שיתוף ממלכה במבחן- סצנות בביצוע AI

מלי וייס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
פנרס..
Designer.jpeg
הורדה (1).jpg
Designer (2).jpeg

The Music Princess

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
מישהי יכולה לעשות תמונה של מהללאל לצד מיכאל וההבדלים הדקים ביניהם?
או לתת לי תאור ואני אנסה - עדיף

מלי וייס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
מישהו\י זוכר\ת תיאור של יוזבד? שאול?
הם לא זכו פה בכלל לעלות על נס...

Ayala10

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מישהו\י זוכר\ת תיאור של יוזבד? שאול?
איי!
אני העלתי את יוזבד... חח
לא יודעת איך הוא נראה, מה התיאור אבל ניסיתי תיאורתית.

ואם כבר שאול ויוזבד, אז איך היה נראה מנרם (ככה קראו לו?) ואבא של יוזבד ואולי גם חנוך...
@yael305 @שרהלה שרהלה אולי אתן יודעות...

מלי וייס

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
תנו קצת כבוד למחנך המלך הדגול!
זה פשוט פנרס, איזה כיף לראות תמונה בול כמו שדמיינתי.
מעניין אותי מה הגדרת כדי ליצור את ההבעת פנים המדויקת הזאת- סבלנות? נעימות? רוך?
גבר צעיר כבן 30, כוזרי, מימי הביניים. יהודי, שיער שחור, לבוש בגד אצילי ויפה בצבעי השחור – פשוט אך חגיגי. עיניים חומות חכמות. מבט עמוק ורציני בעיניים. אצילי. מחייך חיוך עדין. פנים חיוורות מאוד, כמעט לבנות.
זה בגדול. היו קצת שינויים...

אייסקפה הפוך

משתמש פעיל
גבר צעיר כבן 30, כוזרי, מימי הביניים. יהודי, שיער שחור, לבוש בגד אצילי ויפה בצבעי השחור – פשוט אך חגיגי. עיניים חומות חכמות. מבט עמוק ורציני בעיניים. אצילי. מחייך חיוך עדין. פנים חיוורות מאוד, כמעט לבנות.
זה בגדול. היו קצת שינויים...
האמת וואו!
רק דבר קטן.. כמה שזה אולי לא נראה, פנרס לדעתי יותר אממ מבוגר?
לא יודעת בדיוק איך להגדיר אבל הוא נראה מאוד מאוד צעיר בתמונה, מה שמבאס, כי הבינה יוצרת או זקנים או צעירים מאוד:LOL:

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
רק דבר קטן.. כמה שזה אולי לא נראה, פנרס לדעתי יותר אממ מבוגר?
תנו קצת כבוד למחנך המלך הדגול!
ככה לדעתי היה נראה פנרס בתחילת הספר איסתרק, בתקופה שהוא היה המחנך, ולא המשנה למלך.
אבל זה לגמרי אשמת הבינה, ככה לא נראה גבר בן 30 כמו ש @מלי וייס התכוונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה