נופש נשים - המלצות?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י מי;590510:
מה הקטע לחוות דעה בעניינים שלא התבקשתם?
)
מה לעשות זה טבען של נשים....:rolleyes:
בכל נושא שאיכשהו קשור אליהן והן יכולות להביע את דעתן גם אם לא ביקשו מהן הן קופצות על המציאה.....;)

דריבלית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
נכתב ע"י lala;590518:
הכי יהודי זה לצאת כל המשפחה וזה לא צריך להיות במלון "כינר" וכד' יש היום מקומות זולים יותר ונחמדים עוד יותר!!
וכל מי שרוצה כתובות יש לי בשפע...;)

גם מאה שח למיטה ונסיעות ואטקציות וארוחות ועוד ועוד.... זה תקציב

אין ויכוח כל אחד תעשה הטוב בעיניה ובעיני הבעל.:):):):):):p:)

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מי;590510:
מה הקטע לחוות דעה בעניינים שלא התבקשתם?
אות ומופת רוצה לצאת לנופש נשים. רעיון סופר לגיטימי. מה אתם הופכים את זה כמעט לעניין שדורש יעוץ זוגי?
באמת, לא תמיד מסתדר לצאת עם הבעל, ולא כולן כל כך הסטריות מלהשתמש באותה מקלחת (אבוי!) עם עוד כמה נשים, לא סודניות, להערכתי. אגב, בבית החלמה הייתי רק פעם אחת ונהניתי מכל רגע... וגם שם לא הכרתי אף אחת :)
נופש נשים נשמע לי כמו רעיון מבורך, לא תמיד יש מי שייקח את הילדים לכמה ימים, ולהטעין בטריות זה דבר חיוני. המלצות על חברות מסויימות לא אוכל לתת לך, יען לא ניסיתי, אבל על עצם הרעיון - אני בעד!!!!
(חבל שאני לא יכולה לבוא גם :()

מי אני חושבת שהיא שאלה מה דעתנו. ולכן כל אחת כתבה את דעתה...
אף אחת לא אמרה שזו בעיה זוגית.. ולדעתי זה להיפך הרבה יותר בעייתי מי שלא מסוגל לתת לשני לצאת ולהנות. כל אחד צריך קצת חופש לבד.. אבל כל אחד\ת עושה את זה במינון המתאים לה.(יש אחת שמספיק לה ערב ויש מי שצריך שבוע :))
ודעתי לא הייתה לזוגיות הייתה יותר לנשים שאת איתן שלי לא היה נוח עם זה אבל כל אחת והנוחות שלה.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י lala;590518:
הכי יהודי זה לצאת כל המשפחה וזה לא צריך להיות במלון "כינר" וכד' יש היום מקומות זולים יותר ונחמדים עוד יותר!!

הכי יהודי זה לעבוד ה' מתוך שמחה ולעשות את רצונו,
איך? זה אינדוודואלי וספציפי לכל בית, זוג, יהודי ויהודיה באשר הם!

ולפעמים זכות לו לבעל לשחרר את אשתו לאגור כוחות, ולפעמים להיפך,
תענו על מה ששאלו אתכם.

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י lala;590512:
אני חושבת שלצאת לחופשה ולהשאיר את הבעל לבד בבית להתמודד עם טיטולים, בקבוקים, שטיפות, אוכל וכל המצטרף זה פשוט טרוף, מסכן מה הוא אשם?!
אין כמו לצאת לחופשה כל המשפחה יחד! זה הכי כיף, הכי בונה, והכי יהודי שיש מאשר לצאת עם חברות, איכסססססססס גואל נפש איך אפשר לחשוב להנות ברגע שבעלך משתגע בבית עם הילדים וישן לבד ואוכל לבד ו... ו...

אבל מה לעשות, כל אחד וההשקפה שלו...

ללה, הרגת אותי מצחוק! כל השנה האישה מתמודדת עם טיטולים, בקבוקים, שטיפות, אוכל וכל המצטרף, ולבעל אסור להתנדב למשך שלושה ימים?
נו, אשת חיל מי ימצא. אשרי בעלך!

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י ליקי;590525:
מי אני חושבת שהיא שאלה מה דעתנו. ולכן כל אחת כתבה את דעתה...
אף אחת לא אמרה שזו בעיה זוגית.. ולדעתי זה להיפך הרבה יותר בעייתי מי שלא מסוגל לתת לשני לצאת ולהנות. כל אחד צריך קצת חופש לבד.. אבל כל אחד\ת עושה את זה במינון המתאים לה.(יש אחת שמספיק לה ערב ויש מי שצריך שבוע :))
ודעתי לא הייתה לזוגיות הייתה יותר לנשים שאת איתן שלי לא היה נוח עם זה אבל כל אחת והנוחות שלה.

ליקי, נראה לי שמי שקראה את השאלה שלי יכלה להבחין ששאלתי את מי שכן יצאה לנופש כזה, ולא את מי שמלכתחילה פוסלת את הרעיון... ואם תקראי את האשכול, אני חושבת שתשימי לב שכן היתה הבעת דיעה מסויימת בנוגע לבעייתיות הזוגית\יהודית\משפחתית שבדבר.

בכל מקרה את בסדר גמור, וכמו שכתבו כאן - מה לעשות, ככה זה נשים ;)

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכי יהודי זה לשמור על "מה טובו אהליך יעקב".
לכל זוג יש את השיקולים שלו.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י lala;590512:
אני חושבת שלצאת לחופשה ולהשאיר את הבעל לבד בבית להתמודד עם טיטולים, בקבוקים, שטיפות, אוכל וכל המצטרף זה פשוט טרוף, מסכן מה הוא אשם?!
אין כמו לצאת לחופשה כל המשפחה יחד! זה הכי כיף, הכי בונה, והכי יהודי שיש מאשר לצאת עם חברות, איכסססססססס גואל נפש איך אפשר לחשוב להנות ברגע שבעלך משתגע בבית עם הילדים וישן לבד ואוכל לבד ו... ו...

חן, חן שטיפטפת לאות ומופת עוד כמה טיפות של נקיפות מצפון בדרך. (האמיני לי שלכל אימא יהודיה יש מספיק נקיפות משלה...)
אות ומופת, סעי, תהני, מלאי מצברים ותחזרי אימא ורעיה רעננה לשמחת המשפחה היהודית שלך.
-הייתי ממליצה לך לנסוע ל"קשר יהודי" -הם מארגנים בקרוב ממש ימי עיון בתנאי נופש גם למתנדבות וגם למתעניינות. -מדובר בנשים איכותיות, ובתוכן מדהים ומרתק ממש (עיוני אך חוויתי ומממלא. הלוואי שיכולתי להשתתף הפעם גם אני, אך מסיבות טכניות זה לא כל כך אפשרי לי)
-"קשר יהודי" זוהי תוכנית חברותות עם סטונדטיות.

אושר

משתמש מקצוען
גם אני ממליצה על "קשר יהודי"
מנסיוני זה חוויתי ומעשיר.
כשאני רואה פרסומות על סתם נפשים אחרים לנשים שרוב התכניות בהן הן"הרקדה עם--- שירה עם--- זמרה עם---" וכד' אני מרגישה קצת לא בעניינים, כי זה כל כך לא מושך אותי...
ולא שאני מחפשת משהו עמוק עד מוות, אבל הסגנון בקשר יהודי הוא מעמיק מחד ומרתק מאוד מאידך.
לדעתי שווה השקעה!

ולכל היועצות הזוגיות למינהן- יש בעלים שמאתגר אותם להשאר יומיים בבית עם הילדים ולאפשר לאישה שלהן מנוחה עד הסוף כמה שאפשר, וזה אפילו ממלא אותם ספוק.
אני מכירה מישהו כזה :)

IQ

משתמש צעיר
נכתב ע"י studio dv.d;590519:
מה לעשות זה טבען של נשים....:rolleyes:
בכל נושא שאיכשהו קשור אליהן והן יכולות להביע את דעתן גם אם לא ביקשו מהן הן קופצות על המציאה.....;)

משועשעת מהמתרחש כאן, נזכרתי:
שאלו פעם אישה אחת: "תגידי, זה נכון שנשים לוקחות כל דבר באופן אישי?"
"מה פתאום?!" היא ענתה, "אני, למשל, לא".
:)
אות, אני מעריכה את היכולת שלך להעניק לעצמך את מה שאת זקוקה לו. זוהי יכולת חשובה לא פחות, ואולי אף הרבה יותר, מן היכולת להעניק לאחרים את מה שהם זקוקים לו. בפרט כשמדובר באימא, היצור הכי-נוטה-לשכוח-את-עצמו שקיים.
(וגם הכי נוטה לשכוח שלתת לעצמך - פירושו לתת, בדרך שונה אמנם, לאותם אחרים היקרים לך כל כך).

חיותה

משתמש רשום
נכתב ע"י אות ומופת;588345:
אני שוקלת לצאת לנופש נשים. אשמח אם יש למישהי המלצות, מי מוציא נופש איכותי ומשמח. כי אחרי המאמץ וההשקעה, נראה לי הכי באסה להגיע ולהתאכזב, ממלון ברמה ירודה, אוכל דל, המתנות אינסופיות להסעות, בריכה מלוכלכת וכדומה. כמו כן, אם אני משלמת על כל התוכניות והמופעים הכלולים, אז מתחשק לי באמת להגיע אליהם וליהנות - אני מקווה שאתן מבינות למה כוונתי.

מלבד זאת, אם מישהי כאן עשתה זאת אי-פעם ונסעה לנופש נשים מאורגן, אשמח לשמוע מנסיונה (אפשר באישי), האם זה באמת שווה וטוב, בפרט למי שנוסעת בלי להכיר אף אחת.

תודה מראש!

עכשיו כולנו רואות שלא היתה כאן שאלה אם לנסוע לבד או עם הבעל, אלא פשוט הצגת עובדה ובקשת המלצות. מצטערת אות, לא התכוונתי... והעיקר תהני ותאגרי כוחות ותחזרי אלינו, אופס, אליהם, רעננה ומלאת כוחות ומרץ!
ואושר, כיף לראות את הסמיילי ששמת,
ditto (נו, איך מתרגמים :rolleyes:)
אבל אני בלי בעלי לא נהנית. אני תלותית להחריד. שנה אחת שהוא נסע לליז'ענסק והייתי לילה אחד לבד... :eek: אויש אין פה איזה סמיילי עם טיפות זולגות מהעיניים?
על בית החלמה אני לא מוותרת אבל נגיד אם יצא לי להיות בשבת... אני צריכה עוד פעם את הסמיילי ההוא...

chayasl

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י lala;590512:
אין כמו לצאת לחופשה כל המשפחה יחד! זה הכי כיף, הכי בונה, והכי יהודי שיש מאשר לצאת עם חברות, איכסססססססס גועל נפש איך אפשר לחשוב להנות ברגע שבעלך משתגע בבית עם הילדים וישן לבד ואוכל לבד ו... ו...

את לא חושבת שנסחפת בהבעת תחושות הגועל?

חיותה

משתמש רשום
נכתב ע"י דניאל נ;590623:
יש כאלו פה שרואים שהבעל עובר על התגובות שלהן ומרוב חרדה הן צריכות לכתוב כמה זה איכס וכמה זה לא יהודי וכמה זה פויה וכו'
אני חושב שמי שדואגת לבעלה מוטב לה לצאת איתו לנופש וכמובן אם הדבר לא אפשרי שתצא לבד לבד בשבילו ובשביל הילדים
וסליחה שנכנסתי לעזרת נשים ...
בקשת הסליחה היתה אכן במקומה

אושר

משתמש מקצוען
אני יכולה לספר שהיתה לי תקופה השנה שהייתי מאוד צריכה לצאת, ויצאתי לבד. (עם אחיותי ואמי, אבל בלי בעלי)
עכשיו הציעו לי-ממש ביקשו- שאצא לנופש (של קשר יהודי) ולמרות שאני מאוד נהנית מהנפשים שלהם וכו' אני מרגישה שאין לי טיפת משיכה לנסוע לבד. בשנה שעברה הם ארגנו גם משהו למשפחות, אם הם היו עושים את זה השנה הייתי מצטרפת ומיד!
אבל אמר החכם מכל אדם עוד לפני :"לכל זמן ועת לכל חפץ"
צריך להיות חכמים לדעת גם מתי צריך לצאת!
(ואני תלותית מאוד. בעלי לא יעז לצאת לליז'נסק, לדוגמא. בקושי לליל שבועות!)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י lala;590512:

אמממ... יש כאלו בעלים שיעריכו יותר את האישה רק כאשר יחושו על בשרם את מה שעובר עליה ביום-יום...;):rolleyes: (לא כולם כאלו)
ואז הם יבינו שזוהי עבודה- ויותר ממשרה מלאה...

תרצה

משתמש מקצוען
ויש פעמים שהבעל לא נשאר להתמודד לבד. אחותו הצעירה והמסורה מגיעה לעזור. מותר לה, לא?
החיים הם לא שחור-לבן. לא הכל רע כל כך, ולא הכל טוב כל כך...
לכן על כל משפחה לעשות את החשבון שלה.
אנו חיים בדור שהאישה לוקחת על עצמה הרבה מעבר לתפקיד המקורי שלה, וממילא מובן שצריכה גם את הכמה ימים לאגור כוחות. כל הכבוד למי שמכירה בכך ודואגת למלא את המצברים.

אות, לדעתי אכן כדאי להצטרף לארגונים סגורים כדוגמת קשר יהודי, או נופשים מטעם השתלמויות למורות - כך יש סיכוי גבוה לרמת תכניות גבוהה. ולא לבזבוז זמן בצפיה בסרטים שאבד עליהם הכלח, למשל.

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י lala;590518:

אני חייבת להגיב לך. (למרות שזה קצת באיחור)

לצאת עם כל המשפחה זה משפחתי. (יהודי אני לא יודעת)
בשביל להצליח לצאת כל המשפחה ביחד צריך בעל אברך אישה מורה וילדים בחופשה.
כמה כאלו את מכירה?
אה.. ושיהיה להם תקציב של אנשים אמידים. כי לצאת ביולי אוגוסטכל המשפחה זה תקציב!
העולם לא מחולק רק למי שאת מכירה ומה שאת מכירה. וחבל שאת תוקפת בצורה לא יהודית בכלל...

כאחת שהייתה במלון שתיים את רואה עשרות זוגות של הורים שאת יודעת בודאות שיש להם כמה ילדים שנשארו בבית. תראי אך הם נראים. זה נותן להם להרגיש כמו זוג צעיר שבת בערב מטיילים, האישה יושבת הבעל מגיש לה הכל מהבר. בקיצור קצת ריענון ותדעי לך שילדים צריכים הורים אוהבים ולא הורים שלחוצים כל הזמן אתה אל תרוץ את אל תעשי כך וכו'..

וגם שבת לבד בלי ההורים זה נחמד לפעמים.

גילוי נאות:
1. ההורים שלי היו משאירים אותנו פעם ב.. לבד ואני חושבת שזאת הייתה חויה נחמדה מאוד. (לנו כמובן)
2. אני לא משאירה את הילדים שלי שבת כי זה היום היחיד שהם רואים את אבא.. ויש לי את היכולת לקחת אותם איתי לבית מלון בשבת. אבל גם מי שמאוד רוצה לפעמים אן לו את היכולת. (עם חמישה ילדים זה כמעט משכורת חודשית)

סליחה על המגילות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה