נופש נשים - המלצות?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י ליקי;591058:
אני חייבת להגיב לך. (למרות שזה קצת באיחור)

לצאת עם כל המשפחה זה משפחתי. (יהודי אני לא יודעת)
בשביל להצליח לצאת כל המשפחה ביחד צריך בעל אברך אישה מורה וילדים בחופשה.
כמה כאלו את מכירה?
אה.. ושיהיה להם תקציב של אנשים אמידים. כי לצאת ביולי אוגוסטכל המשפחה זה תקציב!
העולם לא מחולק רק למי שאת מכירה ומה שאת מכירה. וחבל שאת תוקפת בצורה לא יהודית בכלל...

כאחת שהייתה במלון שתיים את רואה עשרות זוגות של הורים שאת יודעת בודאות שיש להם כמה ילדים שנשארו בבית. תראי אך הם נראים. זה נותן להם להרגיש כמו זוג צעיר שבת בערב מטיילים, האישה יושבת הבעל מגיש לה הכל מהבר. בקיצור קצת ריענון ותדעי לך שילדים צריכים הורים אוהבים ולא הורים שלחוצים כל הזמן אתה אל תרוץ את אל תעשי כך וכו'..

וגם שבת לבד בלי ההורים זה נחמד לפעמים.

גילוי נאות:
1. ההורים שלי היו משאירים אותנו פעם ב.. לבד ואני חושבת שזאת הייתה חויה נחמדה מאוד. (לנו כמובן)
2. אני לא משאירה את הילדים שלי שבת כי זה היום היחיד שהם רואים את אבא.. ויש לי את היכולת לקחת אותם איתי לבית מלון בשבת. אבל גם מי שמאוד רוצה לפעמים אן לו את היכולת. (עם חמישה ילדים זה כמעט משכורת חודשית)

סליחה על המגילות...

אני חייבת לציין, שלאור נסיוני בחופשות עם ילדים (החלפת דירה. זה חינם), אין לי כוונה בשלב זה של חיי לנסוע לאחת כזאת גם אם ישלמו לי.

מקווה שזה לא יפתח דיון וויכוח מחודש, פשוט לא יכולתי להתאפק מלהעמיד דברים על דיוקם :)
(שבת זה כבר משהו אחר)

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אות ומופת;591075:
אני חייבת לציין, שלאור נסיוני בחופשות עם ילדים (החלפת דירה. זה חינם), אין לי כוונה בשלב זה של חיי לנסוע לאחת כזאת גם אם ישלמו לי.

מקווה שזה לא יפתח דיון וויכוח מחודש, פשוט לא יכולתי להתאפק מלהעמיד דברים על דיוקם :)
(שבת זה כבר משהו אחר)

על זה כתבתי, שלילדים עדיף הורים רגועים מאשר כל הזמן להיות בלחץ...
ובכוונה ציינתי שבת. גם לדעתי ביום יום זה מורכב וקשה עם משפחה גדולה.(וגם כדי להרגיע את עצמי.. אני יוצאת עכשיו לשבוע בלי הילדים:) )

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש גם את הנופש של "אור חיה" בעין גדי
מקום מדהים, נווה מדבר ירוק ופורח, שקט, סמוך למעיינות החמים של ים המלח
מי שאוהבת טבע ושקט זה אידאלי

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י ariels;591455:
יש גם את הנופש של "אור חיה" בעין גדי
מקום מדהים, נווה מדבר ירוק ופורח, שקט, סמוך למעיינות החמים של ים המלח
מי שאוהבת טבע ושקט זה אידאלי

אריאלס, היית שם? כי דווקא התעניינתי, ואמרו לי שאין שום מידע על התכנית ולא יהיה עד קרוב ממש לתאריך.
אז מצד אחד ברור לי שאם זה אור חיה, זה חייב להיות ברמה גבוהה. מצד שני אני בכל זאת מעוניינת לדעת מראש מה יהיה. האם רק הרצאות או גם מופעים וכדומה.
כמו כן, הבנתי שזה לא "קייטנת אמהות". זה בעיקר לזוגות, או שאפשר לבוא עם חברה.

צמרת

משתמש פעיל
D I G I T A L
אנא שימרו על צינעת הפרט שלכם ושל אחרים
כל מי שכותבת פה יעוץ זוגי ומספרת סיפורים על בעלה וכו'...

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אות ומופת;591481:
אריאלס, היית שם? כי דווקא התעניינתי, ואמרו לי שאין שום מידע על התכנית ולא יהיה עד קרוב ממש לתאריך.
אז מצד אחד ברור לי שאם זה אור חיה, זה חייב להיות ברמה גבוהה. מצד שני אני בכל זאת מעוניינת לדעת מראש מה יהיה. האם רק הרצאות או גם מופעים וכדומה.
כמו כן, הבנתי שזה לא "קייטנת אמהות". זה בעיקר לזוגות, או שאפשר לבוא עם חברה.

הייתי שם אבל לא במסגרת של אור חיה, אלא עם המשפחה
המקום עצמו מקסים, לא מאוד מפואר אבל כבית הארחה ממש מומלץ
וגם - אני לא חושבת שזה לזוגות, חברה שלי נסעה לבד
אבל אולי הם שינו את הקונספט?

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י ariels;591565:
הייתי שם אבל לא במסגרת של אור חיה, אלא עם המשפחה
המקום עצמו מקסים, לא מאוד מפואר אבל כבית הארחה ממש מומלץ
וגם - אני לא חושבת שזה לזוגות, חברה שלי נסעה לבד
אבל אולי הם שינו את הקונספט?

יכול להיות ששינו. כי בטלפון נאמר לי שהמחיר הוא לזוגות.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
כל ענין הלחץ של להשאיר את הילדים לבד...
בד"כ האמא לחוצה והילדים שמחים מאד,
אמא שלי אמנם לא נסעה לחופש נשים,
אבל זכורה לי נסיעתה לפולין והישארותינו עם אב המשפחה (המסכן, רדוף הבקבוקים)
כחוויה מרעננת ונחמדה מאד,
אמנם את הרצפה לא ראו,
המון שמפו נכנס לי לעיניים והלכנו לישון ב-11 כי לא מצאנו את הפיג'מה,
אבל זה היה חלק מהענין...
אות ומופת סעי ותהני!

נחל

משתמש מקצוען
אני הייתי פעם אצל גלים, והתאכזבתי מאד מתוכניות הערב שלהם. הם הביאו, למשל, להקה שהיא במקור מעורבת, ולכבוד הקהל החרדי, הופיעו רק הנשים שמשתתפות בלהקה, ועוד דברים בסגנון. להרגשתי זה חסר טעם ברמה. בסוף ביליתי משועממת בחדר. אם זה חשוב לך - גם את זה כדאי לבדוק קודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה