סינונים נטפרי ואתרוג באותו מחשב

חניוק

משתמש פעיל
יש לי סים עם סינון של נטפרי ולא הורדתי למחשב את תוכנת WiFree, האם אפשר לגלוש בנוסף דרך ה Wi-Fi עם סים נוסף (או רשת אחרת) שיש בו סינון אחר לדוגמה אתרוג או נתיב, כלומר להוריד שתי תעודות אבטחה על המחשב, או שאפשר להוריד רק תעודת אבטחה אחת על המחשב ולגלוש רק ע"י אותו חברה, כלומר שאני נעול רק עם סינון אחד?

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אפשר להוריד ולהתקין אינסוף תעודות אבטחה
בכל פעם שתשתמש ברשת המתאימה - הוא ישתמש בהתאם בתעודת אבטחה
ולכן אין מניעה
לגבי נתיב - לא יודעת לומר, כי השאלה היא אם מה שיש זה על המחשב או על הרשת
אם על הרשת - כנ"ל, אחרת יהיה תמיד גם נתיב + החסימה ברשת אליה תתחברו

פלפוליטיקה

משתמש פעיל
באתרוג אין אפשרות
יש צורך להתקין תוכנה על המחשב כשמשתמשים בסים שלהם,
והיא חוסמת את נטפרי
נכון, התקינו לי על המחשב תוכנה ואח"כ נתקעתי והשתגעתי איך להסתדר כשהייתי צריך לגלוש עם נטפרי.
זה ממש בעייתי ולא מומלץ

בני2

משתמש מקצוען
באתרוג אין אפשרות
יש צורך להתקין תוכנה על המחשב כשמשתמשים בסים שלהם,
והיא חוסמת את נטפרי
איך אמר פעם מישהו.. שניכם צודקים.
נטפרי הסינון הוא תמיד מהרשת (או מרשתVPN שגם נקרא רשת) וכל עוד לא מתקינים את הוויפרי שאר הסינונים שעובדים על רשת יעבדו במקביל.
אתרוג יש להם תוכנה למחשב שאז הסינון הוא על המחשב עצמו ואז יכול להיות שהוא חוסם את נטפרי (לדעתי זהוא לא אמור לחסום) ויש להם גם דרך הספק אם התכנית היא בראוטר קווי ואז כל מה שצריך הוא רק תעודת אבטחה וזה יעבוד בלי בעיה במקביל לנטפרי,
נתיב עד כמה שידוע לי עובדים רק עם תוכנה למחשב ולכן כנראה שלא יעבדו יחד.

אני זה אני:)

משתמש צעיר
איך אמר פעם מישהו.. שניכם צודקים.
נטפרי הסינון הוא תמיד מהרשת (או מרשתVPN שגם נקרא רשת) וכל עוד לא מתקינים את הוויפרי שאר הסינונים שעובדים על רשת יעבדו במקביל.
אתרוג יש להם תוכנה למחשב שאז הסינון הוא על המחשב עצמו ואז יכול להיות שהוא חוסם את נטפרי (לדעתי זהוא לא אמור לחסום) ויש להם גם דרך הספק אם התכנית היא בראוטר קווי ואז כל מה שצריך הוא רק תעודת אבטחה וזה יעבוד בלי בעיה במקביל לנטפרי,
נתיב עד כמה שידוע לי עובדים רק עם תוכנה למחשב ולכן כנראה שלא יעבדו יחד.
בדיוק:)
אם רוצים גם אתרוג גם נטפרי זה רק דרך קווית, בשימוש בסים חייבים תוכנה באתרוג שחוסמת את נטפרי, לא לגמרי אבל עושה הרבה בעיות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה