ניוד החשמל לחברות אחרות

תוהר

משתמש חדש
ובאתר סלקום זו ההצעה
צילום מסך 2023-06-19 180842.png

תוהר

משתמש חדש
מעניין הטעיות כתיב... מה זה רובוט?

20 אחוז הנחה בשעות הלילה, שווה לחשוב על זה...
ושאר השעות זה מחיר רגיל...?
אכן שמתי לב, אבל עזוב העיקר זה כסף, קח תתוכן,
20% לשעות הלילה זה לא עיקר הצריכה
העיקר זה מכונות כביסה ולהרבה אנשים גם מייבש ובטח בחורף, ולמי שיש בוילר בכלל...
ומיזוג.. ביום חם יותר מהלילה,
כך ש8% מסלול היי-טק הרבה יותר רווחי לטעמי,
והאמת שהחברות עשו את החישוב שלהם על רוב האנשים ולרובם אמור לצאת אותו הדבר,
ורק למעט האנשים שעובדים מהבית יהיה רווחי יותר מסלול מסויים,
הערת אגב, מסלול היי-טק הוא הכי פחות רווחי לעובדי 9 שעות ביום כי ההנחות הם בעיקר על השעות שלא נמצאים בבית, אז אולי כדאי להציע להם לקרוא למסלול הזה מסלול לא להיי-טקיטסים

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שימו לב להנחה של פזגז 7% הנחה על כל הצריכה ללא הגבלה לכל שעות היום והלילה ובכל ימות השבוע
ועכשיו כ-ו-ל-ם יכולים להתניייד גפ אלו שאין להם מונה חכם
לפרטים >>>

חייים125

משתמש פעיל
ערב טוב
למי שאוהב חשבונות מסודרים לתשומת לב נראה שפזגז עדיין לא כ"כ מסודרים
מעל חודש שלא קיבלתי חשבונית עבור השימוש של חודש 5.

אם יש צרכן של פזגז שמקבל חשבוניות מידי חודש בחודשו בזמן אשמח לשמוע.

אני שוקל לחזור לחברת חשמל רק בגלל הבלאגן

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
למי שאוהב חשבונות מסודרים לתשומת לב נראה שפזגז עדיין לא כ"כ מסודרים
מעל חודש שלא קיבלתי חשבונית עבור השימוש של חודש 5.

אם יש צרכן של פזגז שמקבל חשבוניות מידי חודש בחודשו בזמן אשמח לשמוע.

אני שוקל לחזור לחברת חשמל רק בגלל הבלאגן
בפזגז אמרו שהם מטפלים בתקלה
ואני יסביר בימים אלו החברה מגדירה מחדש את כל המערכת בכדי לצרף לקוחות שאין להם מונה חכם,
וכמובן לא מדובר במשהו חובבני אלא מערכת שצריכה להיות אמינה וטובה עבור מאות אלפי לקוחות, וצריכה לעבור עיבוד וניסוי וכו' אז אני חושב שמותר לתת לה זמן של חסד עד שתטפל בתקלה;) ....
אבל לא הבנתי למה לעבור לחברת חשמל בגלל זה? ראשית האם בחברת חשמל כן קיבלתה בצורה מסודרת? הרי החברה הכי לא מסודרת בחשבוניות זה חברת חשמל ...
בנוסף למה לשלם כל חודש כמה עשרות שקלים רק עבור חשבונית (אני לא יודע כמה הצריכה שלך) תוכל גם לעבור לחברה אחרת שנותנים הנחה נמוכה יותר אבל עדיין הנחה, אין שום לתת סיבה עוד כסף לתייקונים של חברת חשמל :rolleyes:

חייים125

משתמש פעיל
תתפלא לשמוע בחברת חשמל זה מאוד מסודר פעם בחודשיים יש חשבונית
כל ההנחות עם הסיפורים עם הדמי שימוש חודשי כבר לא בטוח שזה שווה לי (יש כאלה שאולי לא חשוב להם סדר והם מתנהלים עם חשבון בנק בבלגן / חשבונות שנתיים)

יתכן שבעתיד זה ישתפר אך במצב הנוכחי כתבתי למי שחשוב לו סדר שידע את המצב.

וחשבתי אולי אני יקבל כאן מידע אחר שזה לא נכון.

ואז אתה כותב לי שאני מאוד צודק ובאמת זה המצב.

בהצלחה
בפזגז אמרו שהם מטפלים בתקלה
ואני יסביר בימים אלו החברה מגדירה מחדש את כל המערכת בכדי לצרף לקוחות שאין להם מונה חכם,
וכמובן לא מדובר במשהו חובבני אלא מערכת שצריכה להיות אמינה וטובה עבור מאות אלפי לקוחות, וצריכה לעבור עיבוד וניסוי וכו' אז אני חושב שמותר לתת לה זמן של חסד עד שתטפל בתקלה;) ....
אבל לא הבנתי למה לעבור לחברת חשמל בגלל זה? ראשית האם בחברת חשמל כן קיבלתה בצורה מסודרת? הרי החברה הכי לא מסודרת בחשבוניות זה חברת חשמל ...
בנוסף למה לשלם כל חודש כמה עשרות שקלים רק עבור חשבונית (אני לא יודע כמה הצריכה שלך) תוכל גם לעבור לחברה אחרת שנותנים הנחה נמוכה יותר אבל עדיין הנחה, אין שום לתת סיבה עוד כסף לתייקונים של חברת חשמל

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תתפלא לשמוע בחברת חשמל זה מאוד מסודר פעם בחודשיים יש חשבונית
אני יודע מתוך מאות חשבוניות שאני בודק אין כמעט חשבונית אחד שהיא דומה לשניה בתקופת הימים ובכל חשבונית יש תקופה אחרת אז אנ י לא יודע איך זה מסתדר עם חשבונית אחד לחודשיים.
כל ההנחות עם הסיפורים עם הדמי שימוש חודשי כבר לא בטוח שזה שווה לי (יש כאלה שאולי לא חשוב להם סדר והם מתנהלים עם חשבון בנק בבלגן / חשבונות שנתיים)
תעשה בירור מבין כל החברות ואני מאמין שתמצא חברה שתספק את כל הבעיות שלך, אבל שוב למה לשלם לחברת חשמל במקום זה

אגב לידיעתך גם אם אתה עברת לחברה אחרת, עדיין האיזור האישי של חח"י פתוח לך ואתה יכול לראות את השימוש שלך ובכך לדעת את העלויות החודשיות שלך, אז מבחינת סדר אולי אתה יכול לעשות ככה
כי החשבון נגבה ביום מסויים בחודש נראה לי ה10 בחודש ובאיזור היאשישי אתה יכול לראות את הפירוט של השימוש שלך

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לבעלי מונה בסיסי שמתנייד ם החודש
יש לעדכן קריאת מונה באופן חד פעמי במערכת הטלפונית ב 103 שלוחה 6

או באיזור האישי של חברת חשמל

הדיווח חייבת להתבצע היום או מחר !

אחרת הניוד ידחה בחודש נוסף, וחבל
😉

לבעלי מונה חכם אין צורך לדווח

חניוק

משתמש מקצוען

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בחברה שלנו
אמרו לי לעדכן את הקריאה כמו שהיא באתר או המערכת הטלפונית ללא צילום
והם יעמדו מול חח"י בכדי לנייד לטובת הציבור החרדי

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע מסקנות ממי שהתנייד או ממי שבירר
לאיפה בסוף הכי משתלם להתנייד? (חוץ מפזגז...)
בנין די חדש. אין מונה חכם.
אצלנו צריכת החשמל גבוהה מאד (חשבונית אחרונה בסביבות ה-1700 לחודש!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה