נטסטיק נטסטיק מומלץ מעליאקספרס

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש למישהו סטיק מאלי אקספרס שבוודאי עובד עם נטפרי?
תודה
ההמלצה שלי -

אם זה לשימוש ביתי במקום קבוע (כמובן שעדיף במקרה כזה חיבור קוי/סיב אבל למקרה שאת/ה רוצה דווקא חיבור סלולרי..):
ZTE MF289D -
תומך דור 4 במגוון רחב של תדרים לקליטה הכי איכותית שאפשר, משתמש בו כבר תקופה והוא יציב בהרבה מכל נטסטיק שהשתמשתי בו אי פעם. מומלץ בחום! למי שלא יכול או מעונין בחיבור אינטרנט קוי (בזק) אך חשובה לו היציבות בחיבור הסלולרי, שימו לב שהראוטר דורש חיבור לשקע ולא נייד.
קישור לרכישה:
מעלות: יציב ומהיר יחסית לנטסטיק רגיל.
חסרונות: יקר יותר, פחות נייד (דורש חיבור לשקע חשמל).

אם אתה מעונין בנטסטיק נייד אני ממליץ על:
ZTE MF79 -
קישור לרכישה:
מעלות: זול יחסית, נטסטיק מעולה
חסרונות: פחות יציב מהראשון אבל מעולה ביחס לשאר הנטסטיקים הניידים.

גילוי נאות, הקישורים לעיל הם קישורים שיווקיים אך מנסיון אישי.

כמו שכתבו לעיל, לא צריך נטסטיק מיוחד בשביל שיעבוד עם נטפרי, רק צריך לוודא שהנטסטיק עובד בתדרים הנפוצים של חברות הסלולר הישראליות.

ההמלצה שלי -

אם זה לשימוש ביתי במקום קבוע (כמובן שעדיף במקרה כזה חיבור קוי/סיב אבל למקרה שאת/ה רוצה דווקא חיבור סלולרי..):
ZTE MF289D -
תומך דור 4 במגוון רחב של תדרים לקליטה הכי איכותית שאפשר, משתמש בו כבר תקופה והוא יציב בהרבה מכל נטסטיק שהשתמשתי בו אי פעם. מומלץ בחום! למי שלא יכול או מעונין בחיבור אינטרנט קוי (בזק) אך חשובה לו היציבות בחיבור הסלולרי, שימו לב שהראוטר דורש חיבור לשקע ולא נייד.
קישור לרכישה:
מעלות: יציב ומהיר יחסית לנטסטיק רגיל.
חסרונות: יקר יותר, פחות נייד (דורש חיבור לשקע חשמל).

ZTE MF79 -
קישור לרכישה:

גילוי נאות, הקישורים לעיל הם קישורים שיווקיים אך מנסיון אישי.

כמו שכתבו לעיל, לא צריך נטסטיק מיוחד בשביל שיעבוד עם נטפרי, רק צריך לוודא שהנטסטיק עובד בתדרים הנפוצים של חברות הסלולר הישראליות.
תודה רבה אבל אני מתכוון לסטיק שמתחבר למחשב בחיבור USB ועדיף גם שיהי עם וויפיי
ד"א למה המחירים כל כך יקרים ? נדמה לי שבארץ זה פחות או יותר אותו מחיר

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הנטסטיק השני שהבאתי הוא מה שאתה מחפש, גם חיבור usb וגם wifi. והמחיר שלו בארץ באיזור ה250-350 שח. באלי אקספרס הוא עולה כשליש מהמחיר הזה. יש נטסטיקים זולים יותר אבל לא הייתי ממליץ.

אין רשימת נטסטיקים מומלצים מטעם נטפרי ואין נטסטיקים שלא עובדים עם נטפרי ועדיין עובדים בישראל (מהיכרות מעמיקה עם השוק ועם נטפרי), אולי לא הצלחת להגדיר נטסטיק מסוים אבל זה לא אומר שהוא לא עובד אם מגדירים נכון או שהוא נעול על חברה מסוימת וזה לא קשור לנטפרי.

אין רשימת נטסטיקים מומלצים מטעם נטפרי ואין נטסטיקים שלא עובדים עם נטפרי ועדיין עובדים בישראל
רשימת סטיקים מומלצים לנטפרי
הסיק שהבאת נראה מצויין אבל השאלה שלי האם יש דרך לדעת האם הוא יכול להתחבר גם דרך USB וגם לתת למחב אחר להתחבר אליו בוויפיי בו זמנית?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רשימת סטיקים מומלצים לנטפרי
הסיק שהבאת נראה מצויין אבל השאלה שלי האם יש דרך לדעת האם הוא יכול להתחבר גם דרך USB וגם לתת למחב אחר להתחבר אליו בוויפיי בו זמנית?
זו רשימה מטעם אחד הספקים של נטפרי וזו רשימה של נטסטיקים נפוצים, לא נטסטיקם שמותאמים במיוחד לנטפרי. כמו שכתבתי אין מאפיין ייחודי בנטפרי שצריך בשבילו סטיק מיוחד.
לגבי הנטסטיק שהמלצתי עליו ,הוא מופיע שם ברשימה, וכן, הוא יכול להתחבר דרך יואסבי ווויפי בו זמנית.

תודה רבה ,
קניתי את השני...
תהנה עם הרווח מהקישור השיווקי…🤞😊👍
מקווה שזה לא עלה לי יותר יקר בגלל זה…😉

זו רשימה מטעם אחד הספקים של נטפרי וזו רשימה של נטסטיקים נפוצים, לא נטסטיקם שמותאמים במיוחד לנטפרי. כמו שכתבתי אין מאפיין ייחודי בנטפרי שצריך בשבילו סטיק מיוחד.
לגבי הנטסטיק שהמלצתי עליו ,הוא מופיע שם ברשימה, וכן, הוא יכול להתחבר דרך יואסבי ווויפי בו זמנית.
מה זה:
1720682668857.png

אני צריך לחשוש מזה?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני אישית משתמש בזה וקניתי בעצמי לעוד חברים ומשפחה
מוצלח מאוד וזול בהרבה למחירים בארץ
ק.ש
אבל זה עם סוללה.
למי שרוצה את זה בשקע, זה פחות מומלץ.

אלי @@@

משתמש מקצוען
דרך אגב יש למישהו מחירים מעודכנים לחבילת גלישה עם סים של נטפרי
תודה רבה

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה עובד גם כסטיק רגיל עם חיבור למחשב ליו אס בי
אם התכוונת לשקע חשמל ביתי אז כל הסטיקים הרגילים לא מתאימים
נכון, רק תלוי מה השימוש העיקרי, אם רוצים שישמש כאינטרנט אלחוטי גם במקום שאין מקור חשמל (נדיר יחסית), אז צריך את זה עם הבטריה, אבל הבלאי שלו גדול, מאידך, אם רוצים סטיק שישדר WI-FI אבל יהיה מוזן עם חשמל (כשנמצאים בבית שמים במטען, וכשיוצאים מחברים ישירות למחשב נייד), אז יש סטיקים מומלצים בלי בטריה, כמו זה:
ZTE MF79 -
קישור לרכישה:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה