עזרה משפט שנתן לך כח לחיים. יש לך אחד כזה? מוזמנים לשתף!

מצב
הנושא נעול.

אחות מוסמכת

משתמש פעיל
עוד משהו...

יום אחד הייתי בסיטואציה שבה שמעתי משהו ממש יפה -

אחת שאלה את חברתה - "רוצה חיבוק מותק?"
חברתה ענתה- "אף פעם לא ביקשתי חיבוק ממישהו..." (כנראה הרגישה מבוכה מהשאלה)
ואז הראשונה ענתה משהו שאני לא אשכח=
"אולי לפעמים מי שמציע חיבוק , זה פשוט כי הוא בעצמו כ''כ צריך את זה?"

מקווה שהסברתי את עצמי טוב

פרחונית108

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עוד משפט חזק שלי

קבצים מצורפים

• FB_IMG_1548141486991.jpg
    FB_IMG_1548141486991.jpg
    KB 22.4 · צפיות: 70

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היי כולם, עשיתי עטיפה של משפטים ופתאום מצאתי את הפורום הזה, אז לספר כבר עשיתי, ולמחברת לקחתי מפה משפטים [פליזזז לא להעתיק]

קבצים מצורפים

• מחברת.jpg
    מחברת.jpg
    4.2 MB · צפיות: 155
  • ספר.jpg
    ספר.jpg
    3.7 MB · צפיות: 131

אלישבע57

משתמש פעיל
ראיתי שהרבה כתבו את המשפט אני זוכרת ש @המתכנתת כתבה
שאם תהיה בשקט ההצלחה תעשה רעש ואני זוכרת שהראיתי אותו לחברה
ואז היא שאלה אותי בשקט
ומה אם היא לא תעשה?
ולימדה אותי מסר עצום שלא לצפות לכלום
וזה נכון
אל תצפה כי אולי תתאכזב
מדובר על ציפייה לא על חלומות
היי כולם, עשיתי עטיפה של משפטים ופתאום מצאתי את הפורום הזה, אז לספר כבר עשיתי, ולמחברת לקחתי מפה משפטים [פליזזז לא להעתיק]
מדהים!
אחיינית שלי עשתה בדיוק כזה השנה לעצמה..
והרעיון שלה עף הלאה אני רואה:)

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
פשוט לקחת מצלמה ולהנות מהרגעים החמודים שילדינו בני השנתיים מזמינים לנו! וזה הופך לעוד הזדמנות לצחוק איתם ולצלם שוב את הרגעים הבלתי נשכחים האלו...
ומעשה שהיה בבת קטנטונת, שהתגנבה לחדר של אמה, שם ראתה את תיק האיפור, ובלי לחשוב פעמיים הוציאה את החומרים והחלה להשתמש בזה אחר זה.. האב שהביט מרחוק, בהחלטה של רגע לקח מצלמה והסריט את כל האירוע.
לאחר האירוע, אומדן הנזק היה: אודם יקר ואהוב שנהרס כליל.
אבל.. מעתה ועד עולם יש הסרטה ששווה כל הון!!

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
מדהים ביותר!
המשפטים, העיצוב, השילוב בין תוכן המשפט לאיור שנלוה אליו.
ממש מלאכת מחשבת!

משפט ששמעתי מהגאון רבי דן סגל:
אל תגיד שאתה לא יכול, תגיד שאתה לא רוצה!

משפטים ששמעתי מהרהורי לבי:
החיים הם כמו ספר, רק כשעוברים לפרק הבא וקוראים את 'תקציר הפרקים הקודמים', מבינים מה באמת היה חשוב בהם.

'כשתגדל תבין', הוא משפט בלי תאריך! (כשתגדל עוד, תבין עוד)

ככל שהאדם מחובר יותר לעצמו, כך הוא פחות זקוק להתחבר לאחרים.

aua

משתמש רשום
משהו יצמח מכל מה שאתה עובר וזה יהיה אתה

חשוב להיות עם מי שעושה לך טוב אבל חשוב יותר להיות מי שעושה לך טוב (ה.טל)

האנרגיות שלך יכולות לשנות כל דבר אם לא תיתן לכל דבר לשנות את האנרגיות שלך(ה. טל)

אנחנו תמיד איפה שאנחנו צריכים להיות לא צעד אחד יותר ולא צעד אחד פחות

הכון הכן צא מזה. ...

להרפות ולהבין שלא הכול בשליטתך זה בשליטתך (ה. טל)

אם אתה חולם על זה , זה אפשרי !

הבחירה אינה אם עשיתי יותר טוב או פחות טוב
אלא הבחירה היא אם לשמוח או לא לשמוח.

אל תחכה עד שתגיע למטרה כדי להיות גאה בעצמך,
תהיה גאה בכל צעד שאתה עושה!!

חיפושיתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ראיתי שהרבה כתבו את המשפט אני זוכרת ש @המתכנתת כתבה
שאם תהיה בשקט ההצלחה תעשה רעש ואני זוכרת שהראיתי אותו לחברה
ואז היא שאלה אותי בשקט
ומה אם היא לא תעשה?
ולימדה אותי מסר עצום שלא לצפות לכלום
וזה נכון
אל תצפה כי אולי תתאכזב
מדובר על ציפייה לא על חלומות

מדהים!
אחיינית שלי עשתה בדיוק כזה השנה לעצמה..
והרעיון שלה עף הלאה אני רואה:)
מה את אותו עיצוב גם?????????

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה