מידע שימושי מנוטפרטים בעלי טאבלט? לכאן רגע.

דניאל גופזר

משתמש סופר מקצוען
הצלחתם לפתוח את החיבור לאינטרנט מלבד את הכרום?
ספרו לי איך?

אני הצלחתי לחבר רק את הכרום, לא את תיבת המייל, לא את הצ'אט, וכל אפליקציה שהתקנתי לא עובדת.

חני 0278

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
היה לי סטיק נטפרי
התחברתי עם טאבלט דרך הוויפיי.
הרוב עבד מעולה - כולל צ'אט, מייל, ועוד אפליקציות.

איבאיבא

משתמש פעיל
אצלי לא עובד האםליקציה של ג'ימייל, צריך להיכנס דרך הדפדפן
שאר האפליקציות שהורדתי מהחנות של נטפרי עובדות מצויין
יש לי בוויז בעיה שהוא מתנתק כל 10דקות לא יודע אם זה קשור לנטפרי.

איבאיבא

משתמש פעיל
בהתקנת וויפרי זה מוריד חנות אפליקציות ייעודית לנטפרי ורק משם אפשר להוריד אפליקציות
כדאי להסתכל בפורום של נטפרי יש שם את כל המידע

שונות

משתמש רשום
לילה טוב.
אשמח לשמוע את דעתכם אחרי זמן ארוך של שימוש בסינון של נטפרי לאנדרואיד האם אתם מרוצים (למשל דווח על בעיה בוויז שמתנתק מדי פעם) והאם למישהו יש השוואה בין זה להדרן?. תודה רבה

שונות

משתמש רשום
לילה טוב.
אשמח לשמוע את דעתכם אחרי זמן ארוך של שימוש בסינון של נטפרי לאנדרואיד האם אתם מרוצים (למשל דווח על בעיה בוויז שמתנתק מדי פעם) והאם למישהו יש השוואה בין זה להדרן?. תודה רבה
אני מקפיץ

מאיר530

משתמש פעיל
אני עם טאבלט נטפרי האפליקציות של המייל והצאט לא עובדות הוייז עובד מצויין פעם ב....... מתנתק רענון אחד והוא עובד וכל השאר אני פותח דרך הרום מייל וכו

הלו קיטי קטן

משתמש צעיר
לי עובד מצוין הוויז, שאר הדברים אני נכנסת דרך הכרום, אין צ'אט, שלא היה לי וויפרי זה קולט וויפי מצוין ואז אין חסימה בכלל ואז יש כל האפליקציות בעולם- לי היה שימושי הצ'אט סה''כ.
תזהרו לא להשאיר בלי וויפרי..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה