שיתוף מרגל להשכרה - סצנות ודמויות בביצוע AI

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
לא נראה לי שהיה כתוב מי הילדים שלו
בטח שכן!
כל טווח אפס אחרי שעמיאל נכנס לכלא.
אז הסיטואציה שיצרתי זה אחרי שכל המשפחה כעסה על אייל, שלא עשה יותר בשביל לשחרר את עמיאל

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
וואו איזה דברים יפים עשו פהההה
להתחרפן!!
האמת אני לא חברה כל כך טובה של בינה מלאכותית שיוצרת תמונות (GPT כן חבר טוב שלי, אפילו הוא יודע להגיד את זה)
אבל יש לי כמה סצנות שאני רוצה שיצרו פה..
1) אייל ואלי ספינה כשאלי מגיע להציל את אותו, ואייל מאיים עליו באקדח כשהוא רועד ורטוב. (שתול)
2) אלי מחזיק את שילה במטבח ולא מעז לזוז שמא הוא יתחיל לבכות (דם קר)
3) אייל יושב בתא הקטן ורואה את הסרטון של אליצפן שמתגעגע אליו, ואיקס בחוץ מסתכל עליו (התנקשות)
4) אייל ואלי מדברים אחרי שאייל יצא מהשבי כשהחברים הגיעו לעשות על האש אצל אייל (דם קר)
5) אייל ועמיאל עומדים עם נשקים שלופים בגג של הבית חולים, או כשהם עולים למטוס (טווח 0)

וחוץ מזה חסר לי תמונה של ראשיד...

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
וואו איזה דברים יפים עשו פהההה
להתחרפן!!
על זה תודה :cool:
אבל יש לי כמה סצנות שאני רוצה שיצרו פה..
1) אייל ואלי ספינה כשאלי מגיע להציל את אותו, ואייל מאיים עליו באקדח כשהוא רועד ורטוב. (שתול)
לא יעבוד בבינה, לפחות אצלי, היא לא מאפשרת אקדח ולא איומים באקדח.
2) אלי מחזיק את שילה במטבח ולא מעז לזוז שמא הוא יתחיל לבכות (דם קר)
דווקא באלי:p
3) אייל יושב בתא הקטן ורואה את הסרטון של אליצפן שמתגעגע אליו, ואיקס בחוץ מסתכל עליו (התנקשות)
מסובך נורא
4) אייל ואלי מדברים אחרי שאייל יצא מהשבי כשהחברים הגיעו לעשות על האש אצל אייל (דם קר)
גם באלי:LOL:
5) אייל ועמיאל עומדים עם נשקים שלופים בגג של הבית חולים, או כשהם עולים למטוס (טווח 0)
ניסיתי אתמול נראלי, יצא נורא:sne:
זה כיפה סרוגה אגב.
1725543254582.png

וחוץ מזה חסר לי תמונה של ראשיד...
אין לי, מבטיחה

ניק 9834

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ניסיתי.
הצלחתי?
4_e5ea2436f1.png
הוא בכלל יודע לחייך?? הוא נראה מאושר. לא מתאים לו, אולי הוא תפס כמה מגבניקים...
אבל זה מהממם, במיוחד הפנים
תזהי את מי שיש לו "כיפה" סרוגה ואז תזהי את אייל:giggle::sneaky:
כיפה? וסרוגה?! וצועק?!?!!
לא. זה לא, שכחי מזה :p

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
יואו איזה יפהההההה
שלימות!!!!
הפאדי הזה ש @נשמה בוערת עשתה יותר מזכיר לי איזה מוסדניק... אבל זה תמונה מושלמתתת
(גם ראשיד השני בול)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה