עזרה נוכל--!!

שבי פלד

משתמש פעיל
גם לי היה שוכר ממש "חמור" אין לי מילה אחרת
הייתי הכי נחמד שבעולם וכשרציתי למכור את הדירה הוא פשוט "ליכלך" על הדירה בפני אלו שבאו לראות את הדירה (אחד מהם התקשר להודיע לי שהשוכר מלכלך על הדירה)
ואכן לא רצו לתת לי על הדירה את המחיר שהיה היתה שווה כך שלא מכרתי אותה
היום למפרע מתברר שבזכותו הרווחתי מעליית המחירים עוד כ- 150,000 ש"ח תוך שנה וחצי
הוא עדיין נמצא ועדיין "חמור" אבל לכו תדעו איך ה' יסובב שתרוויחו.
אולי היא תהיה השליחה...
תבואו אתם עם הקונים,
ותאמרו מה שאתם רוצים.
(והוא לא יעיז להתערב)
אל תצפו ממנו לעשות את העבודה---שלכם,
ועוד לעשות אותה בחכמה....

אמיתית

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
שבוע מבורך.
אשמח שוב לעזרה אני רוצה לנסות להוציא את הכסף מהנוכלים האלה
יש לי ביד צקים של הבן שלו אבל החשבון לא פעיל לכן אין לי מה להפקיד אותם
אני מחפשת עו’’ד שיעזור לי לתבוע אותם לבית משפט ויוציא להם הוצאה לפועל

ממש מחכה לעזרה ממכם,,,

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שבוע מבורך.
אשמח שוב לעזרה אני רוצה לנסות להוציא את הכסף מהנוכלים האלה
יש לי ביד צקים של הבן שלו אבל החשבון לא פעיל לכן אין לי מה להפקיד אותם
אני מחפשת עו’’ד שיעזור לי לתבוע אותם לבית משפט ויוציא להם הוצאה לפועל

ממש מחכה לעזרה ממכם,,,
לידיעתי לא צריך עורך דין ולא בית משפט
מספיק לגשת להוצאה לפועל (לאחר היתר כמובן)
בהצלחה

שימיגם

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יש לי חבר חכם שנפל עם כזה בן אדם
כל מה שהוא ניסה לא הצליח עד שהוא 'נכנס לראש שלו' ודיבר בשפה שלו
הוא פשוט בא אליו לבית ובכה לו שהוא בעצמו עני ואין לו מה לאכול והוא כמעט נופל לפשיעה וכ"ו וכ"ו...
ומיד הגזלן הנ"ל התרגש והזיל דמעה ואמר לו מה פתאום אל תפול לפשע תראה איך אני סובל וכ"ו
ותוך יומיים הוא עזב וחיפש קרבן אחר

הנקודה היא שהאנשים הללו לא אכפת להם לגזול מי שלדעתם יש לו מלאי דירות...
אבל יש להם לב ורחמים לא לגזול את המסכנים ודו"ק

סיפור אמיתי לגמרי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה