התייעצות מתנה לילדים מאמא היולדת....

chnanana

משתמש רשום
היי

מה אתן מביאות לילדים שמגיעים לבקר את אמא בבית חולים אחרי הלידה?

אשמח לקבל רעיונות...

leshemroni2@

משתמש רשום
סליחה על השאלה,זה לא הפוך?
האמא מותשת מהלידה צריכה להביא הפתעה לילדים...??

קולו

משתמש צעיר
אה, הבנתי את השאלה הפוך..........:p
ברור שמשחק לילדים או איזה ממתק

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בובה עם/בלי עגלה (מעולה למשחק תפקידים- אני אטפל בתינוק ואת תטפלי בבובה)
בימבה ג'וק

הילדים מתגעגעים לאמא שהלכה לבית החולים
ואולי לא תפקדה ב100% כבר קודם
והולכת לחזור עם תינוק שיגנוב המון יחס מהם.
כדאי להביא להם משהו כדי להפוך את זה לחוויה חיובית ועל הדרך להעסיק אותם.
ואם קונים את זה בתחילת חודש תשיעי או בחנות של בית החלמה, זה לא מתיש בכלל.

קולאז'-

•מתנה שזוכרים•
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

קבצים מצורפים

• 1704111770740.png
    1704111770740.png
    KB 422.8 · צפיות: 39
  • 1704111698858.png
    1704111698858.png
    KB 422.8 · צפיות: 40

אין מתנות חינם

משתמש מקצוען
(שהאבא כמובן קונה..)
ממש לא חייבים.
בלידות הראשונות בעלי קנה וזה לא היה הכי מוצלח כי הוא לא ממש ידע מה לקנות.
אח"כ למדתי ולקראת הלידה אני הולכת בעצמי לחנות משחקים וקונה לכל ילד מה שמתאים לו (ובינתיים מחביאה את זה במחסן, עד הלידה)
בובה עם/בלי עגלה (מעולה למשחק תפקידים- אני אטפל בתינוק ואת תטפלי בבובה)
באמת לילד הקטן אני אוהבת לקנות משהו שקשור לבובות, (בובה ועגלה / אמבטיה עם אביזרים / כלי בובה / וכו') זה משתף אותו בטיפול בתינוק

976חני

משתמש מקצוען
בגילים האלה- פליימוביל, ערכות קטנות ולא יקרות, ערכה אישית לכל ילד (מכינה מראש בתיק של הלידה)
וכמובן שוקולדים מאותו תיק...

רפרפת

משתמש פעיל
בבית החולים הילדים שלי התענגו על ביצה קשה ומעדן שנשארו מהארוחה...

הילדים שלי הכי אהבו את השוקולד שיש לי על השידה,
אין יותר קסום מלבוא לבית חולים לבקר את אמא, לראות את הבובון/בובה החדש/ה,
לקבל שוקולדים ומעדן של הביתחולים,
לעלות ולרדת עם המשענת של המיטה,
להסיע בחשיבות את העריסה,
ולדבר בשקט שלא להפריע לאמהות אחרות.
הכל תלוי באוירה שעושים מזה...

דפה

משתמש מקצוען
וואו, אחד הטקסים שמרגשים אותי ולדעתי הוא הקובע איך הילדים יקבלו את התינוק החדש, אני תמיד בוכה בטקס הזה: "התינוק שלנו חיכה כל כך המון זמן להכיר אתכם, והוא כל כך מתרגש לבוא הביתה ולהביא לכם מתנות, הוא יודע כמה שאתם חיכיתם לו ואוהבים אותו. נכון אתם הכי אוהבים מכל העולם?! גם הוא הכי..." ומקבלים מתנה שווה שווה שמעסיקה את הילדים לתקופה הקרובה.
וכשהתינוק תובעני - הוא מידי פעם קונה עוד מתנות/הפתעות/שוקולדים למי שכל כך אוהב אותו ומנסה להרגיע אותו ורוצה שיהיה לו נעים וטוב.
@leshemroni2@ ועכשיו אני רוצה לענות לך: אמא לא צריכה לקנות מתנה, אמא רוצה!!!! כשאני נותנת לילדים שלי הלב שלי מתרחב מאושר, יותר ממה שאני עושה להם אני עושה לעצמי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה