מידע שימושי נוזל סיגריה אלקטרונית כשל"פ

לאה קרישבסקי

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש אפשרות לקנות באיי סמוק נוזלים כשר לפסח של העדה החרדית ושל חתם סופר בני ברק

ברוך בש

משתמש חדש
מתוך האתר כשרות שאלו את הרב זריצקי וזה התשובה:

השימוש בסיגריה אלקטרונית נעשתה בימינו נפוצה עד מאד, בעיקר בחו"ל וגם בישראל. בסיגריה זו משתמשים עם חומר נוזלי שמגיע במגוון טעמים (בטעם פירות, מנטה, ניקוטין ועוד). בתוך הנוזל הזה ישנו חומר שגם מייצר את העשן שיוצא כתוצאה מהשאיפה. אני פניתי לאחת החברות המפורסמות בארה"ב (חברה בשם Vapor4Life) והם נתנו לי את רשימת הרכיבים מהם עשוי הנוזל באמצעותו שואפים את הסיגריה האלקטרונית, וברצוני לדעת: ראשית, האם הטעמים הללו בכלל צריכים להיות כשרים, שכן הנוזל לא נכנס לפה אלא שואפים את הטעם פנימה? שנית, האם יש בעיית כשרות ברשימת הרכיבים הללו או לא?
להלן הרכיבים:
Nicotine
Artificial Flavorings
Natural Flavorings
Propylene Glycol
Vegetable Glycerin

אודה לכם אם תתנו לי תשובה מפורטת בנידון
בברכה והוקרה, שלום

תשובה:

שלום וברכה.

כל סוגי הנוזלים אין בהם בעיית כשרות כלל.

יום טוב ומבורך

הרב יוסף זריצקי

רוצה מושלם

משתמש פעיל

השימוש בסיגריה אלקטרונית נעשתה בימינו נפוצה עד מאד, בעיקר בחו"ל וגם בישראל. בסיגריה זו משתמשים עם חומר נוזלי שמגיע במגוון טעמים (בטעם פירות, מנטה, ניקוטין ועוד). בתוך הנוזל הזה ישנו חומר שגם מייצר את העשן שיוצא כתוצאה מהשאיפה. אני פניתי לאחת החברות המפורסמות בארה"ב (חברה בשם Vapor4Life) והם נתנו לי את רשימת הרכיבים מהם עשוי הנוזל באמצעותו שואפים את הסיגריה האלקטרונית, וברצוני לדעת: ראשית, האם הטעמים הללו בכלל צריכים להיות כשרים, שכן הנוזל לא נכנס לפה אלא שואפים את הטעם פנימה? שנית, האם יש בעיית כשרות ברשימת הרכיבים הללו או לא?
להלן הרכיבים:
Nicotine
Artificial Flavorings
Natural Flavorings
Propylene Glycol
Vegetable Glycerin

בברכה והוקרה, שלום

תשובה:

שלום וברכה.

יום טוב ומבורך

הרב יוסף זריצקי
להבנתי זו תשובה לכל השנה,
מעניין מה לגבי פסח,דווקא קניתי את הכשר לפסח של אייסמוק,
ולהערכתי אין בו ניקוטין כמעט על אף שכתוב עליו 6 מ"ג ניק' מה שגורם לי לחוסר תחושה ובשל כך אני מעשן שוב ושוב,
בקיצער לא אידיאלי,
אולי הם הכניסו שם ניקוטין מלח או שבכלל לא שמו כלום ממש :eek:

ניוזמן

משתמש פעיל
להבנתי זו תשובה לכל השנה,
מעניין מה לגבי פסח,דווקא קניתי את הכשר לפסח של אייסמוק,
ולהערכתי אין בו ניקוטין כמעט על אף שכתוב עליו 6 מ"ג ניק' מה שגורם לי לחוסר תחושה ובשל כך אני מעשן שוב ושוב,
בקיצער לא אידיאלי,
אולי הם הכניסו שם ניקוטין מלח או שבכלל לא שמו כלום ממש :eek:
כפי שאמר לי פעם אחד שמתעסק בזה
כל הבעיה זה ליצור ניקוטין כשל"פ
שאר הדברים אין בעיה
איסמוק לא יודעים לעשות זאת ואין להם ניקוטין כש"לפ על אף שהם מצהירים לא כך

רוצה מושלם

משתמש פעיל
כפי שאמר לי פעם אחד שמתעסק בזה
כל הבעיה זה ליצור ניקוטין כשל"פ
שאר הדברים אין בעיה
איסמוק לא יודעים לעשות זאת ואין להם ניקוטין כש"לפ על אף שהם מצהירים לא כך
מה הכוונה? הרי יש כשרות לא?
אתה רוצה לומר שאין בכלל ניקוטין בכל הבקבוקים של פסח?

rutt

משתמש מקצוען

להלן הרכיבים:
Nicotine
Artificial Flavorings
Natural Flavorings
Propylene Glycol
Vegetable Glycerin

בברכה והוקרה, שלום

תשובה:

שלום וברכה.

יום טוב ומבורך

הרב יוסף זריצקי

הבנתי שם מהאתר שבנתיים הרב זריצקי חזר בו.

lizi_g

משתמש פעיל
מה העלית בחכתך?
חוץ מהעדה"ח שנגמר למכירה באיזור שלי מחפש גם.
אמרו לי שיש איזה פיזיקאי בשם ליכט או משהו כזה בב"ב אצל פרסקו שמוכרים חומר נוזלי שלטענת אותו ליכט זה בסדר לפסח.
מישהו יודע?

סמוק זון בירושלים הוא ברחוב מאה שערים
השגחת הבד"ץ עדה"ח
אבל פתוח רק בין השעות 11-13
ולגבי ערב החג אני לא יודע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה