עיצוב מעצבת פנים מבקשת 72.000 ש''ח לתכנון ועיצוב דירה. זה הגיוני?

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני שואל אותכם:
אני הולך להוציא על הבנייה יותר ממיליון ש''ח לא שווה להשקיע עוד 30 אל''ש בתכנון הבית כדי שהבית יהיה מתאים בדיוק לטעמי?
השאלה היא האם העוד 30 אלף האלו הם אלו שיעשו את הבית בדיוק לטעמך
או שזה רק הגזמה פושעת של המעצבת שדורשת סכום בלי פרופורציה למה שהיא נותנת

אם זה היה ברור שבעוד 30 אלף האלו תקבל את בית החלומות שלך בצורה הכי מושלמת ומדויקת-זה משהו אחד
אבל מה שכולם (או לפחות רובם) פה ניסו להגיד לך, שלפי המפרט של מה שהיא נותנת זה נשמע חסר פרופורציה לחלוטין למחיר
ואתה יכול לקבל בדיוק את אותו דבר אצל מעצבת אחרת לא פחות טובה ולחסוך 30 אלף
ואין שום סיבה שתשלם כזה מחיר שלא יצדיק את מה שתקבל.

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם כל כולם אמרו שאדריכל טוב היה לוקח 40 אלף אבל היה נותן לך הרבה יותר דברים, זה אל"ף
דבר שני כל מעצבת טובה תתאים לך את העיצוב בדיוק לפי הסגנון שאתה אוהב
ודבר שלישי והכי חשוב- מי אמר שבאמת תהיה מרוצה? יש עוד הרבה דברים לברר חוץ מעיצוב יפה ( תכנון טוב, זמינות, אם היא לוקחת מחירים כאלה- כנראה גם החנויות שהיא לוקחת אליהם זה בהתאם ואז לא הפסדת רק 30 אלף אלא הרבה יותר)
(סתם ככה היא נתנה לך פירוט של כל דבר מהרשימה וכמה זה עולה?- מעניין אותי לראות את זה)

אבל אם זה מה שיתן לך לישון רגוע בלילה- אז תוציא עוד 100 אל"ש ואז יהיו לך חלומות נעימים...
בהצלחה.

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני פרפקציוניסט בעיצוב ובנתיים לא מצאתי מעצבת אחרת שהתחברתי אליה כמו זאת
ודבר שלישי והכי חשוב- מי אמר שבאמת תהיה מרוצה? יש עוד הרבה דברים לברר חוץ מעיצוב יפה ( תכנון טוב, זמינות, אם היא לוקחת מחירים כאלה- כנראה גם החנויות שהיא לוקחת אליהם זה בהתאם ואז לא הפסדת רק 30 אלף אלא הרבה יותר)
(סתם ככה היא נתנה לך פירוט של כל דבר מהרשימה וכמה זה עולה?- מעניין אותי לראות את זה)
.........

זמני23

משתמש צעיר
כן ראיתי בתים שהיא עיצבה
אז מה השאלה בעצם?
אם יש לך את האפשרות והתחברת, ואתה בטוח בתוצאות אז לך על זה (ואתה יכול לפי התגובות כאן לנסות לראות איתה אם יש מה להתגמש)
אם אתה מחפש מישהי יותר זולה אז פחות
בקיצור תעשה את השיקולים לכאן ולכאן

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתה באמת רוצה לחסוך ולא רוצה לחשוב לקחת חלילה מישהי אחרת, פשוט תחלק את העבודה בין 2 מעצבות, אחת תעשה לך את התכנון (ופה לפחות תחסוך) ולעיצוב תלך אליה.
(הרי לא אמרת שאתה נעול גם על התכנונים שלה, רק על העיצוב.)

דבר שני כל מעצבת טובה תתאים לך את העיצוב בדיוק לפי הסגנון שאתה אוהב
נכון אבל לא בצורה מושלמת...
1. בתכנון אדריכלי אני מבין ואוכל לתקן אותה לפי הצורך
2. היא אמרה שהיא לא מחייבת אותי לקחת בעלי מקצוע משלה

rivkiweiss

מעצבת בתים עם צרכים מיוחדים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המחיר עצמו, זה מחיר שקיים בשוק רק בד"כ נותנים במחיר כזה עיצוב לכל הבית וליווי מלא.
אם חשוב לכם העיצוב ונראה לכם שהמעצבת הזאת תוכל לתת לכם מענה ואתם גם מוכנים להוציא את הסכום, אז על מה ההתלבטות?

אם אתה באמת רוצה לחסוך ולא רוצה לחשוב לקחת חלילה מישהי אחרת, פשוט תחלק את העבודה בין 2 מעצבות, אחת תעשה לך את התכנון (ופה לפחות תחסוך) ולעיצוב תלך אליה.
(הרי לא אמרת שאתה נעול גם על התכנונים שלה, רק על העיצוב.)
אני באמת חשבתי על זה יש לי אדריכלית שהיא אלופה בלשרטט ולנצל את התוכניות באופן מקסימלי
אבל אני מאמין שמעצבת שעושה גם את התוכנית האדריכלי לדירה בסוף התוצאה יוצאת יותר מושלמת

עד מתי

משתמש מקצוען
אם שאלת בשביל לקבל חוות דעת, אז קבלת אותה בכמעט 100 אחוז לכיוון אחד.
בכל אופן אתה רוצה , שיהיה לך המון הצלחה!! לא נראה לי שיש מה לשכנע מי שמשוכנע שכל בחירה אחרת זה התפשרות בשבילו, וגם חבל לך גם להוציא כזה הרבה כסף וגם לצאת בתחושת החמצה, אם רק הייתי לוקח אותה...

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני באמת חשבתי על זה יש לי אדריכלית שהיא אלופה בלשרטט ולנצל את התוכניות באופן מקסימלי
אבל אני מאמין שמעצבת שעושה גם את התוכנית האדריכלי לדירה בסוף התוצאה יוצאת יותר מושלמת
רק אם היא מצויינת בשניהם
כי לפעמים יש מישהי טובה במשהו אחד, ובשני לא כ"כ כך שהם שניהם עובדות בשיתוף פעולה טוב, אז הכל מצויין

שרי קליין

משתמש חדש
לדעתי לא נכון לחלק את העבודה ל2, אלא אם כן מדובר בפרויקט ענק שאז צריך מס' אנשי מקצוע ע''מ להוציא תוכניות,
בד''כ לבית רגיל גם אם הוא גדול מספיק מעצבת אחת עם נסיון ע''מ להוציא את המירב מהנכס
כמו כן התכנון והעיצוב משפיעים ומושפעים זה מזה, כך שאין טעם לחלק
בהצלחה

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שהיא הגזימה
והיא ראתה שאתם דלוקים על העיצוב
ותשלמו לה כל מה שתבקש....
רק בסוף תעדכנו מה בחרתם?
אנחנו במתח....
אין מה להיות במתח, הם יקחו אותה בטוח,
המחיר היה נשמע להם יקר, אז הוא שאל ורצה לשמוע שזה המחיר המקובל בשוק,
אולי הוא קצת התאכזב שהיא יקרה,
אבל זה נראה שהוא סגור עליה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה