טיול בחו"ל נופש בחו"ל המלצה

סרן קריקגור

משתמש חדש
היי שלום קיבלנו מאל על כרטיסי טיסה חינם!!!!
בתאריכים 1.11.2023 עד 15.03.2024.
אני רוצה להות שם שבוע פחות או יותר.....
היעדים האפשריים הם:
וינה
ציריך
פריז
פרנקפוט
מינכן
בוקרשט
ברלין
יוהנסבורג
ליסבון
סופיה
לונדון לוטון
פראג
בודפשט
מדריד
מילאנו

פעם שעברה טסנו לוינה, היה מאוד יפה אבל היה חסר לנו נוף של ירוק ומרחב עוצר נשימה. אחד מהיעדים באפשרויות זה ציריך שראיתי שהיא קרובה לדאבוס. רציתי לשאול את המבינים פה, האם דאבוס יקרה ממש והאם בתקופה הנ"ל אפשרי ללכת לשם (מבחינת הקור וכו') והאם יש עוד מקום מהרישמה, שהוא יותר זול ואנחנו יכולים למצוא שם נופים מטורפים. (בדגש על האם יש נופים בבוקרשט, כי ראיתי שזה ממש ממש זול שם!!) ומה אתם אומרים על אנגליה שם יש מקום יפה?
וכמובן איפה יש אוכל כשר.....
תודה מראש לכולם.....

נ.ב. אם מישהו מבין בטיולים ואני יוכל לשוחח איתו בטלפון אפי בתשלום סימלי זה מאוד מאוד מאוד יעזור לי

מבסוטה

משתמש פעיל
היעדים האפשריים הם:
וינה
ציריך
פריז
פרנקפוט
מינכן
בוקרשט
ברלין
יוהנסבורג
ליסבון
סופיה
לונדון לוטון
פראג
בודפשט
מדריד
מילאנו

פעם שעברה טסנו לוינה, היה מאוד יפה אבל היה חסר לנו נוף של ירוק ומרחב עוצר נשימה. אחד מהיעדים באפשרויות זה ציריך שראיתי שהיא קרובה לדאבוס. רציתי לשאול את המבינים פה, האם דאבוס יקרה ממש והאם בתקופה הנ"ל אפשרי ללכת לשם (מבחינת הקור וכו') והאם יש עוד מקום מהרישמה, שהוא יותר זול ואנחנו יכולים למצוא שם נופים מטורפים. (בדגש על האם יש נופים בבוקרשט, כי ראיתי שזה ממש ממש זול שם!!) ומה אתם אומרים על אנגליה שם יש מקום יפה?
תודה מראש לכולם.....

נ.ב. אם מישהו מבין בטיולים ואני יוכל לשוחח איתו בטלפון אפי בתשלום סימלי זה מאוד מאוד מאוד יעזור לי
דאבוס יקררררררררררררררררר
מאד מאד
בודפשט זול יחסית
לא יודעת איפה יש שם ירוק

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר גם להגיע לארוזה מציריך
מקום מהמם!!
נסיעה לשם ברכבת, נוף אדיר!!!

הזדמנות

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש המון המון אשכולות כאן בפורום.
אפשר לנסוע ממינכן לזלצבורג או לסנט אנטון,
אפשר לצאת ממילאנו לטיולים. שוויץ יפהפיה ויקרה.
בכלל מערב אירופה יקרה לעומת מזרח אירופה אבל הנופים בה הם יותר הירוק שאת מדברת עליו.
אם תחפשי תמצאי אשכול על סופיה, למשל, בולגריה זולה, העיר לא משהו אבל אפשר לנסוע ממנה לבנסקו. כנ"ל רומניה. אבל הנופים שלה לא דומים לנופים של האלפים.
כחלק מהשיקולים קחי בחשבון שלא בכל מקום יש מניינים ומסעדות כשרות, כמובן תלוי בעונה וביעד.

שלמה נדב

משתמש רשום
היעדים האפשריים הם:
וינה
ציריך
פריז
פרנקפוט
מינכן
בוקרשט
ברלין
יוהנסבורג
ליסבון
סופיה
לונדון לוטון
פראג
בודפשט
מדריד
מילאנו

תודה מראש לכולם.....

איך מקבלים כרטיס חינם

Achinoam

משתמש פעיל

תשאל בשני האשכלות האלו

נערך לאחרונה ב:

Achinoam

משתמש פעיל
מידע אוכל כשר בכל העולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה