דרוש מידע מקצוע לא מעניין, מה עושים?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לי לא עזר.

העיף אותי על טיל והרחיק אותי ממה שאני באמת אוהבת
רק מציינת שאם עשית בסמינר, אז עשית מבחן חלקי וקיבלת תוצאות חלקיות המתייחסות רק למקצועות הנלמדים בסמינר.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
מה שהכי מפריע לי שאני באמת בחורה מוכשרת (לא אומרת כדי להתגאות חלילה) פשוט שתבינו את התסכול לעומקו
מרגיש לי שאין הרבה מה לעשות עם כישרונות בציבור שלנו - קחו לדוגמא את כל הנושא של הבמה, ריקוד, שירה וכו' ויש עוד דברים נוספים.

זה חבל לי כי לא הרבה מצליחים להתפרנס מהכישרונות שלהם.
תכלס זה החלום שלי... ואולי יום אחד אגיע למקום הזה. הלוואי.
א. בהחלט שיש כאלו שכן נמצאות במקומות האלו ואפשר לראות פה בפרוג הרבה כאלו
ב. אבל בגדול זה בעייתי... בציבור שלנו

חני כהן :)

משתמש מקצוען
לכי על קופיטרייטרית...
את מתאימה לשם - בוללל(לפי צורת הניסוח שלך..)
ומי שמתאים - מצליח ומגיע למשכורות יפהיפיות....

נ.ב. לא לשכוח דמי תיווך על הרעיון...;)
יוואו בדיוק לא מזמן ביררתי על לימודי קופי.
ניראלי משהו שבאמת יכול להתאים לי. גם שאלתי על זה פה בפרוג אם יש ביקוש...

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
בנוגע ללימודי קופי.
גם אני חשבתי פעם על הכיוון.
אשתי תמיד אמרה שאני גבר כריזמטי, אמא שלי תמיד אמרה שהיא ממש אוהבת לראות מה אני כותב, ואפילו פעם מישהו בפרוג סימן לי :) על הודעה שלי...
אבל הבנתי שבמשרד פרסום לא מחפשים בהכרח את העיפרון החד והמחודד ביותר, אלא את העיפרון שיודע לקלוע לטעם הציבור... למתג בצורה טובה... למשוך לקוחות...
לגרום לקורא המודעה לחייך זה די קל, לגרום לו לשלם זה קצת יותר קשה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
בנוגע ללימודי קופי.
גם אני חשבתי פעם על הכיוון.
אשתי תמיד אמרה שאני גבר כריזמטי, אמא שלי תמיד אמרה שהיא ממש אוהבת לראות מה אני כותב, ואפילו פעם מישהו בפרוג סימן לי :) על הודעה שלי...
אבל הבנתי שבמשרד פרסום לא מחפשים בהכרח את העיפרון החד והמחודד ביותר, אלא את העיפרון שיודע לקלוע לטעם הציבור... למתג בצורה טובה... למשוך לקוחות...
לגרום לקורא המודעה לחייך זה די קל, לגרום לו לשלם זה קצת יותר קשה.
לקלוע לטעם הציבור זה דבר שאפשר ללמוד ויש קורסים לזה ובטח שעם הזמן זה מגיע ובענק

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
לקלוע לטעם הציבור זה דבר שאפשר ללמוד ויש קורסים לזה ובטח שעם הזמן זה מגיע ובענק
אהה. טעם הציבור הוא דבר נרכש (ורוכש)
צריך למשוך את העיניים בעיקר, ולייצור משהו זכיר.
אני לא אוהבת קוקה-קולה ולא אקנה אותה, (לדוג')
אך כשיגידו לי טעם החיים אני אומר קוקה-קולה. (ה"י)
ההצלחה הגלומה בפרסום היא מעבר לקנייה של היחיד, היא הפה של ההמון.
המודעות למוצר, והשיח....

חני כהן :)

משתמש מקצוען
מה שהכי חשוב לא לעזוב
כולם אומרים לי את זה. אבל אני לא יודעת אם בתור רווקה חסרת עול העניין הזה כ"כ קריטי. לפעמים עדיף לא לעבוד מאשר לעבוד בעבודה חסרת סיפוק

לפני שמוצאים משהו אחר בטוח.
תכלס הכי בטוח ליסוע באגד. יש לי רעיון. אני אהיה נהגת אוטובוס:love:

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כולם אומרים לי את זה. אבל אני לא יודעת אם בתור רווקה חסרת עול העניין הזה כ"כ קריטי. לפעמים עדיף לא לעבוד מאשר לעבוד בעבודה חסרת סיפוק
לא בטוח כלל כיום!
הריקנות הכי גרוע !!!

מחר זה מאוחר

משתמש פעיל
מה שהכי מפריע לי שאני באמת בחורה מוכשרת (לא אומרת כדי להתגאות חלילה) פשוט שתבינו את התסכול לעומקו
מרגיש לי שאין הרבה מה לעשות עם כישרונות בציבור שלנו - קחו לדוגמא את כל הנושא של הבמה, ריקוד, שירה וכו' ויש עוד דברים נוספים.

זה חבל לי כי לא הרבה מצליחים להתפרנס מהכישרונות שלהם.
תכלס זה החלום שלי... ואולי יום אחד אגיע למקום הזה. הלוואי.
תדעי שכל תחום ההוראה עכשיו בירידה
והמון בתי ספר מחפשים מוכשרות כמוך....
וזה נשמע ממש תפור עלייך
מורה שמשלבת הצגה, דרמה ואומנות בשיעור זה ממש בונוס והערצה אצל הבנות!!

נועושש

משתמש פעיל
לא מחפשים בהכרח את העיפרון החד והמחודד ביותר, אלא את העיפרון שיודע לקלוע לטעם הציבור... למתג בצורה טובה... למשוך לקוחות...
עיפרון חד ידע לעשות את זה מעולה!
כריזמטי תמיד ימשוך לקוחות. גם אם אין לו באמת מה להציע. (לא אמרתי שאין חלילה כן?)
גם אחי הוא כזה, אני מאדד דוחפת אותו לתחום.
לכו על זה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה