משרות בפייתון בלי ניסיון - אפשר למצוא?

elis56

משתמש פעיל
יש מישהו שמתמצא בתחום ויכול לומר לי האם זה אפשרי למצוא עבודה בפייתון בלי ניסיון ספציפי בזה? (לימוד עצמי אינטרנטי של השפה, יש רקע של לימודי הנדסת תוכנה וניסיון מעשי בתחום אחר)
אני לא מתכוונת למשרות מטריקס בשכר מינימום אלא משרה הגיונית יותר.
הבנתי שיש הרבה ביקוש לשפה הזו והשאלה שלי כמה זה משפיע על תנאי קבלה לחסרי ניסיון, והאם יש פתיחות לקבל עובדים שלמדו באופן עצמאי.

RRotem

משתמש פעיל
לדעתי אפשר. למדתי לבד את כל התוכנות ונסיון רוכשים מעבודה. מה שאתה יכול לעשות הוא ליצור פרויקט קטן בעצמך ולהציג אותו למעסיקים פוטנציאליים, שאת סוג הפרויקט אתה מתאים לסגנון שהם מחפשים. אני לא יודעת מה התחום שלך אבל אני (אקונומטריקה) לקחתי בעבר נתונים, הרצתי כמה רגרסיות באמצעות קוד שהכנתי והצגתי את המסקנות. משם כבר מתקבלים לעבודה ואז אפילו יש נסיון

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אפשרי למצוא עבודה
במיוחד שיש לך ניסיון אחר בעולם התוכנה

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש מישהו שמתמצא בתחום ויכול לומר לי האם זה אפשרי למצוא עבודה בפייתון בלי ניסיון ספציפי בזה? (לימוד עצמי אינטרנטי של השפה, יש רקע של לימודי הנדסת תוכנה וניסיון מעשי בתחום אחר)
אני לא מתכוונת למשרות מטריקס בשכר מינימום אלא משרה הגיונית יותר.
הבנתי שיש הרבה ביקוש לשפה הזו והשאלה שלי כמה זה משפיע על תנאי קבלה לחסרי ניסיון, והאם יש פתיחות לקבל עובדים שלמדו באופן עצמאי.
מה כוונתך ״ניסיון מעשי בתחום אחר״?
בתכנות?
אם יש ניסיון משמעותי בשפה אחרת, לדעתי אפשרי לגמרי למצוא עבודה טובה בפייתון. מובן מאליו שאת צריכה לדעת פייתון טוב. כדאי מאוד לעשות פרוייקט אמתי כל שהוא. וכמובן, לפני הראיון לחפש ברשת איזה שאלות אוהבים לשאול על פייתון.

elis56

משתמש פעיל
ניסיון בתכנות, אבל לא בתחומים הללו.
אתם מדברים מידיעה או השערה?
יש לי התלבטות לגבי הסבה לפייתון, השאלה אם זה הימור נכון או שאני אתקל בקשיים על רקע חוסר הניסיון והלימוד העצמי....
כרגע העדיפות שלי היא לשפה עם ביקוש שקל למצוא בה עבודה. פייתון היא הבחירה הנכונה במצב כזה?
אשמח לשמוע מניסיון אישי

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אין לי ניסיון תעסוקתי ספציפית עם פייתון. אבל כשחיפשתי עבודה בjs ראיתי שגם הניסיון בשפות אחרות הוא רלוונטי. כי יש המון דברים שמתכנת צריך לדעת שהם בכלל לא קשורים לשפה כזו או אחרת.
אבל די קשה לענות על שאלתך משום שנתת ממש קצת מידע. מה בדיוק הניסיון הקודם שלך. ולמה בעצם אתה לא רוצה להמשיך לעבוד בתחום הקודם.
כי דבר אחד אם יש לך 5 שנות ניסיון בjava ודבר אחר לגמרי אם יש לך שנתיים ניסיון בpriority (או איך שזה נקרא. איזו מערכת מיושנת של sql)

elis56

משתמש פעיל
אין לי ניסיון תעסוקתי ספציפית עם פייתון. אבל כשחיפשתי עבודה בjs ראיתי שגם הניסיון בשפות אחרות הוא רלוונטי. כי יש המון דברים שמתכנת צריך לדעת שהם בכלל לא קשורים לשפה כזו או אחרת.
אבל די קשה לענות על שאלתך משום שנתת ממש קצת מידע. מה בדיוק הניסיון הקודם שלך. ולמה בעצם אתה לא רוצה להמשיך לעבוד בתחום הקודם.
כי דבר אחד אם יש לך 5 שנות ניסיון בjava ודבר אחר לגמרי אם יש לך שנתיים ניסיון בpriority (או איך שזה נקרא. איזו מערכת מיושנת של sql)
יש לי כמה שנים בקובול, הניסיון הזה יכול לתרום רק עקרונות תיכנותיים, לוגיקה וכו' אבל לא שימוש בכל כלי ה web למיניהם.
שאר שפות הדוט נט וה web למדתי במסגרת הלימודים, אבל ללא ניסיון מעשי בהם.
השאלה עד כמה ההסבה לפייתון תהיה קשה....

דוד אי

משתמש פעיל
יש לי כמה שנים בקובול, הניסיון הזה יכול לתרום רק עקרונות תיכנותיים, לוגיקה וכו' אבל לא שימוש בכל כלי ה web למיניהם.
מבחינת לימוד שפת פיתוח, היא השפה הכי קלה ללימוד ולפיתוח. ויש אתרים רבים המקיפים את חומר הלימוד גם בעברית, ניתן למצוא ברשת גם את הספר של זוהר זילברמן (אם אני זוכר נכון את השם) בעברית שמלמד פיתון קצר ולענין מהיסודות ומקיף את הבסיס הנצרך.

דוד אי

משתמש פעיל
אשמח לדעת מבחינת מה זה יותר קל משפות אחרות?
ניקח את JAVA כדוגמא, לכל דבר צריך ליצור CLASS ולאתחל אותו, כל משתנה צריך להגדיר תחילה ולהגדיר מאיזה סוג הוא ומה גודלו וכו' (חלק מהדברים הם כן תבניות מומלצות אף בפייתון אבל הם לא מחויבים) וכמובן צריך לקמפל בסוף כדי להריץ ולבדוק וכו'.
פייתון ממש קלילה ישירה ומובנת, והיא בנויה עם אינטרפרטר שמריץ שורה שורה, אפשר לכתוב פונקציה אחת או אפילו שורת קוד ולהריץ, ואפילו לא צריך בקובץ, אלא להפעיל את פייתון ולהריץ פקודה כמו בטרמינל.

RRotem

משתמש פעיל
אשמח לדעת מבחינת מה זה יותר קל משפות אחרות?
בעקרון, שפות התכנות מתחלקות לשפה עילית ושפה נמוכה. מצרפת לך ציטוט מקורס שלקחתי:
שפות נמוכות (Low level) הן שפות תכנות שקרובות יותר לשפת מכונה, שהיא השפה שהמעבד מבין, ולכן קצת פחות אינטואיטיביות עבורינו.
שפות נמוכות הן בדרך כלל שפות מקומפלות (compiled). בשפות אלה, בכדי לייצר קובץ בשפת מכונה שהמחשב ומערכת ההפעלה יכולים להריץ (לדוגמה קובץ הרצה עם סיומת EXE) הקוד עובר שלב של קומפילציה וקישור (linking).

דוגמאות לשפות נמוכות הן שפת C ושפת ++C.

שפות עיליות (High level) הן שפות תכנות שקרובות יותר לשפת הדיבור שלנו ולכן הן קריאות וברורות יותר. שפות עיליות הן בדרך כלל שפות מפורשות (interpreted). בשפות אלה, תוכנה שנקראת אינטרפרטר (interpreter, מפרש) רצה, קוראת את הקוד, מתרגמת את הקוד ה"עילי" לקוד מכונה ומבצעת אותו. כלומר, בכדי שקובץ ירוץ חייבת להימצא על המחשב תוכנה מפרשת (אינטרפרטר).

שפת פייתון היא דוגמה לשפה עילית, ובדומה לכך גם ג'אווה ו-#C

דוד אי

משתמש פעיל
בעקרון, שפות התכנות מתחלקות לשפה עילית ושפה נמוכה. מצרפת לך ציטוט מקורס שלקחתי:
זה נכון שג'אוה וC# נקראות שפה עילית אך הם כן מקומפלות על ידי מהדר, ולא רצות שורה שורה עם INTERPERTER

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא נראה לי שזה יהיה קשה. לדעתי זה יהיה דווקא מאוד כיף ונחמד (אם את אוהבת את התחום). אבל בהחלט יהיה לך כאן הרבה עבודה (של הלמידה). לאו דווקא בפייתון עצמה (שהיא שפה קלילה יחסית כמו שכבר הזכירו) אלא בכל מה שמסביב. ויש המון מסביב.
נראה לי שממש שווה להשקיע בהסבה
לא כותב מניסיון אישי. את תחום הקובול מכיר בעיקר מהבדיחות וקצת מהחבר שאשתו עובדת בזה

s2061

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
גם לי יש כמה שנים ניסיון בקובול, וכרגע נחמד לי ב"כלוב" הזה,
אבל אשמח אם תעדכני איך הולכת ההסבה (אם תלכי על זה) , כי נראה לי שיום אחד גם לי ימאס.

נסיון9876

משתמש פעיל
לדעתי אפשר. למדתי לבד את כל התוכנות ונסיון רוכשים מעבודה. מה שאתה יכול לעשות הוא ליצור פרויקט קטן בעצמך ולהציג אותו למעסיקים פוטנציאליים, שאת סוג הפרויקט אתה מתאים לסגנון שהם מחפשים. אני לא יודעת מה התחום שלך אבל אני (אקונומטריקה) לקחתי בעבר נתונים, הרצתי כמה רגרסיות באמצעות קוד שהכנתי והצגתי את המסקנות. משם כבר מתקבלים לעבודה ואז אפילו יש נסיון
אפשר קצת פירוט? אני פשוט גם כן מאוד אוהבת ומכירה את התחום. אבל בינתיים - רק לעצמי.
ממש רגרסיות פשוטות של scikit-learn ? או deep-learning?
מאיפה ואיזה נתונים?
תודה

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
קופצת על האשכול - למרות שזה לא כ"כ קשור...
איפה אפשר למצוא עבודה בפייתון ללא ניסיון???
ובכללי איפה אפשר למצוא עבודה ללא ניסיון ( עדיפות לשפות server)

אנונימי123

משתמש מקצוען
היי,
אשמח לקישורים ללימוד שפת פייתון וC#- עדיף בעברית!
תודה רבה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלח

א לְדָוִד אוֹדְךָ בְכָל לִבִּי נֶגֶד אֱלֹהִים אֲזַמְּרֶךָּ:ב אֶשְׁתַּחֲוֶה אֶל הֵיכַל קָדְשְׁךָ וְאוֹדֶה אֶת שְׁמֶךָ עַל חַסְדְּךָ וְעַל אֲמִתֶּךָ כִּי הִגְדַּלְתָּ עַל כָּל שִׁמְךָ אִמְרָתֶךָ:ג בְּיוֹם קָרָאתִי וַתַּעֲנֵנִי תַּרְהִבֵנִי בְנַפְשִׁי עֹז:ד יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַלְכֵי אָרֶץ כִּי שָׁמְעוּ אִמְרֵי פִיךָ:ה וְיָשִׁירוּ בְּדַרְכֵי יְהוָה כִּי גָדוֹל כְּבוֹד יְהוָה:ו כִּי רָם יְהוָה וְשָׁפָל יִרְאֶה וְגָבֹהַּ מִמֶּרְחָק יְיֵדָע:ז אִם אֵלֵךְ בְּקֶרֶב צָרָה תְּחַיֵּנִי עַל אַף אֹיְבַי תִּשְׁלַח יָדֶךָ וְתוֹשִׁיעֵנִי יְמִינֶךָ:ח יְהוָה יִגְמֹר בַּעֲדִי יְהוָה חַסְדְּךָ לְעוֹלָם מַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אַל תֶּרֶף:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה