דיון מניית מובילאיי לאן?

מניית מובילאיי לאן?

• תמשיך לעלות עשרות אחוזים!

הצבעות: 19 27.9%
  • תעלה מעט!

הצבעות: 11 16.2%
  • תרד!

הצבעות: 10 14.7%
  • תצנח!

הצבעות: 6 8.8%
  • לא יודע.

הצבעות: 22 32.4%

• סה"כ מצביעים
    68
  • הסקר נסגר .

scw

משתמש מקצוען
יוצרי ai
בהחלט.
בעז"ה גם נצליח.
אמן שתצליח (לא רק במובילאיי)
ואם הדיווח לא יהיה טוב? גם אז תמשיך או שתמכור כבר וזהו?
אתה באמת ובתמים מאמין בעתיד שלה בכל מחיר או שאתה משכנע את עצמך בשביל לדחות את הקץ ולא להתבאס שאתה מוכר בהפסד?

אלי8888

משתמש פעיל
אמן שתצליח (לא רק במובילאיי)
ואם הדיווח לא יהיה טוב? גם אז תמשיך או שתמכור כבר וזהו?
אתה באמת ובתמים מאמין בעתיד שלה בכל מחיר או שאתה משכנע את עצמך בשביל לדחות את הקץ ולא להתבאס שאתה מוכר בהפסד?
בעז"ה אמשיך להחזיק.
מאמין בעתיד.
התלבטתי מאוד מאוד אם לכתוב... אבל בשביל שתבין אז אספר שקניתי שבוע שעבר מניות בשווי של 5 ספרות בדולרים ואם הייתי מפחד מההפסד לא הייתי קונה עוד.
ושוב אני לא רוצה בשופו"א שאנשים יקחו את הקניה הנ"ל בשביל ראי' שזה הולך לעלות מכיוון שב"ה יש לי את היכולת להמר על הסכום הנ"ל אבל בשפו"א לא ממליץ לאחרים.
בהצלחה לכולם

• דמעות
Reactions: scw

פרוגיסט +

משתמש צעיר
@אלי8888
ממשיך להחזיק ב MBLY לטווח ארוך?
הדו"ח היה כמצופה אבל התחזית לעתיד לא משהו.
מסכים שמשהו מוזר בתירוצים כל דו"ח למה מורידים את התחזית?

נפטון

משתמש מקצוען
ואם מישהו רוצה להבין למה אסור להסתמך על פרוג ועל 'המלצות' שיסתכל על הסקר, שיעבור על האשכול ואז פשוט להציץ כעת על המניה

אלי8888

משתמש פעיל
@אלי8888
ממשיך להחזיק ב MBLY לטווח ארוך?
הדו"ח היה כמצופה אבל התחזית לעתיד לא משהו.
מסכים שמשהו מוזר בתירוצים כל דו"ח למה מורידים את התחזית?
ממשיך להחזיק, לא מתרגש.
עיקר הכסף הגדול הוא ברכב האוטונומי שיקח עוד קצת זמן (אולי עוד שנה שנתיים) עד שיהיה מוכן למכירה סיטונאית ששם הרווח על כל רכב יהיה כמה אלפי דולרים לעומת הADAS הפשוט היום שהרווח הוא כ50$ בלבד למערכת.
בעניין הרכב האוטונומי הם הכי מתקדמים בעולם בתחום שלהם כן גם יותר מטסלה!!! רק ההבדל ביניהם הוא שטסלה עובד רק על המצלמות מה שלא מתפקד בכל סוגי המזג אויר (ורק לאחרונה רוכב אופנוע נהרג מטסלה שהיה על מצב אוטונומי) ומובילאיי עובד על מפות רדאר ועוד.
אגב, מובילאיי הוכיחו מבחינה מדעית שהסיכוי שהאוטונומי שלהם יעשה תאונה הוא 0!!!
ומי שמסתובב בירושלים רואה את הרכבים שלהם מסתובבים ללא התערבות של הנהג.
בהצלחה

אלי8888

משתמש פעיל
ואם מישהו רוצה להבין למה אסור להסתמך על פרוג ועל 'המלצות' שיסתכל על הסקר, שיעבור על האשכול ואז פשוט להציץ כעת על המניה
אני חושב שכל המהמרים כאן כתבו במפורש (לפחות אני) שמי שמסתמך על הדיבורים כאן הוא טיפש.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אלי אתה חזק!
כל הכבוד!
לא מכיר עוד מישהו שמתייצב גם כשהמגמה נגדו
עלה והצלח!

RGS

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ממשיך להחזיק, לא מתרגש.
עיקר הכסף הגדול הוא ברכב האוטונומי שיקח עוד קצת זמן (אולי עוד שנה שנתיים) עד שיהיה מוכן למכירה סיטונאית ששם הרווח על כל רכב יהיה כמה אלפי דולרים לעומת הADAS הפשוט היום שהרווח הוא כ50$ בלבד למערכת.
בעניין הרכב האוטונומי הם הכי מתקדמים בעולם בתחום שלהם כן גם יותר מטסלה!!! רק ההבדל ביניהם הוא שטסלה עובד רק על המצלמות מה שלא מתפקד בכל סוגי המזג אויר (ורק לאחרונה רוכב אופנוע נהרג מטסלה שהיה על מצב אוטונומי) ומובילאיי עובד על מפות רדאר ועוד.
בהצלחה
השבוע הייתי בהרצאה של מובילאיי על ההמשך שלהם...
הרכב האוטונומי המלא יקח עוד המון זמן,
יש שלב ביניים שזה הם אומרים שנה שנתיים.
טסלה בכלל לא מתמודדת על אותו אזור כמו מובילאיי,
טסלה מיצרת לבד את כל הרכב, ולכן היא פונה לשוק קטן הרבה יותר,
מובילאיי רוצה ליצר את המצלמות והציפים וכו' אבל לא את כל הרכב, כדי שיהיה אפשר להתאים לכל רכב!!
ככה שהם בכלל לא מתחרות!

נפטון

משתמש מקצוען
השבוע הייתי בהרצאה של מובילאיי על ההמשך שלהם...
הרכב האוטונומי המלא יקח עוד המון זמן,
יש שלב ביניים שזה הם אומרים שנה שנתיים.
טסלה בכלל לא מתמודדת על אותו אזור כמו מובילאיי,
טסלה מיצרת לבד את כל הרכב, ולכן היא פונה לשוק קטן הרבה יותר,
מובילאיי רוצה ליצר את המצלמות והציפים וכו' אבל לא את כל הרכב, כדי שיהיה אפשר להתאים לכל רכב!!
ככה שהם בכלל לא מתחרות!
זה שוק שכל יום עוד מתחרה נכנס.

אלי8888

משתמש פעיל
אלי אתה חזק!
כל הכבוד!
לא מכיר עוד מישהו שמתייצב גם כשהמגמה נגדו
עלה והצלח!
לא אמור להיות קשה כשאף אחד לא מכיר אותך😉
לגופו של עניין... ואני כבר אמרתי את זה בעבר, שטוב שאנשים יראו שבמסחר לטווח קצר ניתן גם להפסיד ואסור בשופו”א להתרגש ולמכור מכיוון שכמו שהירידות מגיעים בהפתעה כמו”כ העליות (כדוגמא תסתכלו על מניית אינבידיה השבוע...)
כן, למרות שהתיק שלי ירד היום בכמה עשרות אלפי שקלים ולמרות שעכשיו נראה שהולכים לקראת מלחמה רצינית מה שעוד יותר יכול לגרור את מובילאיי למטה אני ממשיך בDiamond hands ונשאר בפנים.
בסופו של דבר הכל תלוי בסייעתא דשמיא וגם הסוחר הכי טוב בעולם יכול ליפול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני חושב שכל המהמרים כאן כתבו במפורש (לפחות אני) שמי שמסתמך על הדיבורים כאן הוא טיפש.
אני דווקא חשבתי לרגע אולי כן לקנות קצת מובילאי בעקבות מה שכתבת (ולאור הצלחות העבר שלך)
ובגלל שבאמת הם הגיעו למחיר נמוך מאוד. ואם נצא מנקודת הנחה שזו חברה טובה, זה באמת נראה כנקודת כניסה מצוינת
מצד שני שמעתי ממיכה מאמריקה שממש קוטל את החברה, ואומר שהם עוסקים בדברים מיותרים שאין להם דורש
אז לא קניתי

אלי8888

משתמש פעיל
אני דווקא חשבתי לרגע אולי כן לקנות קצת מובילאי בעקבות מה שכתבת (ולאור הצלחות העבר שלך)
ובגלל שבאמת הם הגיעו למחיר נמוך מאוד. ואם נצא מנקודת הנחה שזו חברה טובה, זה באמת נראה כנקודת כניסה מצוינת
מצד שני שמעתי ממיכה מאמריקה שממש קוטל את החברה, ואומר שהם עוסקים בדברים מיותרים שאין להם דורש
אז לא קניתי
לא יודע מי זה מיכה מאמריקה, אבל רכבים אוטונומים זה העתיד וזה לא דמיון.
גם כבר כתבתי שיש כבר המון רכבים ניסיוניים שכבר נוסעים עם זה.
ואגב 1 מכל 2 רכבים שמיוצרים בעולם מיוצר עם מערכת מובילאיי!!!! וכבר מזמן מובילאיי עברה את ה100,000,000 (כן מאה מיליון!!!) רכבים שמותקן בהם המערכת הבסיסית של מובילאיי.
שמח בשבילך שלא קנית אבל אולי עכשיו זה הזמן... מי יודע.

• דמעות

ה. שלמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא יודע מי זה מיכה מאמריקה,
מיכה סטוקס
אבל רכבים אוטונומים זה העתיד וזה לא דמיון.
גם כבר כתבתי שיש כבר המון רכבים ניסיוניים שכבר נוסעים עם זה.
ואגב 1 מכל 2 רכבים שמיוצרים בעולם מיוצר עם מערכת מובילאיי!!!! וכבר מזמן מובילאיי עברה את ה100,000,000 (כן מאה מיליון!!!) רכבים שמותקן בהם המערכת הבסיסית של מובילאיי.
טענה חלשה. המשקיעים עד היום פחות התרשמו מזה.

אתה צריך להביא משהו שצפוי שהחברה תגדל ממה שהיא היום, זה שהיא נמצאת במאה מליון מכוניות כנראה לא מרשים במיוחד.

• תודה

אלי8888

משתמש פעיל
מיכה סטוקס

טענה חלשה. המשקיעים עד היום פחות התרשמו מזה.

אתה צריך להביא משהו שצפוי שהחברה תגדל ממה שהיא היום, זה שהיא נמצאת במאה מליון מכוניות כנראה לא מרשים במיוחד.
כבר כתבתי
בהצלחה

Aארי

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הנקודה המרכזית שמיכה חזור עליה היא שאין מספיק שקיפות ובהירות מצד ההנהלה, מה התוכניות שלהם, מה השאיפות שלהם, איך הם מתקדמים וכיוצ"ב.
ג.נ. לא בדקתי. כך הבנתי ממנו.

Israel.ישראל

משתמש רשום
מיכה גם טוען שאינטל מניה על הפנים בגלל שהמניה שלה שווה היום כמו בשנת 1997 כלומר 25 שנה שהיא לא עשתה כלום.ולא משנה שהחברה עצמה טובה ואולי טוב להיות עובד שלה אבל אם קצב ההתפתחות שלה הוא אפסי והמשקיעים לא מאמינים בה אז כל שאר הנתנוים לא באמת מעניינים. ואם אני משליך על מובילאיי את ההסתכלות הזאת כנראה שכל עוד שהיא שאין לה תחזיות שמראות על עליה בהתפתחות שמתורגמת לעלייה בשווי המניה היא לא מעניינית
נ.ב אני משקיע מתחיל ולא באמת מבין את השוק.זה פשוט מה שהבנתי ממנו

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה