דרוש מידע ניהול נתונים

ש. אור

משתמש רשום
אני מחפשת תוכנה חינמית לניהול נתונים.
הנתונים קיימים כרגע באקסל, אבל אני בודקת אם יש משהו משוכלל יותר, שמכיל יותר אפשרויות:
1. בכללי - שתהיה אפשרות שכמה אנשים יוכלו להכנס בו זמנית
2. שתהיה אפשרות לקשר בין רשומות, לדוג' יש לי טבלה של חשבוניות (פילוח חשבונית: מס', סכום, שם ספק וכו'), ואם אני לוחצת בטבלה על "ספק" הוא יקשר לי מטבלת ספקים את כל החשבוניות של אותו ספק וכו'...
יש דבר כזה? או אפילו משהו פחות משוכלל אבל שיותר טוב מאקסל לשמירת נתונים?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הנתונים קיימים כרגע באקסל, אבל אני בודקת אם יש משהו משוכלל יותר, שמכיל יותר אפשרויות:
2. שתהיה אפשרות לקשר בין רשומות, לדוג' יש לי טבלה של חשבוניות (פילוח חשבונית: מס', סכום, שם ספק וכו'), ואם אני לוחצת בטבלה על "ספק" הוא יקשר לי מטבלת ספקים את כל החשבוניות של אותו ספק וכו'...
airtable אבל כדאי שמישהו שמכיר את המערכת יבנה לך אותה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
תוכנת אקסס
אבל צריך ללמוד איך לבנות אותה

קלידן צעיר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אקסס, קצת ישנה אבל מספקת את כל מה שאת מחפשת ולא צריך לדעת תכנות בשביל זה.
לי באופן אישי יצא לבנות בה לאחרונה מסד נתונים לניהול הקמפיין של הישיבה שלי.
אני יכול לשלוח לך חומרים על התוכנה באישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה