שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

Chaya painted

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לפי מה שאני זוכרת לרעואל יש שער שחור ועינייים אפורות!! כן, גם אני הייתי בשוק כשקראתי את זה בפדהאל.
נכון! וואי אני ממש בהלם!!
(ראיתי שיצרו פה תמונה של רעואל עם שיער בלונדיני.. אז זה מה שהיה לי בראש)

סוף פדהאל: 'שערו השחור פזור סביב' (כשאיסתרק מוצא אותו אותו ישן בארמונו של יוסף)

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
למה? כבר כשהוא נולד איסתרק לא מתעסק בדמיון שלו כי "דמיון הוא עניין לנשים זקנות" ו"יש דברים חשובים יותר שעומדים על הפרק" לא מדויק
אבל לעצמו הוא אומר שהוא דומה למנהיג הקווארי.
אין לי את מהללאל לידי, אבל אני אבקש מחברה שתבדוק לי את זה....
תלתלים שחורים ועיניים בהירות, אאל"ט.
ואיסתרק לא מתעסק בשאלת הדמיון אך ורק מפני שהילד דומה להפליא לסבו בעל אגרופי הברזל והנימוסים המושלמים.

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
תיאור מדוייק של אולה, יוז ודיזר, יש?
יוז שיער ערמוני. נראה לי בגווני הבלונד זהוב - שטני. עיניים בגווני הירוק - תכול תלוי בתאורה. הוא אמור להיות גבוה יותר מרב האנשים אותם הוא פוגש. ובבקשה, לא לשכוח פאות! הוא בנו של ראש הישיבה אחרי הכל...
דיזר נער בן 16 בעל תלתלים כהים, פנים מצולקות מאוד. שיריו המשורגים והתפוחים מוסווים תחת בגדיו אז לא יודעת אם רואים את זה מבחוץ...

דו משמעי

משתמש מקצוען
יוז שיער ערמוני. נראה לי בגווני הבלונד זהוב - שטני. עיניים בגווני הירוק - תכול תלוי בתאורה. הוא אמור להיות גבוה יותר מרב האנשים אותם הוא פוגש. ובבקשה, לא לשכוח פאות! הוא בנו של ראש הישיבה אחרי הכל...
דיזר נער בן 16 בעל תלתלים כהים, פנים מצולקות מאוד. שיריו המשורגים והתפוחים מוסווים תחת בגדיו אז לא יודעת אם רואים את זה מבחוץ...
וואי וואי
אני כל פעם מחדש נדהמת מהזכרון שלך!

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תלתלים שחורים ועיניים בהירות, אאל"ט.
ואיסתרק לא מתעסק בשאלת הדמיון אך ורק מפני שהילד דומה להפליא לסבו בעל אגרופי הברזל והנימוסים המושלמים.
בפרולוג של פדהאל איסתרק לא סלסל קווצת שיער זהובה סביב אצבעו?
מה שאוהבים זוכרים :giggle:
מה שנכון - נכון

yael305

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מגלגל סביב אצבעו קווצת שיער משי רכה
נראה לי מומלץ שאני אעזוב את הנושא הלילה :sne:
תיכף אשובקרי: מחר בבוקר.;)
יש משהו אחר מעניין?\מי רוצה לעשות את הסצנה של קנז כשהוא מודיע לישי על הולדת רעואל?

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש משהו אחר מעניין?\מי רוצה לעשות את הסצנה של קנז כשהוא מודיע לישי על הולדת רעואל?
תני יותר פירוט...
אני כבר לא זוכרת את הסצנה הזאת, ודווקא נשמע נחמד...

חנוכיה לי יש

משתמש פעיל
פרולוג של אחד הספרים (פדאהל נראלי)
לא זוכרת תמילים המדויקות אבל הרעיון-"חשבתי שכבר לא תבוא היום"
ואז איסתרק אומר שבסוף בסוף הוא תמיד מגיע
Designer (8).jpeg

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

מהללו

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
ניסיתי ליצור עוד סצנה בה רואים את יוז מבקש מאולה לצאת בעקבות בן דודו...
חלק מהפרטים שכתבתי לא מופיעים. כנראה שישנו רגע מסויים בו הבינה- על כל יכולותיה, לוקה קשות בקשב וריכוז.
יוז ואולה.jpg

דילן

משתמש צעיר
יוצרי ai
"שחררו אותו מן הילד"... "לא" אומר איסתרק, מהדק את אחיזתו בבנו. "אבאאא!" צועק בן הארבע.
ניסיתי ליצור גם כי אהבתי ממש, זה מה יצא. לא עמדתי עדיין על טיבו של הפס האדום על הלחי, אבל עובר.
1723748443366.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה