דרוש מידע מעונות יום - קליטה וקבלה מחדש

גברת חוקרת

משתמש פעיל
לא יצא שום דבר
אמרתי אופציה שיכולה להיות
עדיין לוט בערפל
שאלתי את מנהלת המעון, והיא אמרה לי שכיוון שהמעון הזה היה באופציה הראשונה שלי, ההרשמה שלי בטוחה ואני בפנים.
כנראה שאם יש ילדים שהתקבלו לאופציה השנייה, הם ייפלטו קודם.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
שאלתי את מנהלת המעון, והיא אמרה לי שכיוון שהמעון הזה היה באופציה הראשונה שלי, ההרשמה שלי בטוחה ואני בפנים.
כנראה שאם יש ילדים שהתקבלו לאופציה השנייה, הם ייפלטו קודם.
יכול להיות
התמת יושבים בימים אלו על המדוכה לפתור את כל הבעיות
יכול להיות שזה חלק מההסדר להוציא חלק מאלו שקיבלו אופציה ב

יקוב

משתמש רשום
@המוכשר !!!
יש לך מושג במשפחתונים בעיריית ירושלים שהגשתי בקשה ומופיע לי בטיפול ולא ביקשו לצרף שום מסמך ועד עכשיו עדיין לא קיבלתי מהם שום הודעה והגננת אומרת לי שלא התקבלתי מהזה אומר?

יקוב

משתמש רשום
@המוכשר !!!
יש לך מושג במשפחתונים בעיריית ירושלים שהגשתי בקשה ומופיע לי בטיפול ולא ביקשו לצרף שום מסמך ועד עכשיו עדיין לא קיבלתי מהם שום הודעה והגננת אומרת לי שלא התקבלתי מהזה אומר?
וכן לא הודיעו לי שיש ועדת קבלה ולא כלום!!!

יוסי י.

משתמש חדש
המוכשר שאלה: אני נרשמתי למעון עם תלושים של דרגה 3 ולא התקבלתי עקב חוסר במסמכים. אתמול קיבלתי אפשרות להשלים והתברר שהיה חסר לי אישור חזרה מחלד וכן הצהרת הורה לומד. כעת השאלה האם כשהשלמתי את המסמכים כעת יתייחסו אלי כביכול שלחתי בהתחלה [כי זה לכאו' פשוט שהייתי אמור להתקבל בהתחלה גם כשהיה לי ילד אחד התקבלתי עם תלוש שכר כזה ק"ו כעת כשיש לי כמה בלעה"ר] ? וכן שאלה נוספת האם יש מושג מתי יהיו תשובות.

יקוב

משתמש רשום
@המוכשר !!!

וכן לא הודיעו לי שיש ועדת קבלה ולא כלום!!!

שני :))

משתמש צעיר
אני ממש בלחץ.
התקבלתי בוועדת קבלה- שאלתי את המנהלת שרשמו במשרד העבודה שיש להשלים את הרישום תוך 21 יום.
היא אמרה שמחכה לתוצאות סופיות של וועדת קבלה מזה אומר?
האם יש סיכוי שנפלט החוצה??

מנוי חדש

משתמש פעיל
בטלפון של משרד העבודה יש תקליט שבימים אלה בודקים את ההשגות והשלמות המסמכים ומקווים שבמהלך השבועיים הקרובים ישלחו להורים את התשובות הסופיות,
כמו''כ אומרים שבימים אלו הנציגים לא יתנו את תוצאות ועדות הקבלה בכדי שלא להטעות.
בנוגע לפתיחת הבקשה לסבסוד אומרים שלא נפתח מכיוון שיש סוגיות בבדיקה מול משרדי הממשלה.

applej

משתמש חדש
@המוכשר הכוונה לאח של ילד ממשיך (אח של ילד שהשנה במעון וממשיך גם שנה הבאה) או רק לילד ממשיך?
אצלי הילד הממשיך התקבל (זה אוטומטי לדעתי), ועם האחות התינוקת נפלנו בכשל המערכתי שלהם...
המנהלת של המעון רושמת למעון את כל מי שכבר התקבל, ואומרת שזה במסגרת ההשגות של ה 5 מקומות הממתינים

אמא לשניים:)

משתמש צעיר
המוכשר שאלה: אני נרשמתי למעון עם תלושים של דרגה 3 ולא התקבלתי עקב חוסר במסמכים. אתמול קיבלתי אפשרות להשלים והתברר שהיה חסר לי אישור חזרה מחלד וכן הצהרת הורה לומד. כעת השאלה האם כשהשלמתי את המסמכים כעת יתייחסו אלי כביכול שלחתי בהתחלה [כי זה לכאו' פשוט שהייתי אמור להתקבל בהתחלה גם כשהיה לי ילד אחד התקבלתי עם תלוש שכר כזה ק"ו כעת כשיש לי כמה בלעה"ר] ? וכן שאלה נוספת האם יש מושג מתי יהיו תשובות.
ככל שידוע לי חישוב הדרגה בסבסוד לא תואם את חישוב סדר הקבלה של הילד בועדות קבלה
שם החישוב הוא לפי שעות עבודה רבות יותר = קדימות יתר במעון

לי גם היה אותו הדבר וקיבלתי תשובה מהמערכת שהיה להם בעיה גדולה גם עם מקומות במעונות וגם עם מערכת הדיוור שלא עבדה, ולכן התשובות הסופיות מתעכבות, כמו כן הם סגרו כרגע את המענה בטלפון עד לבירור העניינים,
אולי זה יכול להיות גם תשובה לזה
יש כאלו שקיבלו הודעה שחסר להם מסמכים אבל בפועל לא היה רשום איזה מסמכים והם נפלו מועדת הקבלה
למעשה אנשים כאלה אולי עדיף שיגישו השגה כמו שאני עשיתי אפי' שכבר נסגר הרישום, ואז הם בוחנים מחדש את התיק....

גאורגית

משתמש חדש
אני רשמתי ילד חדש למעון שלא הייתי בו אף פעם,
לא קיבלתי הודעה שחסר מסמכים, אך למזלי שמעתי שחלק קיבלו הודעה אז שלחתי מסמכים ללא הודעה אישית בשבילי וכך התקבלתי.
יש מצב שפתאום יגידו לי שהרישום התבטל? אחרי שכבר נרשמתי אצל מנהלת המעון?
זה הגיוני???
פליז תרגיעו אותי...

zipi1000

משתמש מקצוען
אכן היתה תקלה ומאות הורים קיבלו הודעה שלא התקבלו אפילו שזה ילד ממשיך בגלל חוסר במסמכים
הורים אלו קיבלו בשבוע שעבר הודעה זו:

הורה יקר,
עקב תקלה טכנית במערכות המשרד נמצא כי לא קיבלת את הדרישה להשלמת המסמכים החסרים.
אנו מתנצלים על התקלה ומאפשרים לך להשלים את המסמכים החסרים.

הם אמרו שהיו ילדים שהתקבלו על חשבון מקום זה וייתכן ויצטרכו לבטל להם את הרישום

מנוי חדש

משתמש פעיל
אצלי באיזור האישי כבר יש עדכון חדש על קבלת ילד לאחר שהיה בחמשת המקומות האחרונים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה