תח"צ מרכזית הארזים

האיש והקלרינט

משתמש פעיל
מה תודה? על הפרוטקציה, ועל זה ששאר הנתינים היו צריכים להדחף ולהתבזות????
מה זה מה תודה ?
באשדוד מתגוררים חרדיים במספרים שאינם מביישים שור חרדית שלימה
עם
" " ....כל החניון - ממש ע-נ-ק .....
היה מיועד רק לתושבי מודיעין עלית כי חב' קווים הייתה מעוניינת לעשות ת'עבודה כמו שצריך
הייתם מבינים
מה קרה ?
20 שנה תושבי אשדוד סבלו מביזיון תחבורתי שאין בשום מקום בארץ !
ואני עומד מאחורי כל מילה
0 - מכרזים 0 - התעניינות 0 - הקצאת תקציבים לשיפור השירות - מה שכן היה כבר, היו רק חברות קבלן....
וכן
הגיע חברה חדשה
{וזה, גם בלי מכרז כי אגד איימה שהיא לא מחכה לשום מכרז והיא מפסיקה לשלוח אוטובוסים}
והוכיחה שהיא רוצה ויודעת לעבוד ולתת בראש
וכן כל הכבוד לאורי מקלב שדואג ונותן גב חזק לכל מי שמוכן להשקיע ומגיע לעבוד
שאפו ע-נ-ק

"ותאמינו לי אין לי מניות אצל אף חברה ואצל אף חבר כנסת - אבל מי שמתלונן ומקנטר צריך גם להודות כשמגיע"

ArtDesigner

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
הדמיות בתלת מימד
גם קווי צפת מירון חצור כבר מעודכנים באפליקציות שעוברים למרכזית
תחנת התחלה במרכזית, תחנה שניה בכניסה לעיר
צפת מירון וחצור
נ.ב. קו 983 לחצור של השעה 22:15 בלבד תצא גם מתחנת ירמיהו/אלקנה.

מתמחה לתחבורה

משתמש רשום
מה זה מה תודה ?
עם
היה מיועד רק לתושבי מודיעין עלית כי חב' קווים הייתה מעוניינת לעשות ת'עבודה כמו שצריך
הייתם מבינים
מה קרה ?
ואני עומד מאחורי כל מילה
0 - מכרזים 0 - התעניינות 0 - הקצאת תקציבים לשיפור השירות - מה שכן היה כבר, היו רק חברות קבלן....
וכן
הגיע חברה חדשה
{וזה, גם בלי מכרז כי אגד איימה שהיא לא מחכה לשום מכרז והיא מפסיקה לשלוח אוטובוסים}
שאפו ע-נ-ק

"ותאמינו לי אין לי מניות אצל אף חברה ואצל אף חבר כנסת - אבל מי שמתלונן ומקנטר צריך גם להודות כשמגיע"
יכול להיות שבאמת מגיע לאשדודים ומסתבר שכך. לבוא ולהחמיא לדן בדרום גם טוב. אבל אסור לשכוח את סבלם של החיפאים מהמון עדיות שציר גולדה עמוס ומפסידים בכמה דקות ואז צריכים להמתין לאוטובוס של שתיים עשרה בלילה כמו שסיפר כאן מישהו באשכול ורק אז להתחיל נסיעה ארוכה של שעתיים וחצי!!! כך גם לצפת וכן לקרית אתא רכסים נתניה ופתח תקווה ועוד.. לעניות דעתי כל הקווים שיוצאים משם חייבים להיות בשיטת מתמלא ויוצא כמו אלעד ואז האנשים רגועים לא לחוצים להפסיד וכד, וקו שהוא לא מספיק לכך שיצא ממקום אחר נ.ב.אני לא חיפאי...

משה שאחא

משתמש פעיל
יכול להיות שבאמת מגיע לאשדודים ומסתבר שכך. לבוא ולהחמיא לדן בדרום גם טוב. אבל אסור לשכוח את סבלם של החיפאים מהמון עדיות שציר גולדה עמוס ומפסידים בכמה דקות ואז צריכים להמתין לאוטובוס של שתיים עשרה בלילה כמו שסיפר כאן מישהו באשכול ורק אז להתחיל נסיעה ארוכה של שעתיים וחצי!!! כך גם לצפת וכן לקרית אתא רכסים נתניה ופתח תקווה ועוד.. לעניות דעתי כל הקווים שיוצאים משם חייבים להיות בשיטת מתמלא ויוצא כמו אלעד ואז האנשים רגועים לא לחוצים להפסיד וכד, וקו שהוא לא מספיק לכך שיצא ממקום אחר נ.ב.אני לא חיפאי...
מתמלא ויוצא שייך רק כשיש זרימה של מאות אנשים אבל לא בכמויות שנוסעים לרכסים / חיפה וכו' כיון שיקח זמן עד שהאוטובוס יתמלא

מתמחה לתחבורה

משתמש רשום
מתמלא ויוצא שייך רק כשיש זרימה של מאות אנשים אבל לא בכמויות שנוסעים לרכסים / חיפה וכו' כיון שיקח זמן עד שהאוטובוס יתמלא
עיין בשורה האחרונה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קו 859 יוצא מרמות עושה סיבוב בגבעת זאב ואלעד ואז לטבריה
עושה סיבוב במודיעין עילית לא באלעד
ובגבעת זאב לא עושה סיבוב בכלל רק עוצר בכביש הראשי בצומת
אבל באמת הכניסה למודיעין עילית מוציאה ממנו את כל הטעם (לירושלמים)
1718648843963.png

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 1682264
הוא לא מיועד לירושלמים רק מתחיל את המסלול שם אבל לא מעלה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
זה בדיוק נושא האשכול. החל מ 1.7 יעלה נוסעים במרכזית הארזים
לא ידעתי, זה נחמד טוב גם לעפולה
אגב אם הירושלמים ישתמשו בו למרות שעושה סיבוב במודיעין עילית, ואז יפקקו את הקו כבר בהתחלה, אני מאמין שמהר מאד זה יהפך לקו ירושלמי (חרדי) ישיר וכולם ירוויחו

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען

מישהו יודע להגיד כמה אוטובוסים סה"כ יצאו לחיפה ולשאר המקומות?

HP מעצבת

משתמש מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1682264
זה קו שמיועד לתושבי גבעת זאב ומודיעין עילית
עכשיו הוא מתחיל בצומת גבעת זאב
מעבירים אותו להתחלה במסוף הארזים כי זה יותר נוח לנהגים

לתושבי ירושלים יש ארבעה קווים אחרים לטבריה

HP מעצבת

משתמש מקצוען
מה זה מה תודה ?
עם
הייתם מבינים
מה קרה ?
ואני עומד מאחורי כל מילה
וכן
הגיע חברה חדשה
שאפו ע-נ-ק

כל מילה מדוייקת!!
רק ברובע החרדי כולו שלי גרים מספר תושבים בכמות של עיר
שלא נדבר על הרובעים החרדיים נוספים

תמיד בשמחה !!!!

משתמש חדש
מה זה מה תודה ?
עם
הייתם מבינים
מה קרה ?
ואני עומד מאחורי כל מילה
וכן
הגיע חברה חדשה
שאפו ע-נ-ק

שוב אני יגיד,
תודה שהאשדודים יגידו, אין שום טעם לרמוס עיר אחת על חשבון השניה, אתה נוסע בתל אביב בציר דיזינגוף יש שם אוטובוסים לכל הערים בארץ כל יום ממסוף ארלוזורוב דרך העיר, אבל בירושלים צריך לנדוד לתחנה מרכזית, זה הבושה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה