דרוש מידע מעונות יום תשפ"ב

מוייייישה

משתמש פעיל
לא מחייב
בבני ברק המשפחתונים זה דרך עיריית בני ברק לא רשת
גם אני קיבלתי הודעה על חריגה מתפוסה
פשוט הרכזת של המשפחתונית לא יכלה לדווח עלי כי לא נקלטתי במערכת בכלל
ביום שטיפלו בבקשה שלי בתמת היא עדכנה יומנים וזה הסתדר

זה לא קשור אליך, זה עידכון שעל המשפחתונית או הרכזת שמעליה לבצע.
לא רואה סיבה למה תצטרכו לשלם עכשיו יותר מהדרגה שלכם
דבר ראשון תודה רבה
דבר שני מה הכוונה למה שכתבת "ביום שטיפלו בבקשה שלי בתמת היא עדכנה יומנים וזה הסתדר"
וכן מה אם במשרד של המשפחתון הם אומרים שהם כן עידכנו את אילו שיצאו

דינדושה

משתמש מקצוען
דבר ראשון תודה רבה
דבר שני מה הכוונה למה שכתבת "ביום שטיפלו בבקשה שלי בתמת היא עדכנה יומנים וזה הסתדר"
וכן מה אם במשרד של המשפחתון הם אומרים שהם כן עידכנו את אילו שיצאו​
חשב רצה לקבוע לי דרגה ולא יכל
אז נתנו לי דרגה זמנית 12 ואמרו לי שאחרי שהרכזת תעדכן יומנים מי נכנס מי יוצא
הדרגה תתעדכן אוטומטי
באותו יום הרכזת עידכנה יומנים והעניין הסתדר
אם עידכנו אצלכם את היוצאים אולי תנסו להתקשר שוב לתמת שיעדכנו לכם את הדרגה?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כרגע הגזירה נדחתה בעוד שנה = ל-2024
לא סופי ובטח שלא רשמי
בסה''כ הבטחה מילולית של פוליטיקאי שהצמידו אותו לקיר.
לא מדובר על הימנעות מהתוכנית לביצוע, אלא מדובר בגזרה שכבר קיימת רשמית ומישהו הבטיח למישהו שהוא יפעל לבטל אותה.....

יצחק ק

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
הלוואי שזה יעשה משהו
(חוץ מכותרת)

11.4.2022 14:57
ח"כ יעקב אשר: ״שלושה חודשים עברו מאז ביטל בג"ץ את גזירת המעונות לשנה זו, אך לאלפי משפחות ממעמד סוציו אקונומי נמוך טרם נקבעה 'דרגה' כשהן נאלצות לשלם אלפי שקלים בחודש רק בגלל סחבת פקידותית. אני דורש משרת הכלכלה ברביבאיי לסיים את הסאגה השערורייתית הזו ולפעול שהכסף יוחזר למשפחות עוד לפני החג״.

בעקבות זאת, בהוראת השרה, העביר משרד הכלכלה הנחיה לחברה העוסקת בקביעת הדרגות לתגבר את הצוותים כדי להצליח לקבוע דרגות למספר גבוה ככל הניתן של משפחות, והעברת כספי ההחזר עוד לפני חג הפסח ככל שניתן.

בלשכת ח”כ אשר הבטיחו להמשיך ולעקוב.

לחמניה טריה

משתמש פעיל
בעקבות זאת, בהוראת השרה, העביר משרד הכלכלה הנחיה לחברה העוסקת בקביעת הדרגות לתגבר את הצוותים כדי להצליח לקבוע דרגות למספר גבוה ככל הניתן של משפחות, והעברת כספי ההחזר עוד לפני חג הפסח ככל שניתן.

מה זה העברת כספי החזר?
זה כבר מול המעון לא קשור לתמ"ת

המוכשר !!!

משתמש מקצוען

מה זה העברת כספי החזר?
זה כבר מול המעון לא קשור לתמ"ת
זה נקרא בילבולי מח
כל הדוברים האלו מוציאים שטויות בלי לחשוב ולדעת איך עובדים דברים העיקר לקבל נקודות אצל הציבור

זה נקרא בילבולי מח
כל הדוברים האלו מוציאים שטויות בלי לחשוב ולדעת איך עובדים דברים העיקר לקבל נקודות אצל הציבור
אין ספק
סתם יעקב אשר מנסה לקחת קרדיט על דבר לא מציאותי
נזכר 4ימים לפני חג להכניס כסף לעשרות אלפי משפחות

S234

משתמש פעיל
אין ספק
סתם יעקב אשר מנסה לקחת קרדיט על דבר לא מציאותי
נזכר 4ימים לפני חג להכניס כסף לעשרות אלפי משפחות
גם נזכר אחרי חודשים ארוכים שמשלמים אלפי שקלים = מה קשור דווקא פסח, כל השנה כן מותר???? שידאג שכמה שיותר מהר יקבעו דרגות

chavib

משתמש פעיל
עדיין לענין תלושים ודרגות -
אם הייתי בחל"ד 3-6/21 , אני יכולה להגיש בקשה לסבסוד עבור הילד שנולד עם תלושים מלפני החופשת לידה, נניח מה 11/21 עד ה 2/22? ואם לא, אפשר לפחות חלק מלפני וחלק מאחרי?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
אם הייתי בחל"ד 3-6/21 , אני יכולה להגיש בקשה לסבסוד עבור הילד שנולד עם תלושים מלפני החופשת לידה, נניח מה 11/21 עד ה 2/22? ואם לא, אפשר לפחות חלק מלפני וחלק מאחרי?
לא, רק אחרי הלידה. 3 תלושים מלאים.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בוודאי שאפשר.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
למרות שהוא נכנס למעון ב 1/9/21?
בוודאי שאפשר.
לא מדויק.
אם הכניסה ב01/09/21 היא חייבת תלושים לחודש זה או לחודשים שקדמו לו.
אם תתן תלושים מ11/21 והלאה, לא תוכל לקבל דרגה על חודשים 09/21 10/21
אם תתן תלושים מלפני הלידה (02/21) לא יאשרו לה.
אם תתן חלק מלפני הלידה וחלק אחריה - רוב הסיכויים שלא יאושר, במיוחד שהלידה היתה לפני יותר משנה.

מסקנה:
אם היית בחל"ד עד 06/2021
חייבת לתת תלושים לאחר לידה, כלומר מחודש 07/21 ועד חודש 11/21 = מתוכם 3 תלושים מלאים רצופים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה