דרוש מידע משחקים מומלצים לזו"צ

אברכית +

משתמש פעיל
זה מתאים ל 2?
לפי ההוראות שקראתי זה נראה יותר מתאים לקופסא
אפשר להתאים את זה לזוג...
יותר כאילו לשים ערימה של הקלפים וכל אחד שואל את השני שאלות בתור שלו...
אזהרה: לא כל הגברים בקטע של הדברים האלו. נא להתחשב.

IMOD

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני אישית דווקא לא הייתי מתחבר, ואם אישית הייתה מבקשת ממני לצבוע, אז הייתי חושב שירדתי לגן יותר הייתי מתחבר [וגם רוצה] לשחק משחקי אסטרטגיה חשבתיים, כמו קאטן וכדו'.
אבל אני בטוח שזה די קשור לאופי של הבחור טוב... אני חסיד של שיטת אניאגרם אם הוא אחד עיוני אז קאטן, אם הוא אחד יותר עם מרץ אז אנדרלמוסיה וכדו', אם הוא טיפוס יותר יצירתי, אז לצבוע.
ולכן אולי הכי כדאי זה לשאול אותו ולא לשאול אותנו!

devora :)

משתמש צעיר
עריכה והפקת סרטים
רמיקוב!
אחד המשחקים שלא נמאסים

IMOD

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
הוא ואני שואלים אתכם.. כדי להחליט ביחד...
אז אולי תגידו לנו, מה אתם מעדיפים?
האם סגנון של חשיבה, חשיבה +מזל, מזל גרידא, מזל גרידא +לחץ, מהירות, שלל חושים,
אם אתם מעדיפים חשיבה: אז לכו על שחמט [אני מאמין שלא...], חדר בריחה [-יש משחקים ממש מאתגרים, אפי' שאני חכם;) זה אתגר אותי די הרבה -כמה שעות טובות, ולא הצלחתי עד הסוף...]
אם אתם מעדיפים חשיבה +מזל: אז לכו על קאטן וכדו'.
מזל גרידא: לכו על מונופול [יש קניית בתים, כך שזה יעניין זוגות צעירים...], וקלפים יש טאקי.
מזל +לחץ: לכו על סיכון, מי יכבוש את העולם [רק אח"כ תעשו הסכם שלום...]
מהירות: אנדרלמוסיה, וכדו'.
שלל חושים: יש משחק אדיר קורטקס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה