עזרה מעבר מחברת חשמל

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

A052

משתמש סופר מקצוען
מה הרווח של מונה חכם?
א. מונה חכם אמור להיות בכל בית בישראל בשנת 2028.
ב. מונה חכם עוזר לחברה לדעת בכל רגע נתון מה מצבו בלי לשלוח אדם שיקרא את הנתונים שלו.
ג. ללקוח זה יכול לעזור אם יש הנחה בשעות מסויימות, רק ע"י מונה חכם ניתן לעשות זאת. (וגם יכול לעזור לו לדעת מתי עיקר הצריכה ולנסות לשנות את זה)

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תכליס הרווח העיקרי הוא לחברה שלא צריכים לשלוח אנשים לקרוא מונים

דירה בבית שמש

משתמש פעיל
@פזגז חשמל אתה ניידת אותי לפזגז לפני כמה חודשים כשלא היה לי עדיין מונה חכם היום ב"ה חח התקינה לי על חשבונה (ולכל הבנינים ברחוב) מונה חכם. הנבתי ממך שביצוע ההעברה בפועל יתבצע ב1.7 אני לא קיבלתי שום עדכון בענין איך אני יודע שבוצע ניוד בפועל?
ועכשיו אני רוצה לעבור לסלקום כדי לקבל 20 אחוז הנחה בלילה (השיקול שלי הוא שיש לי רכב חשמלי שצורך המון חשמל ואני בין כה וכה מטעין אותו רק באזור השעה 12 בלילה)
השאלה שלי האם זה מזיק לך שאני מתנייד מיד לחברה אחרת (כמו בפלאפונים שצריך להישאר איזה 4 חודשים כמדומני)
או שמבחינתך אין בעיה
תודה רבה

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@פזגז חשמל אתה ניידת אותי לפזגז לפני כמה חודשים כשלא היה לי עדיין מונה חכם היום ב"ה חח התקינה לי על חשבונה (ולכל הבנינים ברחוב) מונה חכם. הנבתי ממך שביצוע ההעברה בפועל יתבצע ב1.7 אני לא קיבלתי שום עדכון בענין איך אני יודע שבוצע ניוד בפועל?
ועכשיו אני רוצה לעבור לסלקום כדי לקבל 20 אחוז הנחה בלילה (השיקול שלי הוא שיש לי רכב חשמלי שצורך המון חשמל ואני בין כה וכה מטעין אותו רק באזור השעה 12 בלילה)
השאלה שלי האם זה מזיק לך שאני מתנייד מיד לחברה אחרת (כמו בפלאפונים שצריך להישאר איזה 4 חודשים כמדומני)
או שמבחינתך אין בעיה
בכיף ובשמחה

איש סת"מי

משתמש רשום
בחשבון חשמל יש :
חיוב בגין צריכה, תשלום בגין הספק (KVA) ותשלום קבוע

מה זה התשלום בגין הספק? וכמה תשלום קבוע בחברות אחרות?

A052

משתמש סופר מקצוען
בחשבון חשמל יש :
חיוב בגין צריכה, תשלום בגין הספק (KVA) ותשלום קבוע

מה זה התשלום בגין הספק? וכמה תשלום קבוע בחברות אחרות?
התשלום הקבוע מחולק ל2 די הרבה זמן, זה לא כ"כ משנה מה זה בדיוק. רק זה תלוי גם בגודל החיבור.
ובכל החברות האחרות התשלום הוא זהה (ובחלק טיפה גבוה יותר).

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כמה משלמים אצלכם חיוב קבוע? לפי מה ז מחושב?
29.9 לכולם
היום אתה משלם בחברת חשמל תלת פאזי 3x25 כ28.15 כלומר שההבדל הוא 2 ש"ח בערך
ואם יש לך הספק יותר גבוה אז יוצא כבר כבר יותר זול... גם לגבי התשלום הקבוע

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

יורם של

משתמש פעיל
קודם כדאי לבדוק אם יש להם היתר עיסקה

פזגז חשמל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שים לב ראשית שהרב כותב >>>אולם עדיף להצטרף לחברה שיש להם היתר עסקה משום שאם יאחר שלא יהיה איסור ריבית.
שנית מאוד תמוה ההיתר כי בחוזה שלהם רשום בפורש ריבית ויש איסור לחתום על חוזה שיש בו ריבית גם אם זה לא יצא לפועל הרי שחותמים על ריבית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה