משפחה בהתייעלות מקור הכנסה לאברך כולל יום שלם

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
ביצים נצרך הרבה...ככה חשבתי.
אז גם אם הרווח קטן והצריכה מרובה עדיין יש רווח.
ואם הביצים מגיעים מהכפר אז בכלל🤣
ביצים נצרך הרבה. אבל אם מוכרים במחיר 'רווחי' - פחות קונים. ואם מרוויחים שקל לתבנית ומוכרים 70-80 תבניות בשבוע [שזה די הרבה] זה הרבה טרטור.
וביצים מהכפר כבר לא עולים זול בהרבה מתבניות נורמליות. וגם לא מומלץ.

אינטקסט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים

היונגערמאן!!

משתמש צעיר
אני ב"ה אברך כולל וזה מה שאני רוצה להשאר בעז"ה לשבת ללמוד
אבל הייתי רוצה שמהצד יהיה לי איזשהו מקור הכנסה שגם יתן לי הרווחה כלכלית וגם אני מרגיש שבשביל הנפש שלי יותר בריא לי שיהיה לי איזשהו מקום קצת להשתחרר ולפתוח את הראש בשאר עניינים
ואני מאמין שיש הרבה שנמצאים במצב שלי
ולכן אני פותח את האשכול הזה שבו יוכלו להעלות רעיונות וייעוץ לגבי כל מיני עסקים ו/או עבודות ו/או השקעות מסוימות שאינם דורשים לבא למקום עבודה מסוים לשעות מסוימות אלא שאפשר יהיה לנהל אותם בלי לעזוב את הכולל
(למשל חשבתי על לקנות דירה שאפשר להוציא עליה היתירי בנייה להרחיב אותה רציני ו/או לפצל ולמכור אותה אח"כ ברווח, ובדברים האלו כל רווח מסתכם בעשרות ומאות אלפים כבדים...אלא שכשחקרתי קצת את הנושא מלמעלה הבנתי שיש מיסים רציניים של 8% במקרה שהיא דירה שנייה ו25% מס שבח וכו כך שאיני יודע עד כמה עוד אפשר לצאת עם רווח מהסיפור הזה למרות שיתכן שיש קומבינות או דרכים לעקוף את המיסים האלו ואני מאמין שיש עוד הרבה רעיונות על זה הדרך או להנ"ל בעצמו)
ללמוד עם בחור אפשר לעשות מזה הרבה כסף [ובפרט אם זה בחור אמריקאי] וזה גם עבודה תורנית.....

תשב"ר

משתמש פעיל
(למשל חשבתי על לקנות דירה שאפשר להוציא עליה היתירי בנייה להרחיב אותה רציני ו/או לפצל ולמכור אותה אח"כ ברווח, ובדברים האלו כל רווח מסתכם בעשרות ומאות אלפים כבדים...אלא שכשחקרתי קצת את הנושא מלמעלה הבנתי שיש מיסים רציניים של 8% במקרה שהיא דירה שנייה ו25% מס שבח וכו כך שאיני יודע עד כמה עוד אפשר לצאת עם רווח מהסיפור הזה למרות שיתכן שיש קומבינות או דרכים לעקוף את המיסים האלו ואני מאמין שיש עוד הרבה רעיונות על זה הדרך או להנ"ל בעצמו)
גם אם בסוף תחליט ללכת על כיוון כזה. תתייעץ טוב לפני כל עסקה, יש עוד עלויות נלוות שיכולות להוציא סיפורים כאלו בהפסדים. כגון היטל השבחה ועוד...
בהחלט מכיר גם אברכים שהרויחו יפה מנדל"ן ועדיין לומדים בכולל כמובן צריך הדרכה וזהירות.

יאיר נהרי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

הפסקה

משתמש רשום
עריכה תורנית
אבל הייתי רוצה שמהצד יהיה לי איזשהו מקור הכנסה שגם יתן לי הרווחה כלכלית וגם אני מרגיש שבשביל הנפש שלי יותר בריא לי שיהיה לי איזשהו מקום קצת להשתחרר ולפתוח את הראש בשאר עניינים
ולכן אני פותח את האשכול הזה שבו יוכלו להעלות רעיונות וייעוץ לגבי כל מיני עסקים ו/או עבודות ו/או השקעות מסוימות שאינם דורשים לבא למקום עבודה מסוים לשעות מסוימות אלא שאפשר יהיה לנהל אותם בלי לעזוב את הכולל
מכיר אנשים שעשו כסף קל מהרבה אנשים שרצו לעשות כסף קל...

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
אני מכיר טוב מישהו שהיה במצב כזה
אברך שקוע שרוצה הכנסה מהצד
אולי קצת שונה מהנ"ל כי לא היה לו כלום הון עצמי
והוא חיפש מה לעשות והתחיל עם מכירה חודשית מסויימת שמאוד הצליח לו (הכנסה ממוצעת של 4+ נקי חודשי על 24 שעות עבודה חודשי)
וזה המסקנות שלו
א. אין כסף בלי עבודה (כל מי שמוכר אחרת זה קשקוש)
ב. גם הוא שהוא עובד רק יום אחד בחודש ועוד קצת ברישום למכירה לפני עדיין כל הראש משתנה מלהיות עסוק בלימוד ללהיות עסוק בעסק/מכירה
ג. אם אתה רוצה להצליח בעסק תהיה הכי טוב בעסק שלך וכמאמרו שלו (וזה המציאות!!!) האינסטלטור הכי טוב מרוויח פי 10 מהמתכנת/ עורך דין/איש עסקים הבינוני ומטה

ומכאן לעצה שלו שאני מסכים איתה במאה אחוז

תחפש נישה שאתה תהיה בה הכי טוב ותעשה אותה!!!!
למשל יש לחבר הנ"ל חבר שיש לו ראש מאוד מוצלח בשידוכים (עם הצלחה מוכחת) ויש לו עוד אופציות ליד ורגל בשידוכים אבל עם כל זה הוא רוצה לעשות כסף דרך השקעות וכוליה ועל זה חבר שלי צוחק כל היום שהוא מחפש את האוצר מתחת לגשר וחבל
אם הוא ילך להיות שדכן הוא יעשה הרבה יותר כסף מללוות ולהשקיע!!!!

אז תיקח את זה לתשומת ליבך
אין אפשרות להרוויח כסף בלי לעבוד !!!

ישנם את אלו שיש להם כבר מספיק כסף שהם יכולים לשכור מישהו אחר שיעבוד במקומם.
זה משפט חזק מאין כמוהו

לא לפרסום

משתמש מקצוען
בסדר אבל זה משהו שנותן מכה של מזומנים להרבה זמן ואחרי שזה מצליח אתה גם יכול לערב אחרים שיעזרו לך להוריד יותר את העול מעליך אבל העיקר שאתה יכול להשאר בספינה וכך מיד אחרי כל טרדה לחזור ללימוד
וכשהמטרה שלך היא בסוף שבתי בבית ד' גם אם הנפש שלך צריכה יותר! כן! אז אתה תחפש דרכים איך שתוכל לממש את זה בצורה המיטבית
בגלל שאני מאמין לך שאתה אברך....ועוד יותר...שאתה רוצה להישאר אברך......
בתורה נאמר "לעסוק בתורה" זה מלמד אותנו שלהצליח בתורה זה כמו "עסק" חובה להשקיע כל כולך בשביל להצליח....
אל תשלה את עצמך שאפשר להישאר אברך וגם להצליח בעסק....
זה קצת סותר....כי להיות אברך זה השקעה...ולהצליח בעסק זה השקעה....
אפשר להיות מצליח בעסק...ולקבוע עיתים לתורה...
נ.ב...הדברים נאמרו על התגובה.....
זה משהו שנותן מכה של מזומנים להרבה זמן ואחרי שזה מצליח אתה גם יכול לערב אחרים שיעזרו לך להוריד יותר
לדעתי אין מציאות כזו.....

shir4

משתמש פעיל
(למשל חשבתי על לקנות דירה שאפשר להוציא עליה היתירי בנייה להרחיב אותה רציני ו/או לפצל ולמכור אותה אח"כ ברווח, ובדברים האלו כל רווח מסתכם בעשרות ומאות אלפים כבדים...אלא שכשחקרתי קצת את הנושא מלמעלה הבנתי שיש מיסים רציניים של 8% במקרה שהיא דירה שנייה ו25% מס שבח וכו כך שאיני יודע עד כמה עוד אפשר לצאת עם רווח מהסיפור הזה למרות שיתכן שיש קומבינות או דרכים לעקוף את המיסים האלו ואני מאמין שיש עוד הרבה רעיונות על זה הדרך או להנ"ל בעצמו

shir4

משתמש פעיל
רק שתדע שאתה פה של הרבה מאד אברכים שנמצאיפ במצב הזה
ואפשר בהחלט לעשות כסף והרבה גם בלי לצאת מהכולל במה אתה טוב
אפ יש לך ידים טובות תקח תחום תפתח אותו ותהיה עצמאי
אפשר להרויח הרבה מאד מנסיון
תיקונים
התקנת מזגנים
גינות
וכו

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
שיעורים פרטיים לילדים, רק שזה לא ממש משחרר כל אחד. יש כאלה שזה מעצבן אותם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה