שיתוף משחק נביא השקר - נוצר כולו ע"י AI

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
וואי
זה ענקקקקקקקקקקקקק

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
הסבר להפעלה מובן יותר (נראה לי)
בתיבת השאלה כותבים שאלה, ובתיבת התשובה מכניסים סוגריים מרובעות [ וכותבים את התשובה, על המסך יראו תמיד את המשפט "נביא השקר האם תוכל לענות לי?"
לחיצה על אנטר והתשובה תופיע

yael48

משתמש רשום
חחחחחחחחחחחחחחחחחח
קורע ברמות אחים שלי לא מבינים מה הולך...!!!!

נערך לאחרונה ב:

מפתח הלב

משתמש פעיל
איך אתם מצליחים להסתיר את התשובה שאתם מקלידים?
או שאולי אתם מקלידים מהרררררררררררר שלא שמים לב?

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מטורףףףף

המייבין

משתמש מקצוען
איך אתם מצליחים להסתיר את התשובה שאתם מקלידים?
או שאולי אתם מקלידים מהרררררררררררר שלא שמים לב?
זה הזוי כמה אנשים לא שמים לב
אני חשבתי שרק במחשב אנשים מסתכלים רק על המסך
ואפילו שהסתכלו על המקלדת לא תפסו

אבל ההזוי שגם באנדרואיד, כמה שעשיתי להם לא תפסו אפילו שהמקלדת על המסך

אגב שני שינויים
מניעת הדבקה (לא של וירוס)
1718958653300.png

וכשלחצן נסה שוב יופיע, המסך יגלל למטה (למסכים קטנים)

The Little Boy

משתמש צעיר
דבר ראשון, אפשר לעשות שברגע שיוקלד התו ']' (שכמובן לא יוצג), התווים שיוקלדו אחר כך לא ייכנסו למחרוזת התשובה. כך אפשר להמשיך להקליד כל מיני תווים בלי שישימו לב שאני לוחץ הרבה רווחים.
דבר שני, לאפשר מספר סגנונות פניה באורכים שונים, עבור תשובות קצרות או ארוכות.

דבר ראשון, אפשר לעשות שברגע שיוקלד התו ']' (שכמובן לא יוצג), התווים שיוקלדו אחר כך לא ייכנסו למחרוזת התשובה. כך אפשר להמשיך להקליד כל מיני תווים בלי שישימו לב שאני לוחץ הרבה רווחים.
נכון מאוד,
אני כשניסיתי את המשחק קראתי רק את השורה הראשונה בספוילר וחשבתי שהבנתי...
ועשיתי באמת ככה כי אמרתי לעצמי שאם הייתי מפתח את זה ככה הייתי עושה
והתוצאה יצאה לי במקום שניצל - שניצל]קר... כי סגרתי את הסוגריים והמשכתי להשלים לנביא השקר...
יהיה נחמד בסוף שה'מושכל ראשון' שלי יהפך למהדורא בתרא...
@המייבין תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה