דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

פפרר

משתמש מקצוען
לא
בשביל לקבל דרגה בכלל - צריך ששני בני הזוג יעבדו/ילמדו 24 ש"ש לפחות
בשביל לקבל את הדרגה הטובה - מספיק שבן זוג אחד עובד 36 ש"ש
בשביל לקבל את הדרגה הטובה - מספיק שבן זוג אחד עובד 36 ש"ש - והשני כמה במינימום ?

שירהפ

משתמש מקצוען
קיבלתי מדריך מאד ברור
מעודכן בכל הפרטים לפי חוק המעונות לשנת תשפ"ב
מקווה שיעזור גם לכם, לי אישית ממש עזר
תודה רבה!
ברור מאד,
אפשר לשלוח תלושים מ11/20 עד 11/21
חוץ מזה לפי מה שרשום 36 שעות שבועיות יחושב לפי 144 שעות בחודש ולא יותר

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
תודה רבה
ואם הייתי שבוע בבית עם ילד חולה , תהיה לי בעיה של חוסר בשעות ?
כן.
לא מענין אותם מה הסיבה לחוסר בשעות
הם צריכים לראות מס' שעות עבודה ששולמו עליהם.
לכן תקפידי על 3 תלושים ברצף שהם תקינים
(לדוג' לקחת ימי מחלה ע"ח מחלת הילד וכ'ו')

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קיבלתי מדריך מאד ברור
מעודכן בכל הפרטים לפי חוק המעונות לשנת תשפ"ב
מקווה שיעזור גם לכם, לי אישית ממש עזר
שמתי לב שלא צריכים שהתלושים של שני בני הזוג יהיו של חודשים שווים זה משהו חדש מהשנה?
תמיד חשבתי והקפדתי שיהיו חודשים שווים...

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
תודה רבה
ואם הייתי שבוע בבית עם ילד חולה , תהיה לי בעיה של חוסר בשעות ?
אם זה שעות שלא שולמו תהיה בעיה.
אם קיבלת עליהם מחלה - זו לא תהיה בעיה, תצרפי אישור מעסיק שכירים עם השעות מחלה לא מופיעות בבירור בתלוש.

מ. י.

משתמש מקצוען
מה עושים לגבי חודשים 9-11
לגבי ילדים שרק השנה נרשמו למערכת?

בת ישראל

משתמש צעיר
מי שמתכוון להוציא את ילדיו מהמעון אחרי חודשיים. אז איזה תאריך הסבסוד של החודשיים?
זה כנראה לא עד 1/11 כי המעון התחיל ב9/8 ולא ב 1/9
יש מישהו שיודע עד איזה תאריך מתייחס התשלום של החודשיים הראשונים?
כי צריך להודיע על עזיבה חודש מראש כך שאוטוטו צריך להודיע למעון על עזיבה כדי לא להתיחב בתשלום.
תודה מראש לעונים

נפין

משתמש חדש
משהו יודע איזה טפסים אני צריכה אם התחלתי עבודה חדשה אחרי חל"ד? (במרץ השנה)
המעסיק לא יחתום לי על אישור חזרה מחל"ד...
ויש לי תלושים רק מאמצע השנה...

מ. י.

משתמש מקצוען
משהו יודע איזה טפסים אני צריכה אם התחלתי עבודה חדשה אחרי חל"ד? (במרץ השנה)
המעסיק לא יחתום לי על אישור חזרה מחל"ד...
ויש לי תלושים רק מאמצע השנה...
לדעתי אם את מתחילה את השנה כרגיל,
את לא צריכה לביא אשור חזרה מחל"ד

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מי שמתכוון להוציא את ילדיו מהמעון אחרי חודשיים. אז איזה תאריך הסבסוד של החודשיים?
זה כנראה לא עד 1/11 כי המעון התחיל ב9/8 ולא ב 1/9
יש מישהו שיודע עד איזה תאריך מתייחס התשלום של החודשיים הראשונים?
כי צריך להודיע על עזיבה חודש מראש כך שאוטוטו צריך להודיע למעון על עזיבה כדי לא להתיחב בתשלום.
תודה מראש לעונים
כן עד ה 1/11.
הסבסוד שניתן לקבל על אברך לתשפ"ב הוא רק לחודשיים (9 ו-10).
מה שהשנה התחילה ב9/8 לא קשור לסבסוד, הרי ההורים לא משלמים על תקופה זו כלל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה