עזרה ראשונה! מקיאה ומקיאה ושוב מקיאה- לא רוצה לשתות!!

מצב
הנושא נעול.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
חוזרת לעדכן- ב"ה התינוקת התנרמלה והתנרמלה ככל שחלפו השעות.. גם היום לא הסכימה לשתות כלום, והיינו כל הזמן עם יד על הדופק.. כעצתכם דחפתי לה מזרק עם מיץ מידי 10 דקות..(וואי איזה מחאות היה..)
בצהריים התגרתה ממרק עוף וסיימה צלחת שלימה= וחזרה לעצמה לגמרי ב"ה.
ככל שאכלה ושתתה- החום ירד וירד...עד שנהיה תקין. ב"ה
תודה רבה לכל הדואגים והמסייעים.
(כמובן שלמאוחדת לא היו תורים זמינים לרופא ילדים !!!!! היום עזבנו אותם...)
ב"ה!

לאיזו קופה עברתם?
וכמובן תגלו שגם בקופה החדשה אין תור זמין, ושלא תצטרכו
למה שלא יהיה?
אני בכללית והתקשרתי אתמול בלילה פעמיים לייעוץ עם רופא ילדים וחזרו אלי תוך 20 דקות!!!
ובבוקר היה לי תור בזמינות של חצי שעה! התקשרתי ב 8:30 והיה תור ל 9:00.
(זה ברפואת ילדים. רפואת משפחה על הפרצוף)
מאחלת לי שגם לבן שלי זה כבר יעבור, הוא עדיין עם חום מאד מאד גבוה :(

אנחנו מודים לך

משתמש מקצוען
הבייבי שלנו בת שנה+4 קמה ולא מפסיקה להקיא!! מסכנה כבר אין לה מה... ולא מסכימה להכניס שתייה לפה!
מאוחדת במוקד אומרים לחכות 3 שעות עד שרופא יחזור טלפונית....
יש רעיון מה אפשר להביא לה שתסכים לשתות?? עד כמה המצב מדאיג?
פתילה של נורופן ותוך חצי שעה היא תוכל לשתות בלי להקיא

כפרת עוונות

משתמש פעיל
מאוחדת באיזה עיר?
ירושלים..
אבל כנראה שבלילה הם מקצים רופא אחד לכל המדינה....
(כשהתלוננתי על העיכוב בתור שלי- המוקדנית אמרה לי- התקשרת לפני 3? אז עדיין לא היה בכלל צפי שרופא יענה..
מאוחר יותר הרופאה התחילה לענות... כלומר- עד 3 לא היה רופא !?)
לחכות 3 שעות באמצע הלילה עם ילדה שלא מפסיקה להקיא והתירוץ הנבוב של המוקדניות: "רוצה? לכי למוקד... " מי את רופאה שתחליטי שמותר לטלטל ילדה בכזה מצב?
נראה לי הזוי.

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
איזה הזוי הסיפור עם מאוחדת!
רצית תור דווקא לרופא ילדים?
כי בד"כ בלילה יש להם באמת יותר רופאי משפחה, פחות ילדים.
אני משתמשת המון בשירותים ההיברידיים שלהם, ובד"כ מקבלת מענה ממש מהיר!
אני קובעת תור דרך האתר ולא דרך הטלפון, יכול להיות שיש גם הבדל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה