עזרה מעונות ומשפחתונים לילדי אברכים - תשפ"ה

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

שימפמפוני

משתמש חדש
קראתי את השרשור ולא יצא לי מסקנה סופית?!
תכל'ס, הבת שלי במעון - האם יש מצב שבעוד 3 חדשים יחייבו אותי 3700 רטואקטיבית ? (גם אם עכשיו המעון גובה פחות).
דחוף לי לדעת אם להוציא את הבת שלי מהמעון למטפלת!

יהודיפשוט

משתמש פעיל
מנין לך זאת?
הוויכוח הוא בין היועמשית שרוצה תקופת הסתגלות של שלושה חודשים בלבד (עד שנתגייס או נאבד את התיקצוב..) לבין החכים החרדים ובראשם בן צור ממשרד העבודה שמעוניינים בשנה שלמה (וזה הסיבה שאין לאפחד סבסוד כי הוא כאילו דופק גם את נחילונים בגללה)
אז נראה שאת שלושת החודשים הראשונים בוודאי יתקצבו בכל מקרה
אבל לא מתחייב כמובן, כי תמיד יכול להיות תרחיש שזה מגיע לבגצ והוא זורק אותנו לגמרי מהמדרגות ואין פשרה ואין הסתגלות,לשיקולך

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הוויכוח הוא בין היועמשית שרוצה תקופת הסתגלות של שלושה חודשים בלבד (עד שנתגייס או נאבד את התיקצוב..) לבין החכים החרדים ובראשם בן צור ממשרד העבודה שמעוניינים בשנה שלמה (וזה הסיבה שאין לאפחד סבסוד כי הוא כאילו דופק גם את נחילונים בגללה)
אז נראה שאת שלושת החודשים הראשונים בוודאי יתקצבו בכל מקרה
אבל לא מתחייב כמובן, כי תמיד יכול להיות תרחיש שזה מגיע לבגצ והוא זורק אותנו לגמרי מהמדרגות ואין פשרה ואין הסתגלות,לשיקולך
זה לעניין הסבסוד - אפשרות להגשת דרגה.
אבל מה בעניין שכר לימוד למעונות - אפשר לפרסם לכאורה (כמון שפורסם למשפחתונים)

מנוי חדש

משתמש פעיל
כעת זה עומד בכך ששר העבודה ממתין לאישור הייעוץ המשפטי למבחני התמיכה המעודכנים שגם אם רק אחד מההורים עובד יקבלו סבסוד,
ומאידך יש עתירה לבג''צ של התנועה לאיכות השלטון כנגד שר העבודה (וכן כנגד האוצר והיועמש''ית) בגין אי פתיחת הסבסוד.

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כעת זה עומד בכך ששר העבודה ממתין לאישור הייעוץ המשפטי למבחני התמיכה המעודכנים שגם אם רק אחד מההורים עובד יקבלו סבסוד,
ומאידך יש עתירה לבג''צ של התנועה לאיכות השלטון כנגד שר העבודה (וכן כנגד האוצר והיועמש''ית) בגין אי פתיחת הסבסוד.
ומה לגבי שכר לימוד למעונות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה