עזרה מענק קורנה לעצמאי ללא תיק במע"מ

aron

משתמש פעיל
עימוד ספרים
יש לי עסק שמוכר מוצרים ללקוחות בחו"ל באינטרנט, ולכן לפי טענת מנהל החשבון שלי אני לא צריך תיק במע"מ.
בשנת 2020 קיבלתי את המענקי סיוע לעצמאי, אבל השנה הם כותבים לי שאני לא זכאי בגלל שאין לי פעולה עסקית,
אבל היות שזה לא נכון וזה רק בגלל שאין לי תיק במע"מ אז הם חושבים שאין לי פעולה עסקית (מצורף תמונה),
מענק.PNG

פניתי אליהם במייל, והתשובה שלהם היה שאין דבר כזה עוסק בלי תיק מע"מ ולכן כל זמן שאין לי תיק במע"מ אני לא אקבל את המענק (מצורף תמונה)
מענק1.PNG
.

לכן אני מבקש ממכם עזרה כדלהלן:

א. מבחינת החוק, מי צודק אני או הם, האם לפי החוק מגיע לי המענק או לא?

ב. ומה אני יכול לעשות כדי לקבל את המענק למי לפנות, אצל מי להתלונן, אולי תביעה יצוגית וכו'.

ג. האם יש עוד אנשים שלא קיבלו את המענק מהסבה הזאת, אולי נוכל להתאגד ביחד ולשנות דברים.

תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  28  פעמים

לוח מודעות

למעלה