מנוע חיפוש משתלט...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
השתלט לי מנוע בשם istart.webssearches.com על כל
הדפדפנים. שום הגדרות וסריקות לא עזרו לי, למי הפתרונים??

תודה מראש.

asf

משתמש פעיל
חיפוש קצר באינטרנט מוביל שזה וירוס, איך בדיוק להסיר אותו אני לא יודע, סליחה.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
היה לי כאן את אותה הבעיה.

תפנה לניק 'פרסומון' 3 דקות של השתלטות מרחוק ואתה מסודר.

מי שאמר

משתמש רשום
הוירוס משנה את ההפניה לקיצור דרך של הדפדפנים
פשוט חפש את הקובץ של הדפדפן צור קיצור דרך חדש.

yakovsalem

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כמו שאמר "מי שאמר", תבדוק את הקיצור דרך של הדפדפן שלך ותראה לאן מפה הקישור, במידה וזה לא נראה כמו בתמונה תמחק ותיצור קיצור חדש מהקובץ המקורי של התוכנה.

בהצלחה

קבצים מצורפים

• קיצור דרך לכרום.png
    KB 15.3 · צפיות: 6

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י yakovsalem;1385226:
כמו שאמר "מי שאמר", תבדוק את הקיצור דרך של הדפדפן שלך ותראה לאן מפה הקישור, במידה וזה לא נראה כמו בתמונה תמחק ותיצור קיצור חדש מהקובץ המקורי של התוכנה.

בהצלחה

אין עליך! אלף תודות!

yblys

משתמש רשום
עדין צריך לבדוק אם לא הותקן בתוכניות איזשהוא שיירים של ה WEBSEARCH הזה! תבדוק טוב כי לפעמים הוא ממשיך לבוא. בעיקר אם אתה משתמש בכמה דפדפנים. בכל אופן אם סודר, זכית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה