מריחים ששבועות עבר...

בתאל צרף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום לכולם,

פעם ראשונה שמעלה כאן..אשמח לקבל חווד וביקורת בונה

(מודעת ל"שריפה בלחי" אך עדיין אוהבת..האם יש אפשרות לתקן זאת דרך הraw?

נ.ב. חייבים להוריד את האיכות לחצי בכדי שיעלה לפורום? (רק ככה הצליח לי)

תודה:)

קבצים מצורפים

• IMG_9705.jpg
    KB 1,010.3 · צפיות: 7
  • IMG_9723.jpg
    KB 872.8 · צפיות: 12
  • IMG_9724.jpg
    KB 958.8 · צפיות: 6

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי הכתם של השמש הכי טוב לסדר עם חותמת ופלסטר אם יש לך סבלנות

התמונה השלישית חמודה מאוד, אבל שלושתן באנדר, שינוי זווית קל היה חוסך את הכתם+ קצת יותר חשיפה ואז השמש האחורית הזאת יוצאת יפה.

לגבי הקטנה- קודם כל מקטינים כי עדיף לא להעלות איכות מלאה לרשות כל...וכמובן ככה עולה יותר בקלות.

בהצלחה!

חני H

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
סליחה שאני נדחפת לפורום לא לי, אבל חוץ מזה שאהבתי את התמונות- שימו לב לשמור מרחק מהצמח הזה (הרדוף הנחלים) כי הוא רעיל מאד.

yaelir

משתמש רשום
תמונות ממש מתוקות, והילדה מהממת.
שימי לב לחיתוכים נכונים.
מרחב נשימה בתמונה הראשונה (בחלק העליון, מעל הראש) יעלה את התמונה בכמה דרגות לפי דעתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה