שיתוף משחק נביא השקר - נוצר כולו ע"י AI

זיתים

משתמש צעיר
מדהים מדהים מדהים, נרשמה התלהבות רבה בקרב בני המשפחה
של מי הרעיון בעצם? אם זה רעיון ישן מעניין למה לא היה מוכר עד היום

המייבין

משתמש מקצוען
מדהים מדהים מדהים, נרשמה התלהבות רבה בקרב בני המשפחה
של מי הרעיון בעצם? אם זה רעיון ישן מעניין למה לא היה מוכר עד היום
לפני מעל עשר שנים הסתובב קובץ HTML במשפחה שלי עם אותו רעיון של מישהו שעשה את זה כחלק מהלימודים שלו.
הקובץ נעלם אז החלטתי לייצר ובסוף זה גם פורסם...

דו משמעי

משתמש מקצוען
הצעת שדרוג:
להוסיף כמה מילים במשפט,או להפוך את זה לטקסט כי אח שלי מסתכל עלי בחשדנות ואומר לי " את לא כותבת כלום." ואז כמעט נופל לו האסימון והוא שואל אותי אם אני משתפת איתו פעולה:cry::ROFLMAO::cry::ROFLMAO:

המייבין

משתמש מקצוען
@המייבין
חזק!
מעצבן שאחים שלי הקטנים כאלה חכמים,על התשובה הראשונה הם אמרו לי "את בטוח מגלה לו...."
צריך לשחק אותה תמימים...

הצעת שדרוג:
להוסיף כמה מילים במשפט,או להפוך את זה לטקסט כי אח שלי מסתכל עלי בחשדנות ואומר לי " את לא כותבת כלום." ואז כמעט נופל לו האסימון והוא שואל אותי אם אני משתפת איתו פעולה:cry::ROFLMAO::cry::ROFLMAO:
לא כל כך הבנתי למה את לא כותבת כלום? סתומרת לא כ"כ הבנתי על מה את מדברת

דו משמעי

משתמש מקצוען
צריך לשחק אותה תמימים...

לא כל כך הבנתי למה את לא כותבת כלום? סתומרת לא כ"כ הבנתי על מה את מדברת
לפעמים התשובה יותר ארוכה מהמשפט "נביא השקר האם תוכל לענות לי?"
אני ממשיכה להקליד את התשובה ואח שלי רואה אותי מקלידה ואומר לי שאני לא כותבת כלום (הייתי אמורה להפסיק כי בעצם אני אמורה לכתוב רק "נביא השקר האם תוכל לענות לי?" וזה נראה מוזר...
אם יש עוד איזה משפטון או אפילו כמה מילים אז אין את הבעיה (וכמובן לא צריך להגזים עם תשובה ארוכה מדי, התה רק עוד 2 מילים אבל הוא שם לב....)

המייבין

משתמש מקצוען
אני ממשיכה להקליד את התשובה ואח שלי רואה אותי מקלידה ואומר לי שאני לא כותבת כלום (הייתי אמורה להפסיק כי בעצם אני אמורה לכתוב רק "נביא השקר האם תוכל לענות לי?" וזה נראה מוזר...
אם יש עוד איזה משפטון או אפילו כמה מילים אז אין את הבעיה (וכמובן לא צריך להגזים עם תשובה ארוכה מדי, התה רק עוד 2 מילים אבל הוא שם לב....)
תשתדלו לקצר בתשובות...
אולי נרחיב בהמשך

המייבין

משתמש מקצוען
מבקש את עזרתכם ברעיונות
1719561332963.png

הסבר:
בשביל גיוון התשובות, הוא לוקח קטע משורה אחת, קטע משורה שניה וקטע משורה שלישית ומחבר אותם. מה שיוצר המון תשובות
אשמח לקבל רעיונות שלכם לכל השורות. (צריך משהו שיתחבר בכל סוג של שילוב)

המייבין

משתמש מקצוען
הוארך טיפה, מקווה שמספיק
מבקש את עזרתכם ברעיונות
צפה בקובץ המצורף 1692483
הסבר:
בשביל גיוון התשובות, הוא לוקח קטע משורה אחת, קטע משורה שניה וקטע משורה שלישית ומחבר אותם. מה שיוצר המון תשובות
בנתיים זה מה שנוסף

TzipiR

משתמש פעיל
מבקש את עזרתכם ברעיונות
צפה בקובץ המצורף 1692483
הסבר:
לא תמיד זה יוצא משפט נכון תקנית....😆
1719685970657.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה