שיתוף - לביקורת משוגע! את לשונות הבקר אתה זורק מהמקפיא?

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
1720007108328.png

"טוב, נו, נמאס לי מהוויכוח הזה! הנה אני אשתף את קוראיי בוויכוח, ושהם יכריעו!"

היי חברים.

אני מנהל משק בישיבת 'תותחים לדוד'.

תקשיבו איזה סיפור קרה לי פה במטבח, ותראו איזה אריתראי מטומטם אני מעסיק!

"שתוק רגע ג'יני! אני מספר לקוראים פה את מה שעשית ושהם יכריעו".

בקיצור אתמול בלילה אני מסתכל במקפיאים כאן ורואה שאין לי מקום להכניס עופות שהגיעו.

קורה לי לפעמים.

אמרתי לג'יני האהבל הזה

"מה? אה, נו, אתה עם ההיעלבויות שלך... בסדר!"

טוב, אמרתי לג'יני החכם הזה!

"עכשיו טוב לך?"

בקיצור, אני אומר לו תפנה מהמקפיא דברים שפחות דחופים כי העופות פה יתקלקלו לי.

תכל'ס, אני בא בבוקר ומה אני מגלה פה בפח ליד הישיבה? את כל הלשונות בקר שהיו לי במקפיא שאני שומר לשבתות מיוחדות!

אני שואל את האויבע'ר חוכע'ם הזה מה הסיפור?

הוא אומר לי 'אתה אמרת לי לפנות דברים פחות דחופים מהמקפיא!'

כמה שהסברתי לו שאמנם לא יקרה כלום אם הם לא יהיו לי עכשיו, אבל הם הדברים הכי יקרים פה בכל המקפיא. לא הועיל, הבן אדם סתום!

שתבינו, היו גם לחמים במקפיא, כן?!

אם הצלחתם להבין את הגאון הזה, אולי גם תצליחו להבין את הגאון שהורה לשחרר את המנהל של שיפא כדי לפנות מקום...

שועל ספרות.

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה