עזרה משהו מוזר בtemu

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אל תלחיצו אותי, שמתי שם את הת.ז. ואשראי סמכתי עליהם, :cry: אני מבין שזה אתר מסודר לא? איזה גניבות עם אשראי? ומה כבר אפשר לעשות עם ת.ז? ובכלל: אם באשראי סומכים עליהם.. מה זה ת.ז. לעומת זה?!

בלי להלחיץ אף אחת....
אבל לגבי קניות באינטרנט מומלץ להנפיק כרטיס אשראי נטען בדואר ולפני כל הזמנה להטעין את שווי ההזמנה.
כך שגם אם ח"ו גנבו פרטי אשראי (והיו דברים מעולם) הגנבה היא מקסימום על סך ההזמנה.

חננננה

משתמש חדש
בדיוק היום פרצו למייל של אחותי, שינו את הסיסמא ואת הפלאפון, כך שהיא לא יכולה לאפס את הסיסמא,
וכשהי נכנסה גוגל היה כתוב בערבית, היא הגישה תלונה למשטרה,
יש משהי שאולי יודעת מה עושים ממצב כזה?

אנטוריום

משתמש מקצוען
יש משהי שאולי יודעת מה עושים ממצב כזה?

נפטון

משתמש פעיל
אל תלחיצו אותי, שמתי שם את הת.ז. ואשראי סמכתי עליהם, :cry: אני מבין שזה אתר מסודר לא? איזה גניבות עם אשראי? ומה כבר אפשר לעשות עם ת.ז? ובכלל: אם באשראי סומכים עליהם.. מה זה ת.ז. לעומת זה?!
אפשר להיות רגועים, הם בסדר גמור. הכל קשקושים של התקשורת במימון מתחרים, וחברות אמרקאיות.
יעידו על כך מיליוני הלקוחות ברחבי העולם שרוכשים מהם.

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
היי אני עדין מההזמנה מאתמול :( מישה יכולה לעזור לי כתוב כאילו משלוח חינם ואז בתי השיטות כתוב קרדיט 20 שקל עבור מסירה מאוחרת מה זה אומר? האם זה דרך אחרת בעצם להגיד שזה עולה 20 שח דמי משלוח?...

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-01-15 024024.png
    צילום מסך 2024-01-15 024024.png
    KB 56.3 · צפיות: 29

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
היי אני עדין מההזמנה מאתמול :( מישה יכולה לעזור לי כתוב כאילו משלוח חינם ואז בתי השיטות כתוב קרדיט 20 שקל עבור מסירה מאוחרת מה זה אומר? האם זה דרך אחרת בעצם להגיד שזה עולה 20 שח דמי משלוח?...
הפוך
זה אומר שאם המשלוח יתאחר יזכו אותך ב20 ש"ח

היו היה

משתמש פעיל
אגב לכל המזמינים בטמו אחרי ההזמנה לפני הקבלה יש אופציה להתאמת מחיר שזה אומר שאם המחיר ירד מקבלים את ההפרש לקרדיט
מומלץ וקל

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אגב לכל המזמינים בטמו אחרי ההזמנה לפני הקבלה יש אופציה להתאמת מחיר שזה אומר שאם המחיר ירד מקבלים את ההפרש לקרדיט
מומלץ וקל
איזה כיףףף!!
קיבלתי 3.39 בזכותך :D תחמנים, עכשיו אני חייב לממש את זה ולקנות אצלם

נפטון

משתמש פעיל
איך? הביאו לי קרדיט.. איפה משנים?
לוידע, איך שילמת? אולי קשור.
אני משלם בגוגל פיי כשאני מבקש את ההחזר הוא שואל איך אני רוצה.
נראה לי שלא אפשר לי לבחור קרדיט, כאילו היה את האופציה אבל לא יכלתי לבחור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה