עזרה ראשונה! מקיאה ומקיאה ושוב מקיאה- לא רוצה לשתות!!

מצב
הנושא נעול.

כפרת עוונות

משתמש פעיל
הבייבי שלנו בת שנה+4 קמה ולא מפסיקה להקיא!! מסכנה כבר אין לה מה... ולא מסכימה להכניס שתייה לפה!
מאוחדת במוקד אומרים לחכות 3 שעות עד שרופא יחזור טלפונית....
יש רעיון מה אפשר להביא לה שתסכים לשתות?? עד כמה המצב מדאיג?

שרי ב

משתמש רשום
למה לרוץ היה לי כבר כמה פעמים עם ילדים זה יכול להיות רק וירוס אבל צריכים לידאוג שלא יתייבש אז לתת לישתות אבל עם עד מחר בבוקר עד רואה שכל דבר קטן היא מקיאה אז לכי לרופא ויכול להיות שהוא גם יגיד לך שזה וירוס

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה לרוץ היה לי כבר כמה פעמים עם ילדים זה יכול להיות רק וירוס אבל צריכים לידאוג שלא יתייבש אז לתת לישתות אבל עם עד מחר בבוקר עד רואה שכל דבר קטן היא מקיאה אז לכי לרופא ויכול להיות שהוא גם יגיד לך שזה וירוס
באיזה גיל?
כמה הקיאו? איכשהו הצליחו לשתות משהו?

בקיצור, זה תלוי במקרה. הגיל כאן קטן

כפרת עוונות

משתמש פעיל
באיזה גיל?

לא מסכימה להכניס מיליליטר אחד של שתיה לפה...
זה הילד הראשון שלך
לא, אבל פעם ראשונה שנתקלת בכזה מקרה...
כל הבית שלוליות...
מנמנמת קצת וקמה להקיא כל כמה דקות
ממש מתאמצת- כי כבר אין לה מה...

שרי ב

משתמש רשום
באיזה גיל?

זה היה לי גם בגיל שנה וחצי משהו כזה שאלתי את אמא שלי והיא אמרה לחכות לנסות לתת לישתות אבל אם אחרי כ6שעות הוא לא רוצה לישתות אז ללכת לתת אירוי כל פעם הרופא אמר שזה וירוס

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה היה לי גם בגיל שנה וחצי משהו כזה שאלתי את אמא שלי והיא אמרה לחכות לנסות לתת לישתות אבל אם אחרי כ6שעות הוא לא רוצה לישתות אז ללכת לתת אירוי כל פעם הרופא אמר שזה וירוס
כן וירוס לא וירוס זה נושא משני כרגע.

התייבשות זה מסוכן.

כל הבית שלוליות...
נשמע רע.

כפרת עוונות

משתמש פעיל
אם היא הרגישה היום טוב אז נראה לי שאת יכולה לחכות עד הבוקר וז לכי לראות מה זה אבל תבדקי שהיא בסדר שהיא לא נראת אומפטיט כלומר מגיבה
הלכה לישון בשיא המצב רוח, אכלה ארוחת ערב בתיאבון רב...
מקווה שבאמת רק ווירוס... נשאר לי עוד שעתיים לחכות לרופא של מאוחדת...
לא רוצה לטלטל אותה למוקד בכזה מצב
שמי אותה בעגלה עם שמיכה ומעיל שיהיה לה חם ותעשי סיבובים במרפסת על האוויר הצח זה יעשה לה טוב
קודם שיהיו לי חלונות , אחרי זה נחלום על מרפסת...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה