננים מרחפים" די מרוצה,

אוהב ציון

משתמש פעיל
מה זה עננים ?

אני מכיר מישהו שיש לו בועות בעיניים שזה קרה יום לאחר הניתוח , וד"ר אבי סלומון מנסה להתכחש שזה לא קשור לנתוח,.........

אוהב ציון

משתמש פעיל
מישהו באשכול פעם הסביר , שבהדסה השיטה שמנתחים מהקרנית מספר מילימטר , ללא קשר למספר שמורידים , ורק אח"כ משייפים, וזה כנראה השוני בין גודל המספר שמורידים שם.

אוהב ציון

משתמש פעיל
טעות בין .חצי מספר למספר צילנדר , הרבה רופאים טענו שאין לזה משמעות לחצי מספר צילנדר אך למי שנוהג רכב זה חובה , מפני כושר ראיה בזויות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה