דרוש מידע ניתוח לייזר להסרת משקפיים- למה לא כדאי?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען

etidan

משתמש מקצוען
......ומעניין שאף אחד לא העלה את הנושא ההלכתי.
שאלה גדולה האם מותר לאדם לעשות ניתוח - ולהכניס את עצמו לסכנה, בשביל יופי ונוחות.

רגע, לא אמרתי שאסור, ולא נכנסתי לגדרים ההלכתיים של "מכניס עצמו לסכנה" אלא ציינתי שזה שאלה לרב.
בהצלחה
וזה גם לא רק בשביל נוחות ויופי
זה בריאות!!!!!!!!
עדשות זה סיוט!!!!!!!!!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לאחרונה אני חושבת לעשות ניתוח להסרת משקפיים.
אבל שמעתי משתי אנשים שונים שזה מסוכן, וכן שמעתי שההתאוששות לוקחת הרבה זמן ומדובר בכאבים ממושכים.

האם זה נכון? כמה זמן אחרי צריך ללבוש משקפי שמש?
והאם מישהו פה יודע אם זו בעיה לעשות כשיש מספר גבוה (12 ו 14)?

אשמח לדעת במה זה כרוך ולשמוע מניסיון של כאלו שמכירים
תודה רבה מראש!
גיסי עשה בכאלו מספרים בעין טל ומרוצה עד הגג

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
......ומעניין שאף אחד לא העלה את הנושא ההלכתי.
שאלה גדולה האם מותר לאדם לעשות ניתוח - ולהכניס את עצמו לסכנה, בשביל יופי ונוחות.

רגע, לא אמרתי שאסור, ולא נכנסתי לגדרים ההלכתיים של "מכניס עצמו לסכנה" אלא ציינתי שזה שאלה לרב.
בהצלחה
שמדברים על סכנה בד"כ זה ההרדמה והחיתוך בגוף האדם וכו' פה אין סיכונים כאלו, אין סיכון אפילו אפסי שיקרה משהו של סכנה לבנ"א בעקבות זה.

yael.ga

משתמש חדש
השאלה באיזה גיל....
יש גיל מבוגר יחסית שעושים תיקון גם למשקפי קריאה....
היי , לגבי משקפי קריאה לצערי אין פתרון , מדובר בחולשה של שריר העיין . יכולה להעיד שהמון מעדיפים לשלם על משקפי קריאה בעתיד ולא על מולטיפוקל. אבל זה כבר בחירה של אותו אדם .

riki18

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
ממליצה מאד על אסותא
בעלי עשה שם את ההניתוח הקשה PRK ועבר אותו ממש בקלות יחסית!
לא היו כאבים
לעומת 3 אחיותי שעשו בעיניים וסבלו מכאבים חזקים!!
עוד אח עשה באסותא וגם הוא לא סבל בכלל מכאבים.
כולם עשו את הPRK
רק הרגשה מציקה, אי נוחות, רגישות חזקה לאור כמה ימים וזהו.
אני בדרך גם בעז"ה...

RUSI10

משתמש מקצוען
זה מה שמרתיע ? לבישת משקפי שמש???
כ"כ הרבה אנשים עם ראיה 6/6, ובכללם אני, צריכים משקפי שמש שמכסים את כל העין כשנחשפים לקצת שמש ,בלי קשר לניתוח הסרת משקפיים

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
איפה באמת מומלץ יותר? אסותא או עיניים? עיניים זה לא של דר לוינגר שנחשב הכי מומחה בתחום? אני מתלבטת...

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
החלמה ארוכה אין הכוונה כאבים. הכוונה שלא רואים טוב זמן ארוך. (כאילו ללכת בלי משקפיים)

בונבון קטן

משתמש רשום
ממליצה מאד על אסותא
בעלי עשה שם את ההניתוח הקשה PRK ועבר אותו ממש בקלות יחסית!
לא היו כאבים
לעומת 3 אחיותי שעשו בעיניים וסבלו מכאבים חזקים!!
עוד אח עשה באסותא וגם הוא לא סבל בכלל מכאבים.
כולם עשו את הPRK
רק הרגשה מציקה, אי נוחות, רגישות חזקה לאור כמה ימים וזהו.
אני בדרך גם בעז"ה...
ומה עם משקפי שמש???
זה מה שמרתיע ? לבישת משקפי שמש???
כ"כ הרבה אנשים עם ראיה 6/6, ובכללם אני, צריכים משקפי שמש שמכסים את כל העין כשנחשפים לקצת שמש ,בלי קשר לניתוח הסרת משקפיים
ברווווווווווווור!!!!!!
מה השאלה?
בשביל מה אני עושה לייזר, לא להסרת משקפיים????
משקפי שמש זה הגבלה מטורפת בפרט לנהגים, ובכלל, אני כרגע עם עדשות שזה סבבא לגמרי וכל השיקול לעשות את הניתוח הוא נטו בגלל בריאות העין, אז להוסיף הגבלות????!!!!

בונה אתרים

משתמש פעיל
ומה עם משקפי שמש???

ברווווווווווווור!!!!!!
מה השאלה?
בשביל מה אני עושה לייזר, לא להסרת משקפיים????
משקפי שמש זה הגבלה מטורפת בפרט לנהגים, ובכלל, אני כרגע עם עדשות שזה סבבא לגמרי וכל השיקול לעשות את הניתוח הוא נטו בגלל בריאות העין, אז להוסיף הגבלות????!!!!
הרופא שעשה לי את הניתוח
אמר שלא צריך בכלל משקפי שמש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה