עזרה מכתב פרידה לעובדות בצוות

ה' אוהב אותך

משתמש מקצוען
עוזבת את העובדה לטובת עבודה אחרת באופן מיידי
ואפילו לא הודעתי לכולם.
רוצה מכתב פרידה לעובדות איתי משהו קליל ולא חופר.
תודה רבה

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מתוך צ'ט GPT:

בהחלט, אני יכול לעזור לך לנסח מכתב לעמיתיך. להלן מכתב לדוגמה שתוכל להתאים אישית כך שיתאים למצב הספציפי שלך:

עמיתים יקרים,

רציתי להקדיש רגע כדי להודיע לכם שאני עוזב את תפקידי הנוכחי ב-[שם החברה] כדי לחפש הזדמנות נוספת. ההחלטה שלי לעזוב הייתה קשה, אבל לאחר שיקול דעת מדוקדק, החלטתי שזה הצעד הנכון עבורי בזמן הזה.

אני רוצה להביע את הערכתי הכנה על הזמן שהשקענו בעבודה משותפת. היה תענוג לשתף פעולה עם צוות כל כך מוכשר ומסור, ואני גאה בהישגים שהשגנו במהלך התקופה שלי כאן.

אנא דעו כי אעשה הכל כדי להבטיח מעבר חלק בתקופת הפרישה שלי. אעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם עמיתיי וההנהלה כדי להבטיח שכל הפרויקטים ותחומי האחריות שלי יעברו כהלכה.

אני רוצה להביע את איחולי לכולם ב-[שם החברה] בזמן שתמשיכו לחתור לעבר המטרות והיעדים שלכם. שוב תודה לכם על התמיכה והאחווה שסיפקתם במהלך שהותי כאן.

בכנות,

[השם שלך]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה