עיצוב מעצבת פנים מבקשת 72.000 ש''ח לתכנון ועיצוב דירה. זה הגיוני?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
רק מעלה נושא קטן אם היא לא מהמגזר שלך, או לפחות עם נסיון במגזר זה יהיה בולט בתוצאה סופית
מהכרות עם בתי יוקרה אמידים (הייתי בבתים כאלו וגרה באחד כזה שלא אני שיפצתי וכולם עם מעצבת על לא מהמגזר)
יש חוסר בידע מקובלות הנהגות וכד' שאמנם אם תבקש היא תדחוף אותם יפה פנימה אבל לא בסטייל שמעצבת מהמגזר שלך תעשה
דוגמאות?

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין מה לרחם
הם צריכים להיות שלמים עם ההחלטה
ולא כל יום משפצים
למרות שנראה לי שזה ניצול כי בקושי הם מקבלים תמורה
אני מרחמת כי אין בזה שום! הגיון והם כביכול מרגישים שרק זה מה שיתן את השלמות וקשה להם להבין שזה לאו דוקא, אבל בתאבון!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
כיור נטילת ידיים לשירותי אורחים, ויש שצריכים כיור גם בסלון, ארגון חדר שינה, חלוקת המטבח לבשרי חלבי ושטחים נוספים, מטבח פסח, איכות הסוכה, משמעות הספריה בחלל הסלון וזה רק נקודות ששמתי לב לא הכל מהבית שלנו (המדהים, רואים כל שקל שהשקיעו על המעצבת) אלא גם מבתים אמידים נוספים שלקחו מעצבת על לא חרדית ופתאום גילו כמה קשה להתארגן עם סוכה אחת מתוך 2 כי צריך להוסיף איזה תוספת הלכתית לא פשוטה שהפכה את הסוכה במטבח ללא רלווטית, מטבח פסח מדהים שלא ממש תוכנן איפה יעמדו הכיריים וזה עיקר החג במטבח, כיורים אצלנו מפוצלים מ-1 כאילו לקחו עיצוב של חילונים ופיצלו את הכיור, כנ"ל מדיח 1 תנור בילד אין 1 מיקרו 1... ספריה מפוארת אבל לא מכילה מספיק...
וזה דוגמאות שעכשיו עולות לי יש עוד הרבה...
האמת רב הדוגמאות זה לא משיפוצים בשנים האחרונות, כך שהיום יש יותר מבחר חרדי מבעבר, וכנראה יותר מודעות. אבל אני באה לעורר שאם זה לא מהמגזר לא תמיד יעזור 7 עיניים כמו בסוכה במטבח- חשבו שמספיק שהגג יפתח ולא חישבו את הדפנות העקומות.. זה קשה לתכנן בלי לדעת הלכות סוכה פחות או יותר (למשל דברים שפוסלים סוכה ואז נותר מקום קטן להצטופף) ועדיין יש לי עוד דוגמאות אם תרצו

מ.א. ברזל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
@א היימיש'ע יונגרמ'ן
אתם כבר מגיעים עם קביעה שהיא בדיוק הטעם שלך..
אני מנסה להבין, ומישהו כבר שאל את השאלה קודם. מה גרם לך להבין שזה הדבר שאתה רוצה? אתר נוצץ עם הדמיות מעובדות היטב? או כתבה מפנקת במגזין יוקרתי? או שבאמת ראיתם עבודות שלה בשטח?
כי אם ראיתם תמונה למשל של אחת העבודות שלה ואהבתם אותה ואת שילוב העיצוב והחומרים אפשר להראות את התמונה למעצבת אחרת והיא תעשה לכם אותו הדבר במחיר הגיוני יותר

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, הנקודה של הזמינות היא לדעתי אחד הפרמטרים החשובים בבחירת מעצבת
והאמת שלא רק במעצבת אלא בכל בעל מקצוע
כי גם אם תקחו את הקבלן הכי תותח ואת המהנדס הכי נחשב וכו' וכו',
אם בתכלס הם לא יהיו מספיק זמינים ותצטרכו לרדוף אחריהם
אין ספק שתוכלו להתפשל בכל מיני דברים דחופים שהתפקששו רק בגלל חוסר זמינות מיידית

אז אני לא יודעת אם זה נקודה שבררתם היטב אצל המעצבת הספציפית הזאת, אבל רק מעלה לתשומת ליבכם.
הרבה דברים יכולים להראות וואוו אבל השאלה של ההתנהלות היא שאלה קריטית.

כאייל תארוג

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא נכנס להאם המחיר הגיוני...
מה שבטוח שהיא תעשה בשבילכם הכל ותבחר בחומרים הטובים ביותר ובעיצוב החדשני ביותר כך שהבניה של פרוייקט כזה לדעתי יעלה לכם לא פחות ממיליון וחצי ש"ח !!!! האם לזה אתם מתכוננים ?! קל לתכנן ולבנות סקיצות מטורפות השאלה האם אתם יודעים מה המחיר שתשלמו לביצוע של תוכניות כאלו

לוליין

משתמש רשום
כיור נטילת ידיים לשירותי אורחים, ויש שצריכים כיור גם בסלון, ארגון חדר שינה, חלוקת המטבח לבשרי חלבי ושטחים נוספים, מטבח פסח, איכות הסוכה, משמעות הספריה בחלל הסלון וזה רק נקודות ששמתי לב לא הכל מהבית שלנו (המדהים, רואים כל שקל שהשקיעו על המעצבת) אלא גם מבתים אמידים נוספים שלקחו מעצבת על לא חרדית ופתאום גילו כמה קשה להתארגן עם סוכה אחת מתוך 2 כי צריך להוסיף איזה תוספת הלכתית לא פשוטה שהפכה את הסוכה במטבח ללא רלווטית, מטבח פסח מדהים שלא ממש תוכנן איפה יעמדו הכיריים וזה עיקר החג במטבח, כיורים אצלנו מפוצלים מ-1 כאילו לקחו עיצוב של חילונים ופיצלו את הכיור, כנ"ל מדיח 1 תנור בילד אין 1 מיקרו 1... ספריה מפוארת אבל לא מכילה מספיק...
וזה דוגמאות שעכשיו עולות לי יש עוד הרבה...
האמת רב הדוגמאות זה לא משיפוצים בשנים האחרונות, כך שהיום יש יותר מבחר חרדי מבעבר, וכנראה יותר מודעות. אבל אני באה לעורר שאם זה לא מהמגזר לא תמיד יעזור 7 עיניים כמו בסוכה במטבח- חשבו שמספיק שהגג יפתח ולא חישבו את הדפנות העקומות.. זה קשה לתכנן בלי לדעת הלכות סוכה פחות או יותר (למשל דברים שפוסלים סוכה ואז נותר מקום קטן להצטופף) ועדיין יש לי עוד דוגמאות אם תרצו
את מי לקחתם כמעצבת?

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לסיכום:
מתחילת האשכול כולם יורדים עלי ואומרים שהמחיר שהציעו לי הזוי ולא הגיוני (כולל @אולטימטיבי עם ה20 מליון...)
אין פה מישהו אחד שאומר שזה לא נורא כ''כ...
אני רוצה להתייעץ איתכם:
אני בן אדם ששומר מאוד על הכסף, ואני לא יקנה שום מוצר ביקר, אם אני יכול להשיג אותו במקום אחר אפ' ב50 ש''ח פחות..
אבל פה אני חושב קצת אחרת...
ממה ששמעתי והבנתי לאחרונה, אדריכל טוב היה לוקח לי 40.000 ש''ח. יש פה פער של עוד 30.000 ש''ח .
אני שואל אותכם:
אני הולך להוציא על הבנייה יותר ממיליון ש''ח לא שווה להשקיע עוד 30 אל''ש בתכנון הבית כדי שהבית יהיה מתאים בדיוק לטעמי?
קודם כל לא הצגתם מה כללה ההצעה שתומחרה כך
הצגתם את הרכיבים בהצעה הבסיסית יותר
היו כאן כל מיני תגובות
אני לא יודעת מי המעצבת שנתנה לכם הצעה ומה רמת הירידה לפרטים שלה
אבל בפרוייקט בהיקף גדול זה יכול בהחלט להיות מחיר ריאלי לחלוטין אם הוא כולל ליווי מלא
סט תכניות כולל פריסות חתכים וחזיתות נגרות קומפלט
הדמיות פוטוריאליסטיות כמות ימי רכישות ופיקוח עליון
זה נשמע כמו עושק רק כשמשווים צריך להשוות את היקף העבודה
ואת רמת התכנון(לא נעים לאמר אבל ראיתי כבר כל מיני תכניות של מעצבות מתחילות עם הרבה באגים)
מעצבת טובה שווה את התמורה
מה התקציב שלכם זה כבר שיקול אחר

תמר בר חנין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היו כאן כל מיני תגובות
אבל בפרוייקט בהיקף גדול זה יכול בהחלט להיות מחיר ריאלי לחלוטין אם הוא כולל ליווי מלא
ואת רמת התכנון(לא נעים לאמר אבל ראיתי כבר כל מיני תכניות של מעצבות מתחילות עם הרבה באגים)
המחיר יכול להיות
אבל הוא כתב שהם לא לקחו את החבילה המלאה
על זה הדו שיח כאן.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

ליבה ארזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
היו כאן כל מיני תגובות
הוא כתב מה נותנים לו בתמורה,
וממש לא בית שלם, בקושי חצי.
לדעתי לא מחיר שוק נורמלי.

תהילה ישכיל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא כתב מה נותנים לו בתמורה,
וממש לא בית שלם, בקושי חצי.
לדעתי לא מחיר שוק נורמלי
שימי לב שרשמתי מעל שלחבילה בסיסית זה מחיר יקר
אבל התגובות שנשמעו כאן כאילו זה מחיר לא מקובל לחלוטין לעיצוב פנים לדירה תלוי כמובן ברכיבים בחבילה היו מוגזמות לצד השני
בלי קשר למקרה הספציפי כאן
כשמשווים הצעת מחיר חובה להשוות את כל הפרמטרים ביניהן ,להשוות גם סטים של תכניות עבודה לדוגמא ולהשוות את רמת התוצרים ,וכמובן יש את הפקטור של החיבור לסגנונות העיצוביים של המעצבת ושימת לב לחיבור האינדבדואלי אליה ולתקשורת ויחסי האנוש שלה אחרת ההשוואה לא נכונה

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
את מי לקחתם כמעצבת?
זה לא שיפוץ שאנחנו עשינו, קנינו דירה משפחה אמידה ששיפצה אצל מעצבת חילונית בסדר גודל ורואים את המחשבה על כל פינה בבית... חוץ מהדברים שציינתי

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הבנתי שהמחיר של ה72.000 הוא על ההצעה הבסיסית. לא?
על הבסיס המחיר בהחלט יקר
לא נראה לי שיש מה לשכנע מי שמשוכנע שכל בחירה אחרת זה התפשרות בשבילו,
לא הייתי מסכימה לקבל לקוח שחושב שלקחת את העבודה שלי זה התפשרות

ישראל123456

משתמש פעיל
עריכה תורנית
לא הייתי מסכימה לקבל לקוח שחושב שלקחת את העבודה שלי זה התפשרות
באמת ? זה לא נעים, אבל לוותר בגלל זה על לקוח שמן ?
אז מה השאלה? קחו אותה וזהו.
מי אמר שצריך אישור של כל משתתפי פרוג?
רק אישור שלך צריך ?.......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה