דיון ניקוד נקודה. איך מנקדים ולמה לנקד?

נעה613

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אתה חייב לפרסם כאן מאמר על 'ניקוד במקלדת ווינדוס 11- איך עושים את זה בלי להסתבך' כמוני
מה, אין פתרון אחר - רק לקחת את כל התשלום מראש?
למה זה פתרון מופרך כל כך? נשמע לי הוגן מאוד, כל עוד המצב הוא שאנשים נסחבים בתשלום חצי שנה

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אתה חייב לפרסם כאן מאמר על 'ניקוד במקלדת ווינדוס 11- איך עושים את זה בלי להסתבך' כמוני
לוחצים על כפתור הAlt שמימין למקש הרווח ואחריו את האות הראשונה בשם הניקוד (ק- קמץ, פ-פתח, צ-ציירה, ס- סגול, ש- שווא, ח- חיריק, ד- דגש בתוך אות ויש את ו- חולם שזה היחיד שאני יודעת שזו לא האות הראשונה בשם הניקוד. מה שלא כתבתי אני לא יודעת אבל מניחה שקיים לזה קיצור בדומה לאלה שציינתי)
בנוגע לשאלה עליה נפתח האשכול מצפה גם כן לדעת מהי התשובה...

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לוחצים על כפתור הAlt שמימין למקש הרווח ואחריו את האות הראשונה בשם הניקוד (ק- קמץ, פ-פתח, צ-ציירה, ס- סגול, ש- שווא, ח- חיריק, ד- דגש בתוך אות ויש את ו- חולם שזה היחיד שאני יודעת שזו לא האות הראשונה בשם הניקוד. מה שלא כתבתי אני לא יודעת אבל מניחה שקיים לזה קיצור בדומה לאלה שציינתי)
לא עבד לי...
איפה הסמן אמור לעמוד?

נעה613

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
אָנִי מְנָסָה
וואלָה עוֹבֶד
זה לחיים, הידע הזה
למה, לכל הרוחות, לא לימדו אותי את זה ביסודי כשיחקנו בשיעורי מחשבים קרב תרנגולים, בימי ווינדוס שבע?!

מֶנַחֵם

קופי כובש, רייטינג מנצח
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אם כבר כותבים פה על הניקוד, יש לנקד "מנחם" בשווא תחת המ' וכן "וזה" - שווא תחת הו'
נכון בניקוד רשמי.
אבל אומנות לא הולכת תמיד לפי הכללים.

הטעם המושלם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כדאי מאוד לסכם מראש את עניין התשלום באימייל, זה משמש כחוזה חוקי ומחייב.
אני מאוד נודניק בעניין הזה, לאחר שלקוח התחמק מתשלום של סכום מאוד משמעותי לאחר שטען שהעבודה לא בוצעה כפי שסוכם והוא לא השתמש בה. (למרות שאני יודע בוודאות שכן).
אבל זה לא מונע את המרדף המתיש אחרי האנשים שלא משלמים.

לגבי הניקוד, כדאי לקחת קורס קצר בנושא לפני שמתחילים לנקד על ימין ועל שמאל.
הקורס למה?
יש לדעת לנקד בעט, ויש לדעת לנקד במקלדת
לנק בעט צריך ללמוד. לנקד במקלדת- חוץ מחיפוש נקדן בגוגל- לא הכרתי שום אופציה עד עכשיו.

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה סוטה מהנושא המרכזי של האשכול.

אך בכל זאת, לאחר שמצאנו אפשרות לנקד באמצעות המקלדת לא כדאי לנצל את האופציה הזאת יותר מדי, אם אנחנו לא יודעים מה אנחנו עושים - זה הכל.

נעה613

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
לגבי הניקוד, כדאי לקחת קורס קצר בנושא לפני שמתחילים לנקד על ימין ועל שמאל.
העיקר שזה מרשים.
"אֶין פִּתְגָם מָרְשִים מְפִּתְגָם מְנוֹקָד" (נעה613, פרוג2024)

סבתא חביבה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
העיקר שזה מרשים.
"אֶין פִּתְגָם מָרְשִים מְפִּתְגָם מְנוֹקָד" (נעה613, פרוג2024)
אוף טעויות ניקוד עושה לי גרדת
ולגבי הרושם, ויש כאלה שזה עושה להם רושם שלילי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה