רכבים נהג חדש השכרת רכבים

מצוין 101

משתמש רשום
האם מישהו מכיר השכרת רכב בירושלים לכמה שעות
לנהג חדש לא צעיר
במחיר שפוי
אשמח לקבל מידע
עדיפות ברמות
תודה רבה

האם מישהו מכיר השכרת רכב בירושלים לכמה שעות
לנהג חדש לא צעיר
במחיר שפוי
אשמח לקבל מידע
עדיפות ברמות
תודה רבה
יש חברת גו טו

כתובתשם השכונה
אבא חילקיה 8

גוננים

אחד העם 1

רחביה

אלוף שמחוני 6

קריית שמואל

אלי כהן 3

קטמון הישנה

פול אמיל בוטה 10

מרכז העיר

אברהם שטרן 3

מלחה

דיסקין 7

קרית וולפסון

הגיא 1

בית הכרם

הרב הרצוג 89

רסקו

התקופה 18 א'

גבעת הורדים

אגרון 3

מרכז העיר

חניון גן הפעמון

הלני המלכה 17

מרכז העיר

מרדכי עליאש 6

מרכז העיר

חניון רוממה 2 הרכבת

רוממה

טשרניחובסקי 61

רסקו

יונתן 4

המושבה הגרמנית

כורש 9

מרכז העיר

מאיר גרשון 37

פסגת זאב

העלייה 1

קרית הממשלה

מצוין 101

משתמש רשום
סתם טוב לדעת, לא מצוי בשוק ביטול השתתפות לנהג חדש/צעיר.
ככה זה נראה @איציק דדיה מקצב @צבי2
מאד הפחידו שחברות השכרה שמים עיין על נהגים חדשים ועל כל תקר הכי קטן הם גובים הוןןןןן
אני מחפש חברה אמינה...
מישהו אמר לי שנפל לו הסמל של הרכב מהמחזיק מפתחות והוא גבה לו על זה סך 500 ש"ח

navush

משתמש צעיר
לפעמים על שריטה קלה הם מחייבים אלפי שקלים
מוכר מקרוב
נא הזהרו
אין שום בעיה להשכיר מהם אך צריך להזהר שבעתיים גם לראות איך מקבלים את הרכב כלומר אם היו לפני כן שריטות וכו'
וגם אחרי ההחזרה לראות שלא פגעו בכם
קיצור .... זהירות רבה
נ.ב. כשרשמו חושן קאר רשמתי להזהר

מצוין 101

משתמש רשום
לפעמים על שריטה קלה הם מחייבים אלפי שקלים
מוכר מקרוב
נא הזהרו
אין שום בעיה להשכיר מהם אך צריך להזהר שבעתיים גם לראות איך מקבלים את הרכב כלומר אם היו לפני כן שריטות וכו'
וגם אחרי ההחזרה לראות שלא פגעו בכם
קיצור .... זהירות רבה
נ.ב. כשרשמו חושן קאר רשמתי להזהר
גם אני שמעתי על זה...
אז מה אתה מציע???
איזה חברה אמינה יש כך שאני יוכל לבטח את עצמי שלי זה לא קורה...???????

צבי2

משתמש פעיל
שכרתי מחושן קאר בית שמש כמה פעמים לפני כמה שנים, לא זוכר כמה זמן היה לי רשיון קודם, ודוקא עשו עלי רושם טוב, יש סוכנות אחרת, פרי, שגם מאפשרת לשכור אחרי שנה, ושם אני לא דורך....לאחר שנתתי להם כמה צאנסים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה